Dobrodošao/la na škodaforumllRS.
Učestvuj u diskusijama - registruj se!

Pretraži sadržaj Škoda foruma [by Google]

Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?

Autor Tema: Recirkulacija vazduha u kabini  (Pročitano 4353 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na mreži bugarin

Odg: Recirkulacija vazduha u kabini
« Odgovor #15 poslato: Jul 09, 2013, 19:07:48 posle podne »
znaci postoji napredak u odnosu na nedelju na skupu.
verujem i da se sad manje cuje ventilacija, posto je zamenjen filter.

kao sto smo vec rekli u nedelju, kada je usmereno na sofersajbnu recirkulacija se gasi odnosno ne radi.

ja imam stariju verziju skode i potenciometri su na sajlu, a ne preko potenciometra kao kod tebe, a i klima je naknadno ugradjena, tako da tacno vreme automatskog iskljucivanja klapne ne mogu da ti kazem. po forumima se barata ciframa od par minuta pa do 10 minuta. neki tvrde da je to da ne bi ustajao vazduh, drugi nemaju objasnjenje, ali indikativno je da ni kod koga nije slucaj da se vec posle minut recirkulacija ugasi.

vozaj se tako jos par dana, pa ako ti bude smetalo ili budes mislio da je kvar, nadji nekoga sa VCDS-om (ima ih na forumu), i pretresi greske i vrednosti.
  • Vozi: Octavia mk2 1.9tdi PD

Na mreži NebaTopic starter

« Odgovor #16 poslato: Jul 11, 2013, 23:37:03 posle podne »
znaci postoji napredak u odnosu na nedelju na skupu.
verujem i da se sad manje cuje ventilacija, posto je zamenjen filter.

vozaj se tako jos par dana, pa ako ti bude smetalo ili budes mislio da je kvar, nadji nekoga sa VCDS-om (ima ih na forumu), i pretresi greske i vrednosti.

Bolje vrabac u ruci nego golub na grani :(

Danas je pocela i klima da mi brljavi. Kad sam kliknuo na dugme za recirkulaciju klapna je kucnula ali se ukljucila i klima sama od sebe, tacnije poceo je da duva bas hladan vazduh iako nije bilo upaljeno svetlo na AC dugmencetu. Potpm sam kliknuo na AC dugmence i upalila se lampica nakon cega sam drugim kliktajem i ugasio klimu a i recirkulacija je sama od sebe vec poznato vratila na off. I tako dok nisam stigao do parkinga, ubacim u rikver kad ono cuje se klapna tup a i motor promeni zvuk, pregledam trnutnu potrosnju u leru 1.0l/h i osetim kako pocinje da duva hladno, tj opet se klima upalila :(

Sta sad !?
@bugarin ako se dobro secam , na skupu si pomenuo da su klima i recirkulacija nezavisne stvari?
  • Vozi: Fabia 1.9 SDI

Van mreže bosnicdz

« Odgovor #17 poslato: Jul 11, 2013, 23:50:39 posle podne »
Nebo brate,prijatelju, rodjace(citat iz crtanog filma) nediraj vise to dugme za recirkulaciju ako BOGA znas!! Imas u kabini toliko tih dugmica a ti se uhvatio bas tog, salim se naravno. Svaka fabija ima neko svoje ludilo , tvojoj je ta recirkulacija, zivi i vozi sa tim . Nemoj se bez veze izludjivati iz licnog iskustva ti govorim. Au postade i psihoterapeut ovde na forumu!!! O:-)

Na mreži bugarin

« Odgovor #18 poslato: Jul 12, 2013, 00:15:54 pre podne »
ili je pobrljavela komandna plocica, ili je poceo da brljavi racunar.
na vcds da ocitas greske, nesto mora da prijavi.
ili poslusaj kolegu i zivi sa tim :)
  • Vozi: Octavia mk2 1.9tdi PD

Na mreži NebaTopic starter

« Odgovor #19 poslato: Jul 12, 2013, 00:35:32 pre podne »
Nebo brate,prijatelju, rodjace(citat iz crtanog filma) nediraj vise to dugme za recirkulaciju ako BOGA znas!! Imas u kabini toliko tih dugmica a ti se uhvatio bas tog, salim se naravno. Svaka fabija ima neko svoje ludilo , tvojoj je ta recirkulacija, zivi i vozi sa tim . Nemoj se bez veze izludjivati iz licnog iskustva ti govorim. Au postade i psihoterapeut ovde na forumu!!! O:-)
Ja mislim da je moja Fabija ukleta, vozio sam yuga 7 godina i nisam imao nijedan udes, sa Fabijom me 4 puta cuknuli (sreca u nesreci sve mali udarci) i pregazio sam jednu macku i oduzeo joj preostala tri zivota redom prednjim branikom prednjim desnim i zadnjim desnim tockom i sve to za manje od godinu dana...

Elem jel neko ko poseduje VCDS voljan da se iscima neki vikend da ocita sta ima moja Fabija da kaze?
  • Vozi: Fabia 1.9 SDI

Van mreže bosnicdz

« Odgovor #20 poslato: Jul 12, 2013, 17:17:57 posle podne »
Pricamo o tri macke ili si se vracao tri puta na tu jednu istu? Ako je jos usto bila ili su bile crne onda bojim se da nemam sta ohrabrujuce da ti kazem!!!  Ps Sta ako taj vcds ili kako vec ocita gazenje tih macaka kako se to resetuje?  >:D