Skorašnje poruke

Stranice: [1] 2 3 4 5 ... 10
1
OCTAVIA 2004-2013 / Odg: Skinute folije sa zadnjeg stakla.
« Poslednja poruka sasacalko poslato danas u 05:13:18 posle podne »
Nitro razredjivac i vata

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

2
FABIA 1999-2007 / Odg: Trese kad se upali hladan
« Poslednja poruka sasacalko poslato danas u 05:09:24 posle podne »
Zameni filter vazduha, jeftin je, a moze da pravi problem. Proveri srafove filtera vazduha, ako su proklizali, resi problem, da lepo nalegne.
Moze da bude benzin, teca je imao problem da je auto neravnomerno radio, sipao je do tada na Nis, onda je probao na Lukoil i na kraju je sipao onaj skuplji benzin na OMW i ugasila se sijalica zs izduvne gasove i stabilizovao rad.

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

3
OCTAVIA 2004-2013 / Odg: Različita godina proizvodnje na prozorima octavia
« Poslednja poruka Marjanke poslato danas u 05:00:34 posle podne »
Sve lupano.
4
FABIA 1999-2007 / Trese kad se upali hladan
« Poslednja poruka boske88 poslato danas u 04:54:42 posle podne »
Imam problem sa Skodom fabiom 1.4mpi 50kw 2001 god karavan.. Kad ga upalim kad je hladan par sekundi trese kao da radi na 3 cilindra i posle se stabilizuje. Menjao sam svecice i zamenio sam filter goriva, vozio sam ga kod majstora on kaze da misli da je lose gorivo..Jel ima neko ovakvih problema?
5
FELICIA/PICK-UP / Odg: 1.6 mpi nosači motora
« Poslednja poruka yoxa poslato danas u 04:52:09 posle podne »
Zamenio sam i ja nosac menjaca i donji nosac motora i problem i jeste u tome sto se ljuljanje smanjilo, ali je i dalje prisutno.
Nisam siguran da li je to potpuno normalno za ovaj auto? Da li jos neko ima neko iskustvo da podeli?
6
Auto & Moto - Razno / Odg: Nova pravili na tehničkim pregledima - diskusija
« Poslednja poruka djordjebg poslato danas u 03:09:49 posle podne »
Onaj spisak je laz, takodje tolerise se i povrsinska korozija, ali ne i dubinska ( koja moze uticati na bezbednost), price oko laka stoga ne piju vodu.
Links/Linkovi Register/Registrujte se or/ili Login/Ulogujte se

PRoblem je sto postoji i prostor za slobodna tumacenja, te stoga nesporazumi, ali  bice to ok za par meseci.
7
« Poslednja poruka Maksimus poslato danas u 02:51:36 posle podne »
Jel probao neko kontakt sprej  :B=)
Ja sam se odusevio kad sam probao (nemam pojma otkud mi bocica u kolima),sta god da skidam koristim to (od smole do registracione nalepnice).
8
Auto & Moto - Razno / Odg: Nova pravili na tehničkim pregledima - diskusija
« Poslednja poruka fobia24 poslato danas u 01:51:59 posle podne »
Eto resenja onda. Sa full tuniranim autom dodjes na tehnicki i uz pomoc programa ga prepravis da bude ispravan. Nadam se da ce to zaziveti jer ovo sto rade sa znakovima, dimenzijama guma na prednjoj i zadnjoj osovini, ispucalim lakom i sl je proseravanje. Slazem se da ne treba imati kompromisa kod auta kome trap i mehanizam za upravljanje nisu utegnuti, kome kocnice nisu dobre i koji zagadjuje vise od propisanih normi.

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока

9
« Poslednja poruka Buca Skoda Mladenovac poslato danas u 01:34:12 posle podne »
Probao sam svasta , najbolje mi je skidala lepak ona tecnost za odmrzavanje stakala . Posto ima dosta alkohola , naprskas to i sa onim ziletom za skidanje nalepnica ogulis lepak . Taj zilet imas da kupis u bilo kojoj radnji sa autodelovima , ima cak i na nekim pumpama
10
OCTAVIA 2004-2013 / Odg: Elektronika
« Poslednja poruka A.Mladenović poslato danas u 01:33:31 posle podne »
Kolege svaka čast, hvala i veliki pozdrav.  :bravo:
Stranice: [1] 2 3 4 5 ... 10

Obaveštenje za Goste

Gost, dobrodošao na škodaforumllRS. Nakon Prijavljivanja dostupno je više mogućnosti i sadržaja sa ŠKODA portala, vidljivi su skriveni linkovi i slike u punoj veličini a format prikaza je širi.
Pridruži se i ti - registruj se sada!