Autor Tema: Ovlasceni servis (problem sa 1.2b)  (Pročitano 134 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže m1987

• Ambition
Ovlasceni servis (problem sa 1.2b)
« poslato: Avgust 21, 2015, 11:31:49 pre podne »
Gospodo...sad jedno drugo pitanje posto mi niko ne odgovara na prvu temu...
edit: http://forum.skodaforum.rs/fabia-1999/skoda-fabia-1-2-prvo-paljenje/
Kakva su vam misljenja o ovlascenom skodinom servisu...vise sam odlepio od majstora...jedan pa drugi pa treci...I stalno neki novi problemi...pa se nosim mislju da danas oteram u taj njihov servis da odradim kompletnu dijagnostiku...potrosnja mi je podivljala...u prvoj na raskrsnici ide do 84l... ...I auto uopste vise ne radi isto kao I ranije...
I da li ima veze sto imam ugradjen sekvent plin...mislim...jel se bave oni time ili da ne gubim vreme uopste???

Sent from my GT-I9060  
« Poslednja izmena: Avgust 22, 2015, 01:40:48 pre podne Karlheinz Hell »
  • Vozi: skoda fabia 1.2htp

Na mreži milosgranice

• RallyeSport
Odg: Ovlasceni servis (problem sa 1.2b)
« Odgovor #1 poslato: Avgust 21, 2015, 12:25:53 posle podne »
jel su ocitavanja za lambda sonde dobra, svecice? ako zeza plin sto ne ides kod plinadzije, mehanicari nisu majstori i za plin
  • Vozi: fabia 1.9sdi

Van mreže decha

• Ambition
« Odgovor #2 poslato: Avgust 21, 2015, 01:30:18 posle podne »
U ovlascenom mogu da ti pregledaju auto, nasteluju da radi dobro na benzin ali ce se odmah ograditi od plina....
  • Vozi: skoda fabia 1.9tdi 2006
Skoda Fabia Combi 2006 1.9 TDI AXR 74 kw

Na mreži bugarin

• Global Moderator
« Odgovor #3 poslato: Avgust 21, 2015, 01:36:41 posle podne »
pa za pocetak, prilicno si konfuzan bio u prethodnoj temu koju si postavio. mozda zato niko nije odgovarao. malo je problem citati takve postove i koncentrisati se na napisano ;)
verujem da je razlog tome nervoza zbog neispravnog auta, i razumem tvoj ogorcenje i nervozu.

al ajmo sad na ovu temu:

u beogradu imas 7 (sedam) ovlascenih skodinih servisa. dva autocackova i 5 drugih.
kod kojeg god od njih da oteras auto, reci ce ti da se za probleme sa plinom obratis majstoru za plin.
i u pravu su.
ali da bi plinadzija ista mogao da uradi, on mora da ima pred sobom auto-motor koji savrseno radi na benzinu.

stoga ti je moj savet da prvo sredis auto da na benzinu radi kako treba, pa tek onda kod plinadzije (ako uopste bude bilo potrebe).

ps: (ostatak u onoj drugoj temi ;) )
  • Vozi: Octavia mk2 1.9tdi PD

Pretraga Škoda foruma [Google]