Autor Tema: ponekad blokiran gepek  (Pročitano 4838 puta)

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Nebojsa85

• Test Drive
  • *
  • L&Ke: 1
Odg: ponekad blokiran gepek
« Odgovor #15 poslato: Jul 08, 2018, 11:40:29 posle podne »
Ja sam taj problem rešio sa WD sprejom. Kod mene se cuo motoric ali nije hteo da otvori iz prve. Naprskao sam kroz one rupice na gepeku i evo radi super skoro dva meseca.
  • Vozi: Fabia 1.4 mpi

Van mreže krcaerdoglija

• Laurin&Klement
  • L&Ke: 54
  • ERDOGLIJA KINGDOM
« Odgovor #16 poslato: Jul 09, 2018, 12:20:45 pre podne »
Ja sam taj problem rešio sa WD sprejom. Kod mene se cuo motoric ali nije hteo da otvori iz prve. Naprskao sam kroz one rupice na gepeku i evo radi super skoro dva meseca.
Moze slika tacno gde si naprskao?Ako nije problem?Hvala
  • Vozi: fabia 1.4 mpi 50 kw 2000
Skoda moj znak

Van mreže Nebojsa85

• Test Drive
  • *
« Odgovor #17 poslato: Jul 09, 2018, 01:15:47 pre podne »
Slikaću sutra pa ću postaviti.  Ne mogu sad da nađjem ni jednu. Baš na samim vratima gepeka negde kod tog motorića ima dve rupice male. I tu sam prskao. I posle par sekundi proradio, svaki put iz prve otvori.
  • Vozi: Fabia 1.4 mpi

Van mreže top_night

• Ambition
  • L&Ke: 3
« Odgovor #18 poslato: Avgust 10, 2018, 10:34:08 pre podne »
Imam jednostavnije resenje. Jednostavno, kad je zakljucan auto, nemojte povlaciti rucicu gepeka. Polugica se pomeri ali se i ne vrati. govorim iz iskustva

Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока

Van mreže Jovica16

• Test Drive
  • *
« Odgovor #19 poslato: Maj 18, 2019, 12:28:29 pre podne »
Nisam pronasao resenje za moj problem u komentarima pa cu zatraziti pomoc .
U pitanju je skoda fabia 2002g 1.4 16v .Gepek otvaram od nedavno pomocu rucice kod sedista sa leve strane svaki put otvori bez problema.
Problem je u spoljasnjoj bravici kada hoces da otvoris sa spoljasnje strane nista se ne desava ali se zato u kabini negde ispod volana cuje neki zvuk kao da neki relej tako da se izrazim krene da odradi posao ali jednostavno zakuca i nema povratne informacije da bi se gepek otvorio .Takodje na centralu nece da se otvori.
I da da napomenem ali taj problem se dosta ranije javio auto se sam otkljucava i zakljucava takodje i u toku voznje po par puta otkljuca i zakljuca sto zna da iznervira coveka. I da da ne zaboravim nekad nece svetlo da se upali u kabini kada se vrata otvore. 
Ako neko zna o cemu se radi ja bih mu bio zahvalan na pomoci.
  • Vozi: Skoda Fabia 1.4 16v

Na mreži djordjebg

• RallyeSport
  • L&Ke: 45
« Odgovor #20 poslato: Maj 18, 2019, 10:56:52 pre podne »
Pre ce biti da imas problem sa vozacevom bravom, kada je neispravan mikroprekidac brave tih vrata ne moze se otvoriti gepek. Probaj da otvoris neka druga vrata pa onda gepek ( pod uslovom da rade mikroprekidaci u nekim drugim vratima). Mikroprekidace testiras tako sto bi trebalo da pali kabinsko svetlo po otvaranju vrata ili svetlo u vratima ako ga posedujes.

Gepek svetlo i nepaljenje istog je do same brave petih vrata.
Rekli su mi najgore o tebi
nisu nikad pricali o sebi
rekli su mi ono ca su tili
virova san, stariji su bili

Van mreže Jovica16

• Test Drive
  • *
« Odgovor #21 poslato: Maj 19, 2019, 10:33:34 posle podne »
Probao sam svaka vrata i na svakim pali svetlo kabine.E sad fazon je u tome sto sam primetio da nekad ali samo nekad nece da upali svetlo u kabini ali bilo koja vrata da otvoris to mi se jednom desilo pa sam otvorio sva vrata i ono nista,dodjem posle 5min otvorim ono svetlo se upalilo..mada to mi i ne igra toliko ulogu ako nije povezano nesto sa GEPEKOM tj bravicom. Kazem vam tacno kada stisnem nazad na vratima bravicu da otvorim gepek ispod volana se cuje taj zvuk kao kada ukljucite migavac ali samo jednom se cuje tik i to je to ..ne znam kako da vam drugacije pojasnim.
  • Vozi: Skoda Fabia 1.4 16v

Na mreži Buca Skoda Mladenovac

• Laurin&Klement
  • L&Ke: 31
« Odgovor #22 poslato: Maj 19, 2019, 10:45:14 posle podne »
Modem ispod volana daje informaciju za otvaranje vrata i svetla u kabini verovatno imas problem sa njim ili instalacijom .
  • Vozi: 2 x Octavia TDI mk1, Octavia vRS mk2

Van mreže Dilema

• Ambition
  • L&Ke: 4
« Odgovor #23 poslato: Jul 02, 2019, 06:46:52 posle podne »
Ima li neko da znao napraviti vrata na gepeku za Superb 2, uzeo sam auto sa dva šarafa koja drže gepek na onim makazama gdje se lomi gepek.
  • Vozi: Škoda Superb 1.9 TDI Greenline