Obaveštenje za Goste

Gost, dobrodošao na škodaforumllRS. Nakon Prijavljivanja dostupno je više mogućnosti i sadržaja sa ŠKODA portala, vidljivi su skriveni linkovi i slike u punoj veličini a format prikaza je širi.
Pridruži se i ti - registruj se sada!

Autor Tema: Sygic GPS Navigation - na popustu do 12.sept  (Pročitano 453 puta)

Na mreži bugarin

• Global Moderator
  • Član od: Mar 2013
  • L&Ke: 100
Odg: Sygic GPS Navigation - na popustu do 12.sept
« Odgovor #15 poslato: Februar 15, 2019, 07:23:56 posle podne »
  • 0
  • 0
  • posle ti se valjda iskljucuje glasovno navodjenje i jos neke opcije. moram da nadjem tablet pa cu ti reci sta sve fali kad prodje trial.

EDIT:

nakon trial perioda ne moze da se koristi sledece:

-real view navigation (kamera na ledjima uredjaja snima put ispred tebe i na ekranu uredjaja vidis realnu sliku na koju su nalepljene instrukcije za kretanje)
    -dashcam (opcija klasicne kamere u vozilu, s tim sto je loop ogranicen na 5 minuta, znaci imas snimak najvise zadnjih 5 minuta voznje)
    -hud (head up display)
    -cockpit (brzina, ubrzanje, nagib vozila, kompas, glasovno navodjenje i ogranicenja brzine)

e fazon je sto i kad kupis premium, ove opcije uglavnom dodatno opet placas....... od 5.99 do 7.99 eura... ako je za utehu sve sto placas je sad i nikad vise tj lifetime.
    ovo su add onovi koje dobijas uz premium
    « Poslednja izmena: Februar 15, 2019, 07:41:44 posle podne bugarin »
    • Vozi: Octavia mk2 1.9tdi PD

Na mreži URKE 80

• RallyeSport
    • Član od: Maj 2013
    • L&Ke: 15
    • karavani su kul
    Odg: Sygic GPS Navigation - na popustu do 12.sept
    « Odgovor #16 poslato: Februar 15, 2019, 09:02:44 posle podne »
  • 0
  • 0
  • Mislio sam da je neki krak u pitanju,pa traje sve ovo dok traje i uređaj. Na drugom telefonu,koji mi služi samo za navigaciju,imam IGO ISRAEL krekovan i fenomenalan je.

Послато са Moto C уз помоћ Тапатока

• Vozi: Fabija 1.9SDI 2001god. ASY
    škoda je zakon!!!!