Autor Tema: Iskustva s benzinskim stanicama 2018.  (Pročitano 776 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže jabreTopic starter

Iskustva s benzinskim stanicama 2018.
« poslato: Septembar 07, 2018, 07:20:46 posle podne »
Otvaram novu temu gde ćemo da iznosimo "argumentovano naravno"iskustva sa benzinskim stanicama kod nas, lošim i dobrim....

Da iskopiram već moj post iz druge teme i ovde.....

Evo novo lično moje iskustvo od juče tj. danas..... upalila se lampica za rezervu juče.... bila gužva na nis kod mene pa odem do knez petrola.... sipam za 1000 (6.1l gledao sam na aparatu)    i danas na 54 pređenih km ponovo svetli rezerva a prosek po bordu 5.5l

Ko je tu lud..... na nisovoj pumpi bar isteram 90km sigurno s 1000 din i to sam probao više puta baš zbog potrošnje...

• Vozi: Octavia A4 TOUR ALH 1.9TDi 66kw 2001. (1u5) Ambience

Na mreži bigor

Odg: Iskustva s benzinskim stanicama 2018.
« Odgovor #1 poslato: Septembar 08, 2018, 08:04:04 pre podne »
Jesi i nasao gde ces sipati, meni Knez ispred kuci i jedino naidjem da gume doduvam nema losije gorivo na nasim pumpama nego kod njih. Ne vjerujem da su ukrali, jednostavno lose gorivo.

Послато са Redmi 4X уз помоћ Тапатока

• Vozi: skoda oktavia 2.0 AZJ

Na mreži URKE 80

• RallyeSport
  • Total likes: 2
  • Ugled L&K: 15
  • karavani su kul
« Odgovor #2 poslato: Septembar 08, 2018, 03:15:18 posle podne »
Meni prijatelj vozi cisterne za Knez i kaze da ih tankuju u NIS-u. Lupi plombu i teraj na određene pumpe za taj dan.

Послато са Moto C уз помоћ Тапатока

• Vozi: Fabija 1.9SDI 2001god. ASY
škoda je zakon!!!!

Na mreži fobia24

« Odgovor #3 poslato: Septembar 08, 2018, 05:15:41 posle podne »
Ja na Knezu ne bih sipao ni da mi nestane pored njih. Dovoljno je da znam ko ga drži. :)
  • Vozi: Oktavia RS 2.0TDI
error driver

Na mreži bigor

« Odgovor #4 poslato: Septembar 08, 2018, 09:41:06 posle podne »
Vec su imali aferu sa baznim uljima,ne znam kako se zavrsilo, po obicaju epilog ne objavljuju jer se sve zataska. U tu pricu ja ne vjerujem, mozda tjera on ali dovoze i drugi u isti tank, milion mahinacijama, prosto dokazano da je kvalitet los, a ja kada rijesim nesto rijesio sam, za mene ne postoje
  • Vozi: skoda oktavia 2.0 AZJ

Na mreži URKE 80

• RallyeSport
  • Total likes: 2
  • Ugled L&K: 15
  • karavani su kul
« Odgovor #5 poslato: Septembar 08, 2018, 09:47:02 posle podne »
Očigledno da svi mute. Meni pre 2godine smrzao euro dizel sa Nis-a, komšiji sa Omv-a. Obe pumpe u Pozarevcu. Kao bio letnji euro dizel. Ma kakva zemlja takvo i gorivo...Inače kada sam vozio na Tng jedino sam sa Omv imao problema. Tako da sam i ja precrtao Omv do daljnjeg.

Послато са Moto C уз помоћ Тапатока
  • Vozi: Fabija 1.9SDI 2001god. ASY
škoda je zakon!!!!

Na mreži nidza

« Odgovor #6 poslato: Septembar 08, 2018, 10:37:08 posle podne »
Jedino kad sipaš pun možeš imati argumenata da nešto nije u redu. To sipanje za crvenu može da prevari jer ni lampica ni kazaljka nisu dovoljno precizne.

U poslednjih 10 godina sam samo u Sloveniji posumnjao da su me pokrali jer sam za 2 sipanja uspeo da sipam preko 70l dizela u Alfu što mi se nikad nigde u Srbiji nije desilo.

Sa Škodom smo stigli do Španije i nigde ništa sumnjivo. Čak mi se čini da je naša G100tka možda i najbolje gorivo na tom potezu.

Sent from my SM-N9005  

• Vozi: Škoda Octavia RS230 2017, Škoda Octavia 2.0 TDI 2015 Style

Na mreži fobia24

« Odgovor #7 poslato: Septembar 09, 2018, 07:22:11 pre podne »
U Soveniji ne verujem da je išta bolje gorivo od srpskog. Ja sipam na OMV samo, skupljam poene, 1 poen 1 litar nafte. Za godinu dana sam skoro 2 tone sipao, posle uzmem gluposti neke za tačkice (mleko, so). Petrol i slovenci izbegavaju, tamo nikad ne točim. Imam i Mol pored mene, ali tu ne točim jer nemaju nikakvu karticu. OMV nemam kod mene, najbliža mi je na 20km. Na autoputu je skuplje gorivo nego u mestu. Fora koju ni ja dugo nisam znao.
  • Vozi: Oktavia RS 2.0TDI
error driver

Van mreže buzald

« Odgovor #8 poslato: Septembar 09, 2018, 11:56:49 pre podne »
Nisam jos proveravao na svom autu, ali komsija koji radi u nis kaze da mu auto najmanje trosi kad sipa na lukoil, mol i omv pri kraju
  • Vozi: Skoda Oktavija A5 1.9TDI 2009

Van mreže Peja

• Laurin&Klement
  • Total likes: 0
  • Ugled L&K: 40
  • "Lako ti je plitku vodu zamutiti, i budalu naljuti
« Odgovor #9 poslato: Septembar 09, 2018, 01:03:52 posle podne »
Lukoil = NIS
Poruka hejterima:
Jedino što možete uraditi je da mi pljunete pod prozor

Van mreže pstojanov

« Odgovor #10 poslato: Septembar 09, 2018, 01:16:28 posle podne »
Ja sipam na NIS i ponekad na Eko pumapa i zadovoljan sam. Inace imam i benzinca i dizela, pa se podjednako voze i mislim da i jedni i drugi imaju dobro gorivo.
  • Vozi: Skoda Fabia 1.2 TSI 2015

Van mreže mihajloalasp

« Odgovor #11 poslato: Septembar 09, 2018, 01:16:49 posle podne »
Ja sam do sad samo jednom pogodio da je bio los benzin (tosic pumpa pre 2-3 godine), inace sipam gde stignem, jedino sam na eko sipao par puta jer mi je daleko mnogo. cak ni sa tng-om (kog trose 3 vozila kod mene) nisam imao problem, par puta se desilo da mi auto za nijansu slabije ide, ne nesto drasticno ali se primeti, sem toga nista
Favorit 136LS - in progress...
Golf 4 SDI - daily

Na mreži salepostman

« Odgovor #12 poslato: Septembar 09, 2018, 01:30:35 posle podne »
Ja uglavnom na Petrolu. Ovde ih svi hvale, jos i prodaju aditivirani dizel po ceni obicnog, bar tako kazu. Imaju i popust sa karticom 5 din po litri. Sipam nekad i na NIS obican dizel i nikad nisam primetio razliku. Sad kad sam se vracao sa mora sipao na nekoj pumpi na Zlatiboru neka Braca Markovic ili tako nesto, uzgred pumpa blagi uzas stare tocilice ali sve ok. Tako da mislim da je sve to isto. Misljenja sam da 95% goriva dolazi iz NIS rafinerije a voleo bi da ako neko zna da neka firma dovlaci gorivo od preko to i napise.
  • Vozi: Skoda oktavia a5,2.otdi 2008 god

Van mreže pstojanov

« Odgovor #13 poslato: Septembar 09, 2018, 01:36:05 posle podne »
Nisam napisao malopre, ja uvek sipan kvalitetniji benzin i dizel, benzin 98,  a dizel GDrive kod NIS-a ili Avio dizel kod Eko, smatram da su oni stvarno kvalitetniji u odnosu na 95 i obican evro dizel...
  • Vozi: Skoda Fabia 1.2 TSI 2015

Van mreže BALKANIJA

« Odgovor #14 poslato: Septembar 09, 2018, 02:47:09 posle podne »
Sva su ta goriva ista idu iz istih rezervoara. Benzin uglavnom sav iz Nisa, dok ED ima dosta i privatnih uvoznika. Bitno je kako ga ko toci da li  izlazi iz one zakonske regulative +/-  3 %  (uvek -). Koliko ko krade  ;) ;) ;)   Kada bi pratili  jednu cisternu koja krene iz rafinerije   videli bi na koliko ona pumpi svraca da se istoci.