Google pretraga Škoda foruma

Aktivne teme [vidljive za Goste]

Obaveštenje za Goste

Gost, dobrodošao na škodaforumllRS. Nakon Prijavljivanja dostupno je više mogućnosti i sadržaja sa ŠKODA portala, vidljivi su skriveni linkovi i slike u punoj veličini a format prikaza je širi.
Pridruži se i ti - registruj se sada!

Autor Tema: Podizač stakla suvozača - problem  (Pročitano 150 puta)

Van mreže ZokaTopic starter

• Test Drive
  • *
  • Član od: Maj 2013
  • L&Ke: 2
Podizač stakla suvozača - problem
« poslato: Oktobar 02, 2018, 12:34:37 posle podne »
  • 0
  • 0
  • Pozdrav narode

Imam problem sa prednjim podizačem stakla suvozača.
    U pitanju je Fabia Sport 1.6 16v 2008 god. sa paketom u kojem su pored ostalog sva 4 el.podizača . Problem je u tome što mi ne radi podizač suvozača tj. ne reaguje na komande ni sa vozačeve strane niti sa suvozačeve strane.Kad skinem osigurač podizača samo par minuta radi podizač i to isključivo sa komande suvozača (sa vozačeve strane ni tad ne reaguje na komandu) i opet otkaže poslušnost do novog vadjenja osigurača.
    Ostala 3 podizača normalno funkcionišu i sa vozačeve i sa njihovih komandi.
    Probao sam sa zamenom celog motorića na vozačevoj strani jer čitajući razne forume obično je problem pravio modul koji se nalazi na tom motoriću....al bez uspeha, isto se ponaša.Pregledao instalaciju u vratima...ali kontam da ima prekid negde nebi radilo kad se skinu pa vrate osigurači!
    Samo pojavljivanje kod auto električara ovde u NS obećava jedino izbijen novac iz dzepa i nista drugo (zadnji put sam sam skido tapacir pošto je momčina rešila da čupa na silu).

Dali je neko imao sličan problem???

Van mreže Karlheinz

• Administrator
    • Član od: Mar 2013
    • L&Ke: 95
    Odg: Podizač stakla suvozača - problem
    « Odgovor #1 poslato: Oktobar 05, 2018, 09:58:26 pre podne »
  • 0
  • 0
  • Da li možeš prozore da spustiš pritiskom na ključ?
    Vidi ovu temu: Links/Linkovi Register/Registrujte se or/ili Login/Ulogujte se
    • Vozi: OctaviA5 1.9TDI 2008 Elegance+

Van mreže ZokaTopic starter

• Test Drive
    • *
    • Član od: Maj 2013
    • L&Ke: 2
    Odg: Podizač stakla suvozača - problem
    « Odgovor #2 poslato: Oktobar 18, 2018, 05:50:39 posle podne »
  • 0
  • 0
  • Ovih dana sam bio odvojen od auta pa nisam mogao da isprobam postupak sa ključem, malopre sam pokušao.
    Dakle kad odključam/zaključam auto ključem i zadržim par sekundi ključ u zadnjem položaju samo se pozadi oba prozora spuste/podignu...prednji tj. vozačev i suvozačev prozor ne reaguju na tu komandu.

Obaveštenje za Goste

Gost, dobrodošao na škodaforumllRS. Nakon Prijavljivanja dostupno je više mogućnosti i sadržaja sa ŠKODA portala, vidljivi su skriveni linkovi i slike u punoj veličini a format prikaza je širi.
    Pridruži se i ti - registruj se sada!