ŠKODA Opšte i Razne Teme > Gume & Felne

Alu felne za Octavia FL 2018

(1/2) > >>

M1982:
Zdravo svima, imam jedno pitanje... Porucio sam novu Oktaviju, ali sa celicnim felnama. Sada sam se malo predomislio, pa bih ipak kupio aluminijumske. Vidim da u ponudi ima kineskih replika za 300e (izgledaju lepo, ali me brine kvalitet), ali vise naginjem novim original im (ne znam ni otprilike cenu, ni da li je opravdana). Original e polovne ne bih bas uzimao u obzir (mozda gresim?)
Kakva su vasa iskustva i saveti?

Buca Skoda Mladenovac:
Ja sam jedno vreme vozio ne secam se na kom autu italijanske replike i bile su iskreno ok , par jacih rupa nikad nista nije bilo . Za te kineske ne znam stvarno . Zasto ne vidis da promenis narudzbinu za alu vrvt ce jeftinije izaci nego da uzimas posebno ?

Hidroponika:
Kod tog prodavca gde si narucio auto naruci sad naknadno alu felne. Verovatno ces moci da dobijes bas dobar popust. Mislim da tako mozes proci najbolje a te kineske zaobidji, sta ce ti.

M1982:
Hvala. Popricacu sa auto dilerom pa cu videti sta dalje. Valjda ce mi dati neku OK ponudu :)
Javljam utiske...

nidza:
Nemoj kineske. Imaš na oglasima često odlične OEM iz čitave VW grupacije, koštaju kao kineske, ali bar znaš da valjaju. Možeš i estetski lošije da kupiš, imamo super drugara u Bgd koji ih sređuje fantastično.

Sent from my SM-N9005  

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju