Autor Tema: Voda ispod patosnice?  (Pročitano 22880 puta)

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Dirty Harry

• Active
  • **
  • L&Ke: 0
Odg: Voda ispod patosnice?
« Odgovor #30 poslato: April 22, 2014, 06:39:26 posle podne »
Ajde molim te prvo procitaj moje pitanje lepo pa onda kazi nesto meni.Moje pitanje sam postavio jer ni jedan od navedenih slucaja koji se odnose na vodu ispod patosnice kod vozaca ne odgovara mom problemu,ZNACI NE CURI MI PORED SOFERKE NI PORED POZARNOG ZIDA A NI KROZ FILTER VAZDUHA.Meni je samo taj odredjeni deo poda mokar,ni iznad ni ispod ni levo ni desno od njega!A sto se tice racve u podu vlada je pomenuo da se raskacila racva i da onda baca tecnost u pod!Molim samo za savet i pomoc a ne za pametovanje.Hvala

Van mreže Vlada Gusar

• Style
  • L&Ke: 6
  • Valjevo K2
« Odgovor #31 poslato: April 22, 2014, 07:57:59 posle podne »
Imao sam slican problem, sve suvo samo taj deo mokar. I problem je bio u patosnici, ispucala je, a voda(kisnica) sa obuce skupljena na patosnici prolazila kroz istu.

Nije znanje znanje znati,vec je znanje znanje dati

Van mreže Karlheinz

• Administrator
  • L&Ke: 100
« Odgovor #32 poslato: April 22, 2014, 08:18:16 posle podne »
Poštovani korisniče Dirty Harry, možda ti se moj odgovor ne sviđa i zvuči kao pametovanje ali npr. ti se nisi predstavio niti popunio ostala polja prilikom registracije a želiš regularno da učestvuješ na forumu i moliš da ti neko pomogne. To nije u redu i nije fer prema ostalim korisnicima ovog foruma koji su imali "hrabrosti" da se predstave i popune ostala polja. Ako ti se ne sviđaju pravila foruma ili odgovori, ne moraš više da dolaziš.
  • Vozi: OctaviA5 1.9TDI 2008 Elegance+

Van mreže krcaerdoglija

• Laurin&Klement
  • L&Ke: 54
  • ERDOGLIJA KINGDOM
« Odgovor #33 poslato: April 27, 2014, 11:43:40 posle podne »
meni sve to isto samo sa suvozaceve strane!!danas krenem da usisam auto kad imam shta i da vidim,pod skroz mokar!gledao sam kod vrata,nema tragova ulaska vode!cim malo sine sunce moracu u akciju skidanja plastike ispod brisaca!!!da li neko ima ideju gde bi ovde voda mogla uci?hvala 
  • Vozi: fabia 1.4 mpi 50 kw 2000
Skoda moj znak

Van mreže Dada

• Ambition
  • L&Ke: 2
« Odgovor #34 poslato: April 28, 2014, 08:55:46 pre podne »
Tebi voda ulazi kroz polen filter, moraš sve da rasturiš kod brisača i da usisaš i očistiš odvod u karoseriji, jer verovatno ima tu djubreta i onda ne odlazi voda gde treba nego preliva u otvor za polen filter. Ta prokleta voda je najveća mana škode. Javi šta si uradio

Van mreže krcaerdoglija

• Laurin&Klement
  • L&Ke: 54
  • ERDOGLIJA KINGDOM
« Odgovor #35 poslato: April 28, 2014, 10:16:56 pre podne »
Tebi voda ulazi kroz polen filter, moraš sve da rasturiš kod brisača i da usisaš i očistiš odvod u karoseriji, jer verovatno ima tu djubreta i onda ne odlazi voda gde treba nego preliva u otvor za polen filter. Ta prokleta voda je najveća mana škode. Javi šta si uradio
vazi,sad za prvi maj ne radim pa cu da se pozabavim sa tim problemom!!javljam obavezno!!
  • Vozi: fabia 1.4 mpi 50 kw 2000
Skoda moj znak

Van mreže Nesas

• Style
  • L&Ke: 8
« Odgovor #36 poslato: April 28, 2014, 10:19:22 pre podne »
To da ocistis nece ti skoditi,   ili da nadjes nekog da ti poliva auto a ti da gledas sta se desava.

Van mreže brano20

• Ambition
  • L&Ke: 5
« Odgovor #37 poslato: April 28, 2014, 07:59:50 posle podne »
ovako izgleda kada se začepi odvodna rupa na suvozačevoj strani, a rezultira mokrim podom. nadam se da će nekome pomoći ova slika
Škoda Fabia 1,9 TDI, ATD, 74 kW,Combi

Van mreže Dada

• Ambition
« Odgovor #38 poslato: Maj 04, 2014, 11:41:06 pre podne »
Meni voda ulazi na zadnja vrata ispod tapacirunga i sliva se preko kedera unutra na pod,pa me zanima ako silikoniram tu gde ce onda ta voda da ide,jer ocigledno ne ide tamo gde treba

Van mreže sale89

• Style
  • L&Ke: 5
« Odgovor #39 poslato: Maj 04, 2014, 01:13:27 posle podne »
Prijavljujem mokru celu patosnicu i pod ispod suvozacevih nogu,ranije mi nije prokissnjavalo nista,koliko sam skontao do lima u vratima je,ali mi opet nije jasno kakve veze imaju vrata tj kako ta voda dospe do poda automobila i to bude bas natopljeno kao da sam crevom polio.S obzirom da nema lišća ispod habe ni nicega kontam dqa skinem tapacirung kad se prolepsa vreme pa da vidim sta je u pitanju
Skoda Fabia Combi 2009 1.4 tdi 80ks

Van mreže dulefontana

• Laurin&Klement
  • L&Ke: 40
« Odgovor #40 poslato: Maj 04, 2014, 01:28:14 posle podne »
Meni voda ulazi na zadnja vrata ispod tapacirunga i sliva se preko kedera unutra na pod,pa me zanima ako silikoniram tu gde ce onda ta voda da ide,jer ocigledno ne ide tamo gde treba
Meni na Oktaviji isto tako ulazi na zadnjim desnim vratima, ali mislim da je problem sto se vrata napune vodom i onda prelije voda i iscuri na pod, pa se razmisljam da izbusim vrata sa donje strane?
 I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion.
I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time, like tears...in...rain.
 Garage: Škoda 110R – Škoda Favorit 136LS – Škoda Felicia 1.3 GLX

Van mreže Dada

• Ambition
« Odgovor #41 poslato: Maj 04, 2014, 01:56:06 posle podne »
Sramota da se auto puni toliko vodom,kao pokretni bazen da vozim.Sramota za Skodu da to nije ispravila kada je taj problem poceo da se pojavljuje od pocetka,pa mogli su bar da to isprave na mladjim modelima,moj je 2005god i nista nisu ispravili ili bar pokusali,neshvatljivo da nisu ispravili te decije bolesti,bezveze

Van mreže Dada

• Ambition
« Odgovor #42 poslato: Maj 04, 2014, 02:20:42 posle podne »
Meni na Oktaviji isto tako ulazi na zadnjim desnim vratima, ali mislim da je problem sto se vrata napune vodom i onda prelije voda i iscuri na pod, pa se razmisljam da izbusim vrata sa donje strane?
Mislim da time nista neces dobiti,mislim da nije problem u velicini odvodne rupe na donjem delu vraga,problem je sto se voda sliva niz panel na vratima i verovatno je propala izolacija na donjem delu vrata i voda umesto da ide na dno i posle kroz odvodnu rupu napolje,ona se sliva preko dna tapacirunga i ulazi u auto i patos se puni vodom

Van mreže dulefontana

• Laurin&Klement
  • L&Ke: 40
« Odgovor #43 poslato: Maj 04, 2014, 06:07:59 posle podne »
Tapacirung je mokar samo pri dnu. Probacu da ocistim fabricku rupicu, uradicu izolaciju pa ako se ponovi sevam nove rupe.
 I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion.
I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time, like tears...in...rain.
 Garage: Škoda 110R – Škoda Favorit 136LS – Škoda Felicia 1.3 GLX

Van mreže Dada

• Ambition
« Odgovor #44 poslato: Maj 04, 2014, 06:23:01 posle podne »
I meni je mokar samo pri dnu,tu se skuplja voda i oda prolazi u kola na pod.Ja cim se prolepsa vreme skidam tapacirung i nalivam silikonom,moram da zaustavim prokletu vodu