Autor Tema: kako upaliti auto direktno na plin  (Pročitano 3054 puta)

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže markoconicTopic starter

• Ambition
kako upaliti auto direktno na plin
« poslato: Jun 30, 2013, 11:22:37 posle podne »
interesuje me zna li neko kako auto sa sekvencionalnim plinom da upalim direktno na plin bez prvog paljenja na gorivo. pitam jer npr. ako se desi crkne pumpa za gorivo a nadjem se u inostranstvu da li je moguce upaliti odmah na plin inace imam u fabiu ugradjen ac stag 4 za sada me odlicno sluzi.pozdrav

Van mreže bokilava

• Style
Odg: kako upaliti auto direktno na plin
« Odgovor #1 poslato: Jul 01, 2013, 01:09:15 pre podne »
Drzi dugme za prebacivanje benzin/gas dok dajes kontakt, trebalo bi da je tako...  I izbegavaj to, ne brini, pumpa ti nece crci ukoliko se pridrzavas osnovnih pravila u vezi sa koriscenjem vozila sa pogonom na TNG

Van mreže skodilak

• Active
  • **
« Odgovor #2 poslato: Jul 01, 2013, 08:45:34 posle podne »
bas kao sto kaze bokilava, tako je na italijanskim uredjajima valjda je tako i kod poljaka.  Kod Landia je das kontakt stisnes dugme i verglas.

Van mreže djordje cacak

• RallyeSport
« Odgovor #3 poslato: Jul 01, 2013, 09:54:41 posle podne »
vodi racuna o pumpi za benzin!Jer kada nemas benzina ona radi na prazno i sanse da crkne su 99,9%
  • Vozi: Fabia 1.4 MPI 8v 200 god

Van mreže skodilak1

• Test Drive
  • *
« Odgovor #4 poslato: Jul 03, 2013, 10:20:20 posle podne »
da minimalno od 1/4 do 1/2 rezervoara benzina,pumpa za gorivo stalno radi, i to gorivo je u stvari hladi,
a paljenje , kod BRCa za vreme verglanja kratko pritiskati dugme za prebacivanje 5 puta. tako se auto moze upaliti 5 puta, sasvim dovoljno da se dovuces do prodavnice autodelova ili majstora :)

Pretraga Škoda foruma [Google]