Skorašnje poruke

Stranice: [1] 2 3 4 5 ... 10
1
Gume & Felne / Odg: Zimske gume, saveti, dileme, iskustva. Sezona: 2018/19
« Poslednja poruka Filip BG poslato danas u 09:33:39 pre podne »
Dobar dan,
kupio sam zimske gume pa ću podeliti rezon koji sam koristio pri izboru.
Na autu koji smo kupili ovog proleća su bile letnje gume Pirelli Cinturato P7. Zadnje fabričke iz 2014., presle oko 30.000 km, a prednje kupljene 2017. prešle oko 10.000. Nakon što sam prešao nekoliko hiljada (autoput, magistrala, grad), dakle sa utiscima o vožnji istih, i uvidom u stanje "novih" i fabričkih, odlučio sam se da poklonim poverenje istom brendu i za zimski set.
Čitajući razne testove odlučio sam se Pirelli Sottozero 3. Bilo je i neko sniženje za njih.
Ne tvrdim da je ovaj rezon ispravan, ali u moru guma različitih klasa i proizvođača teško je odlučiti se i napraviti dobar izbor. Nakon nekoliko zima vožnje ovih guma moći ću da dam pravu ocenu.
Pozdrav.
2
FABIA 2007-2014 / Odg: Fabia MK2 1.2 51KW i 1.4 63KW Iskustva +plin +TNG
« Poslednja poruka shuxx poslato danas u 08:44:25 pre podne »
Drmika druže,

daj doprinos iz sopstvenog iskustva, šta napravi sa podešavanjem TNGa, napravi li kabal... kako prolaziš sa potrošnjom TNG+BMB....

pozdrav
3
FABIA 2014 / Odg: Skoda Fabia Combi ScoutLine
« Poslednja poruka shuxx poslato danas u 08:42:01 pre podne »
S obzirom da volim karavane, a još lepše kada su malo podignuti, ovo je meni tako dobro... lično mi fabija karavan baš lepo završava posao....

mada gde je ova moja videla lošijih puteva od mnogih SUVova....
4
KUPUJEM, TRAŽIM: Škodu, Delove, Opremu. / Odg: K: Skoda. Fabia Vrs Mk1
« Poslednja poruka Maksimus poslato danas u 12:07:35 pre podne »
Prskalice mogu da ne izlaze iz najglupljih razloga,tipa meni je na oktaviji odjednom prestala da ulazi do kraja(ostane izvucena skoro centimetar) da bi posle nedelju dana nastavila normalno da radi. Ima valjda neka plastika koja se "obrije" i onda ne pravi probleme za izlazak i ulazak,ne secam se vise jer na kraju nisam ni morao to da radim.
5
« Poslednja poruka petarp031 poslato juče u 11:15:44 posle podne »
Da ne poverujes.
A zamisli odes u Nemacku po fabiu koja na slikama izgleda top, a tamo lom. To se desava veoma cesto.

Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

6
KUPUJEM, TRAŽIM: Škodu, Delove, Opremu. / K: Skoda. Fabia Vrs Mk1
« Poslednja poruka ivanm poslato juče u 11:06:42 posle podne »
Na onim slikama Petre je ona zlatna. Tu je na 134k km. Sada ima 147k. Onaj presvucen bok sada je pocepan... A prljava je unutra, braon je... Od napred farbana, i farba svuda prelazila, zuta je plastika zastite motora...

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
7
« Poslednja poruka petarp031 poslato juče u 11:02:36 posle podne »
Vrlo verovatno da je i crna cipovana. Cesto uvozim octaviu iz CH, od 7 kom u zadnjih godinu dana, 6 je bilo cipovano, jedina koja nije bila cipovana je atmosferac 1.6 jer istu nema svrhe cipovati. Mada, drugar kome sam je prodao je uporedjivao sa ostalim 1.6 i tvrdi da ide znatno bolje.
Meni zuta nije ulivala neko poverenje, nikako mi se nije svideo enterijer, naslon za ruku, multimedia, vetrobrani, felne i volan koji je gori nego na ovoj sa 110.000 km vise na satu.

8
« Poslednja poruka ivanm poslato juče u 10:42:30 posle podne »
Imace posla i za Bucu Ali zuta ljudi, bas losa, kao da je taksi bila. Znaci bas losa, probao sam je da bih mogao da uporedim. Povlaci colipovana na 180ks kao i ova stock, kocnice uzas,  i vuce u stranu ne smes sekumd da pustis volan. Covek kaze 3900e zadnja cena...

9
« Poslednja poruka petarp031 poslato juče u 10:33:36 posle podne »
Cekace on i bez kapare, jedino da te Buca preduhitri
Sala naravno, nadam se da nece zameriti.

10
« Poslednja poruka ivanm poslato juče u 10:31:57 posle podne »
Da prenoci pa da mu uplatim kaparu do petka da me ceka

Stranice: [1] 2 3 4 5 ... 10

Obaveštenje za Goste

Gost, dobrodošao na škodaforumllRS. Nakon Prijavljivanja dostupno je više mogućnosti i sadržaja sa ŠKODA portala, vidljivi su skriveni linkovi i slike u punoj veličini a format prikaza je širi.
Pridruži se i ti - registruj se sada!