ŠKODA Opšte i Razne Teme > Gume & Felne

Letnje gume. Saveti, dileme, iskustva. Sezona: 2018

(1/40) > >>

Nikola1978:
Da li neko ima iskustva sa ove dve gume:

1. Micheline primacy 3
2. Uniroyal raisnport 3

Послато са HTC Desire 820 уз помоћ Тапатока

AcoSk:
Ja sam vozio Primacy 3, tako kupio auto. Gume su bile stare 2 god. Po gradskim ulicama svako malo, ali malo jace kocenje pali ABS. Po mokrom je drzala bolje nego po suvom. Ne znam sta bih rekao, jeste Miselin, ali tako je moje iskustvo. I nikada je nisam cuo da je zapistala koliko god da prokliza u nekom trenutku. Kao da je plasticna bila.

Sto se tice Uniroyala, vozio sam Rainsport 2. Sasvim solidna guma, lepo se ponasa. Ona je po mokrom drzala kao luda, imas utisak da ne moze da prokliza kako god vozio.
Pretpostavljam da rainsport 3 moze biti samo bolja.

Maksimus:
Ja sam imao primacy hp,posle dunlop sp sporta 01 sam imao utisak da vozim drugi auto,od kocenja do drzanja sve je neuporedivo losije nego na dunlopu. Za uniroyal ne znam sta bih ti rekao,nisam probao. Na superbu su mi stigle hankook ventus,zadovoljan sam,mada cu imati pravu sliku kada promenim pa uporedim sa sledecim setom (najverovatnije dunlop) ,mada ovako drze odlicno i on staje fantasticno (e sad,sta je do auta sta do guma nemam skroz realan sud kao sto rekoh).

hirurg:
Links are saved / Linkovi su sakriveni Register / Registrujte se or / ili Login / Ulogujte seDa li neko ima iskustva sa ove dve gume:

1. Micheline primacy 3
2. Uniroyal raisnport 3

Послато са HTC Desire 820 уз помоћ Тапатока

--- Kraj citata ---
A zbog cega ti je izbor pao na ova dva modela a ima dosta dobrih guma mimo njih?

Послато са HTC One M9 уз помоћ Тапатока

Marjanke:
Neko neka iskustva za dayton letnje?

Послато са SM-J500FN уз помоћ Тапатока

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju