Autor Tema: Skinut lak sa krova sta dalje  (Pročitano 233 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže kaligulaksTopic starter

Skinut lak sa krova sta dalje
« poslato: Jul 13, 2019, 04:51:24 posle podne »
Pozdrav ljudi odjedno mi se skinuo lak sa krova i haube...u pocetku po malo ali za manje od god dana bas dosta samo hauba i krov.Kako resiti najjeftinije jer auto 2002da ne dajem za neka spricanja 300-400e ili koliko vec da li mora tako ili postoji neko jeftinije resenje unapred hvala
  • Vozi: Skoda Fabia 1.4 16v 2002 confort

Na mreži milosgranice

• RallyeSport
  • Total likes: 2
  • Ugled L&K: 13
Odg: Skinut lak sa krova sta dalje
« Odgovor #1 poslato: Jul 13, 2019, 05:22:26 posle podne »
Nema pomoci, mora spricanje. Zavrsavas sa 400 gr. baze plus 400 gr. laka. Ismirglas i prskanje. Moguce je  da materijal nije vise od 6000 din, prosle godine sam farbao caletu auto pa ne znam koje su sad cene.
Jel si ga prao na samousluznim perionicama?
  • Vozi: fabia 1.9sdi

Na mreži Buca Skoda Mladenovac

« Odgovor #2 poslato: Jul 13, 2019, 06:21:51 posle podne »
Kao sto milos kaze sa po pola kg boje i laka zavrsavas .  I oko 50e je materijal . Ako ti se ne bacaju pare pozajmi od nekog pistolj i kompresor i odradi sam . Video sam drugar koji se ne razume ni malo farbao izpred kuce , naravno nije to ni blizu savrsenog ali uopste nije lose ispalo .

Druga opcija je osmirglaj ceo krov i haubu sa razliciti gradacijama od grublje ka finoj da bude sve ravno (to mora i za farbanje naravno) pa mozes da odradis foliju .

Edit : nije to od samousluznih perionica , perem i ja uvek pa nista . Ili je ranije farbano ili je auto non stop na suncu
  • Vozi: Fabia mk1, 2 x Octavia TDI mk1, Octavia vRS mk2

Van mreže kaligulaksTopic starter

« Odgovor #3 poslato: Jul 14, 2019, 10:20:22 posle podne »
Perem auto stalno po perionicama a i nasuncu je stalno tj nemam garazu stoji u dvoristu leti i zimi mislim da nikad ranije nije farban vec od ovog sto je Buca rekao
  • Vozi: Skoda Fabia 1.4 16v 2002 confort

Pretraga Škoda foruma [Google]