Autor Tema: Moje ulje i filteri u ovlasceni, servis za Kodiaq 190ks?  (Pročitano 1128 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže JocalagunaZapočeo temu

Moje ulje i filteri u ovlasceni, servis za Kodiaq 190ks?
« poslato: 14. Feb, 2019. 10:18 »
jedno pitanje: da li u ovlašćeni servis mogu da donesem preporučeno ulje i filtere da mi zamene a ne da plaćam njihovu cenu (ulje sam platio duplo skuplje)?
  • Vozi: Škoda Kodiaq 2.0 tdi 140 kw (190 KS) 4x4 DSG Style 2018 bela

Van mreže nikolaj

Odg: Moje ulje i filteri u ovlasceni, servis za Kodiaq 190ks?
« Odgovor #1 poslato: 14. Feb, 2019. 10:25 »
Naravno da ne možeš, na tome im je najveća zarada.
Eventualno posle isteka garancije, ali cena radnog sata je opet bar duplo veća nego u neovlašćenom servisu.
  • Vozi: Škoda Yeti 1.2 TSI Active, 2011.

Van mreže nidza

Odg: Moje ulje i filteri u ovlasceni, servis za Kodiaq 190ks?
« Odgovor #2 poslato: 14. Feb, 2019. 14:11 »
Nije samo u zaradi fora sa uljem. Ko će da ti da garanciju na bilo koji uređaj, a da u njega sipaš ko zna šta. Mnogo falša ima na tržištu, nije to samo problem u Srbiji.

Ne bih ni ja prihvatio da sipam ulje nepoznatog porekla, bez obzira što je 1 na 1 sa originalnim, a da nije nabavljeno redovnim putem.

Sent from my POCOPHONE F1  

  • Vozi: Škoda Octavia RS230 2017, Škoda Octavia 1.5 TSI Style 2021

Van mreže JocalagunaZapočeo temu

Odg: Moje ulje i filteri u ovlasceni, servis za Kodiaq 190ks?
« Odgovor #3 poslato: 14. Feb, 2019. 14:18 »
SLAŽEM SE ALI DA BUDE KOD NJIH DUPLO SKUPLJE NEGO U RADNJI.... ZAŠTO NIJE JEFTINIJE, MOGU NA MARŽU DA DOBIJU POPUST A SIGURNO DOBIJAJU.
  • Vozi: Škoda Kodiaq 2.0 tdi 140 kw (190 KS) 4x4 DSG Style 2018 bela

Van mreže JocalagunaZapočeo temu

Odg: Moje ulje i filteri u ovlasceni, servis za Kodiaq 190ks?
« Odgovor #4 poslato: 14. Feb, 2019. 14:20 »
NA KOLIKO SE MENJAJU FILTERI ULJA, KLIME, GORIVA I VAZDUHA? TDI 2.0 190 KS
  • Vozi: Škoda Kodiaq 2.0 tdi 140 kw (190 KS) 4x4 DSG Style 2018 bela

Van mreže nidza

Odg: Moje ulje i filteri u ovlasceni, servis za Kodiaq 190ks?
« Odgovor #5 poslato: 14. Feb, 2019. 14:46 »
Pisanje CAPS-om se na internetu interpretira kao vikanje. Oprostićemo ti, pošto verovatno nisi tako davno počeo da koristiš računar i internet.


Fiksni je obično na 15.000km, varijabilni na do 30.000km, pri čemu automobil prati stanje ulja i predlaže blagovremenu zamenu. Možeš da vidiš na kom programu si u menijima, tj. stajaće zabeleženo kog datuma je predviđena zamena.


Ako ne možeš da pronađeš opciju, imaš uputstvo, pa pronađi tamo. Ima u njemu još dosta korisnih informacija.

  • Vozi: Škoda Octavia RS230 2017, Škoda Octavia 1.5 TSI Style 2021

Van mreže JocalagunaZapočeo temu

Odg: Moje ulje i filteri u ovlasceni, servis za Kodiaq 190ks?
« Odgovor #6 poslato: 14. Feb, 2019. 15:19 »
Hvala, nisam ni primetio da sam pritisnuo CAPS... računar koristim dovoljno dugo hvala još jednom. bravo2
  • Vozi: Škoda Kodiaq 2.0 tdi 140 kw (190 KS) 4x4 DSG Style 2018 bela

Van mreže -nebojsa-

Odg: Moje ulje i filteri u ovlasceni, servis za Kodiaq 190ks?
« Odgovor #7 poslato: 14. Feb, 2019. 21:17 »
Pisanje CAPS-om se na internetu interpretira kao vikanje. Oprostićemo ti, pošto verovatno nisi tako davno počeo da koristiš računar i internet.


Fiksni je obično na 15.000km, varijabilni na do 30.000km, pri čemu automobil prati stanje ulja i predlaže blagovremenu zamenu. Možeš da vidiš na kom programu si u menijima, tj. stajaće zabeleženo kog datuma je predviđena zamena.


Ako ne možeš da pronađeš opciju, imaš uputstvo, pa pronađi tamo. Ima u njemu još dosta korisnih informacija.



Meni je ovo zazvucalo kao da su coveku prekjuce uveli struju a juce internet.  :) Sto je sigurno daleko od istine.
Ja pre mislim da je nervoza zbog problema sa servisom i novim automobilom.
Samo treba istrajati u zahtevu da se problem ispravi; eventualno uz neki podsticaj za povecanje zadovoljstva stranke :)
  • Vozi: Škoda Octavia 3 Combi 1,2 TSI 6B 2013.

Van mreže JocalagunaZapočeo temu

Odg: Moje ulje i filteri u ovlasceni, servis za Kodiaq 190ks?
« Odgovor #8 poslato: 15. Feb, 2019. 09:47 »
Nebojša, hvala na tačnoj formulaciji, besan sam da ne mogu da opišem. Tolike pare dati da te neko amaterski zavitlava. Ne treba odmah reagovati tako ako neko slučajno pogreši a pogotovo ako nisam uvredio nikog. Iskreno nisam ni gledao a nije mi ni bilo važno da li su velika slova ili ne ali eto nekome je bitno...
  • Vozi: Škoda Kodiaq 2.0 tdi 140 kw (190 KS) 4x4 DSG Style 2018 bela

Van mreže rocktheroad

Odg: Moje ulje i filteri u ovlasceni, servis za Kodiaq 190ks?
« Odgovor #9 poslato: 09. Jul, 2019. 23:46 »
Meni je servis na 30k ili dve godine, ali sam ga oterao posle godinu dana. Mogao sam da biram između tri ulja, izabrao sam Castrol. Tražio sam da mi ne sipaju long life već regularno posto planiram godišnje da menjam zbog male kilometraže ali rekli su da postoji samo jedan tip ulja... nešto sam se ja istripovao izgleda...
  • Vozi: Skoda Kodiaq 2.0 TDI 2018 Style 190PS 4x4 DSG



Pretraga foruma [Google]