ŠKODA Old-School Modeli > ŠKODA - stariji modeli

Majstor za Skodu 120L

<< < (2/3) > >>

dzon:
Šteta za Škodu, baš očuvano izgleda... Ja volim te stare 120ice, simpatične su mi, moj deda ima jednu koju bih voleo da dovedem u red, on polako prestaje da je vozi, u lošem je stanju, a ima veliku sentimentalnu vrednost.  :)

Vidim da si iz BG-a, mogli bi da se čujemo da bacim pogled.  :)

Džoni123:
Džone, brate, super ti je škodilak :) Čuvaj to kao oči u glavi, ja isto obožavam stare Škode, kao klinac sam maštao da imam "stotku" 100, 110, i evo zaa malo jedna 120'ka al eto... može naravno kad god hoćeš možemo da se čujemo i vidimo, opet kažem da bih voleo i da je poklonim, samo ne želim da je bacim na otpad, ne zaslužuje to....ako imaš dvorište eto ti prilike, ja na žalost nemam pa mi stoji na parkingu.  :(

DarkoSkoda:
Pisao sma ti u pp....dzoni123 :)

DarkoSkoda:
Izvinjavam se, mozda nije tema,ali da se nadovezem na prethodne postove.Hocu da se prvenstveno zahvalim kolegi Dzoni123 koji je mom najboljem drugaru ucinio veliku stvar,poklonio mu Skodu 120L i time pokazao svoju nesebicnost.Moj drugar je sentimentalno vezan za Skodu 120L koju vec poseduje 18godina i zelja mu je bila da je vrati u fabricko stanje.To ce uz ovu Skodu i uspeti.Juce smo upalili skodu posle 9godina stajanja i radi kao sat,steta sto ne mogu da okacim snimak njenog lepog rada,iako nije paljena dugo.Ewo jedna slike njih dve u kadru.

Džoni123:
Darko, nema na čemu, mnogo mi je drago zbog Neše, i još mi je draže zbog auta, stvarno sam želeo da spasem tu Škodu jer i ja imam neverovatne simpatije prema tim automobilima.  ;D  Nisam znao da ste upalili auto, boze mili, eto jos samo jedan dokaz koliko su ovo dobri automobili, od 2009. Godine stoji i upali bez greske...Voleo bih da vidim taj snimak, Mozes mi poslati na broj koji sam ti ostavio u pp. I Jos jednom javno da se izvinim Dzon-u, druze sta da ti kazem sto vec nisam, pretrazi po internetu, ima delova Jos uvek... pozdrav ljudi

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju