Skorašnje poruke

Stranice: [1] 2 3 4 5 ... 10
1
Slike & Video / Odg: Da li da je stavim u smesne ili zalosne slike?????
« Poslednja poruka bigor poslato danas u 08:24:35 posle podne »
Kad se sastave Ford i panduri ;D
2
OCTAVIA 2013 / Odg: Start-Stop
« Poslednja poruka godovic poslato danas u 07:57:17 posle podne »
Izbrisao greshke sa OBDII device od 5 evra i android free aplikaciju i sad evo vec druga nedelja radi bez problema.
3
Gume & Felne / Odg: Letnje gume. Saveti, dileme, iskustva. Sezona: 2018
« Poslednja poruka hakkler poslato danas u 07:34:35 posle podne »
Nikakvu vezu ne vidim sa linkom..statistika..bla bla.. isto tako kakve veze ima f1 sa osobnim automobilima?

Pa između samih dimenzija se vidi razlika od proizvođaća...do proizvođaća i kakve veze ima tu f1 ?

Npr..ako conti je naj u 205 55 16..pirreli je u 225 24 17..michelin u 18" itd..

4
Servisiranje & Kvarovi & Popravka / Odg: Škripanje ispod haube, kad je motor hladan
« Poslednja poruka ugi85 poslato danas u 06:23:14 posle podne »
Kod PD motora se pri prvom velikom servisu u ovlascenom servisu ne menjaju zatezac zupcastog kaisa, zatezac PK kaisa i vodena pumpa. Ovo se radi tek na drugom velikom servisu. Ne znam kako je kod CR motora ali ne bi bilo lose da se proveri.
5
Servisiranje & Kvarovi & Popravka / Odg: Škripanje ispod haube, kad je motor hladan
« Poslednja poruka slobodanalex poslato danas u 03:30:29 posle podne »
Trebalo bi da je garancija na te delove dve godine u slučaju da je nešto od toga otišlo, pa da znam.

Jeste, tako su mi rekli, zato sam i radio tamo.
6
« Poslednja poruka rile23 poslato danas u 03:27:45 posle podne »
Trebalo bi da je garancija na te delove dve godine u slučaju da je nešto od toga otišlo, pa da znam.
7
« Poslednja poruka slobodanalex poslato danas u 03:23:36 posle podne »
Ja sam radio u ovlascenom i menjaju set za zupcenje, pumpu za vodu, pk kais, zatezac pk paisa, sve filtere i kociono ulje.
8
« Poslednja poruka rkoms poslato danas u 03:20:10 posle podne »
Ja stvarno ne znam ali kapiram standardno, kaisevi, spaneri, pumpa za vodu....

Pogledaj da li imas sus pleh ali i bocne plasticne zastite, voda i vlaga itekako mogu biti uzrocnik pogotovo zato sto kazes da se manifestuje samo nakon hladnog starta.
9
« Poslednja poruka rile23 poslato danas u 02:53:21 posle podne »
Mislim da ima. Ne bi trebalo da je vlaga problem.

Da li neko zna šta sve obuhvata veliki servis kod oktavije?
10
« Poslednja poruka rkoms poslato danas u 02:48:47 posle podne »
Jedno glupo pitanje, da li imas zastitu motora?
Stranice: [1] 2 3 4 5 ... 10

Obaveštenje za Goste

Gost, dobrodošao na škodaforumllRS. Nakon Prijavljivanja dostupno je više mogućnosti i sadržaja sa ŠKODA portala, vidljivi su skriveni linkovi i slike u punoj veličini a format prikaza je širi.
Pridruži se i ti - registruj se sada!