Dobrodošao/la na škodaforumllRS.
Učestvuj u diskusijama - registruj se!

Pretraži sadržaj Škoda foruma [by Google]

Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?

Autor Tema: AIRBAG fabia 1.2 2007  (Pročitano 134 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže bgdvinkoTopic starter

AIRBAG fabia 1.2 2007
« poslato: Januar 15, 2020, 18:48:19 posle podne »
Fabia 1.2 mk2, 2007 god. ispaljena oba airbaga. Bilo neko manje cukanje na ovih 0° stradao prednji branik, plasticne maskice i malo hauba, ostalo ok. Neznam kako se tako lako aktivirase, i bas obadva.
Buni me sto mi volan posta tezak, kao da neradi servo pumpa. Proverio osigurace, odnosno oba od serva i ok su.
Zna li ko da to nije povezano softverski jer jos nisam ubacio nove airbagove i resetovao centralu pa da nebi blokiralo i rad serva dok se ovaj airbag crash ne popegla. Inace je sve oko motora, trapa, unutrasnjeg dela haube, ma sve kako je i bilo pre, cak ni hladnjak nije taknut a kamo sta drugo, farovi cak celi, auto pokretno, ma manje cukanje a ispalise se jastuci.
  • Vozi: Skoda fabia 1.2 htp 2007

Na mreži lipovaccc

Odg: AIRBAG fabia 1.2 2007
« Odgovor #1 poslato: Januar 15, 2020, 19:42:07 posle podne »
Mora da se resetuje servo preko vcdsa i ima da proradi.
  • Vozi: Škoda Fabia 1,2 htp 2005god

Na mreži Buca Skoda Mladenovac

« Odgovor #2 poslato: Januar 15, 2020, 19:49:34 posle podne »
Mora da se resetuje servo preko vcdsa i ima da proradi.

Ne bi trebao da servo glavi pri biko kom cukanju . Nek proveri da li je servo uopste citav . Imao sam ih toliko cuknutih gde je servo bio ok nisam morao nista da resetujem .
  • Vozi: Fabia vRS mk1, Octavia TDI mk1, Octavia vRS mk2

Van mreže bgdvinkoTopic starter

« Odgovor #3 poslato: Januar 15, 2020, 20:30:23 posle podne »
Ma pregledao sam sve, sve lepo na svom mestu, cak ni na toj levoj strani gde je pumpa nije ni branik taknut, cuknuta je malo desna strana branika, odnosno popucala i ispala plastika branika ispod fara tu gde se uvrce kuka za slep.
Zakacicu ga sutra, imam vag 491, odradjivao mi je lepo sto mi je dosad trebalo, ako mogne otvoriti servo. Nemam kabl za VCDS.
Bas sam razmisljao da nabavim vag can pro, pa ako nemognem sa ovim 491 moracu ovaj drugi.

• Vozi: Skoda fabia 1.2 htp 2007

Na mreži Buca Skoda Mladenovac

« Odgovor #4 poslato: Januar 15, 2020, 21:13:35 posle podne »
Mozes prosto i da probas sa akumulatorom na 10ak min ako ne budes uspeo gresku da sredis .
  • Vozi: Fabia vRS mk1, Octavia TDI mk1, Octavia vRS mk2