Autor Tema: Škoda KAMIQ informacije, utisci, komentari  (Pročitano 39331 puta)

0 članova i 21 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže jaygee

Odg: Škoda KAMIQ informacije, utisci, komentari
« Odgovor #45 poslato: 18. Mar, 2020. 17:36 »
Zasto u Style opremi u Srbiji nema ove lajsne ispod pragova vrata?



Nego je najgora moguca farba kao nekad na Zastavinim vozilima, cak mi se cini i bez onih zastitnih nalepnica.
  • Vozi: Skoda Octavia 1.4, 2007, Ambiente

Na mreži Vladapetr

Odg: Škoda KAMIQ informacije, utisci, komentari
« Odgovor #46 poslato: 18. Mar, 2020. 22:15 »
Velika svetska zavera, uvaljuju nam farbane pragove  =))
  • Vozi: Škoda Kodiag RS 2.0 TSI

Van mreže jaygee

Odg: Škoda KAMIQ informacije, utisci, komentari
« Odgovor #47 poslato: 19. Mar, 2020. 13:01 »
Ako si imao prilike da vidis, to toliko jeftino i bedno izgleda da je to sramota...
  • Vozi: Skoda Octavia 1.4, 2007, Ambiente

Na mreži Vladapetr

Odg: Škoda KAMIQ informacije, utisci, komentari
« Odgovor #48 poslato: 19. Mar, 2020. 15:10 »
Ako umeš da čitaš, par postova gore je moja recenzija Kamiqa kojeg sam vozio 3 dana.
Na stranu što ovi pragovi nigde nisu standardna oprema, ja bih ih prvi skinuo sa auta da ga takvog dobijem.
  • Vozi: Škoda Kodiag RS 2.0 TSI

Van mreže jaygee

Odg: Škoda KAMIQ informacije, utisci, komentari
« Odgovor #49 poslato: 23. Mar, 2020. 17:55 »
Izvini, nisam video da si ti pisao o probi Kamiqa.

Nema pragova ni na spisku dodatne opreme, ja barem nisam video.

Da li oni bocni zastitnici dolaze kao standard uz sve pakete opreme?
  • Vozi: Skoda Octavia 1.4, 2007, Ambiente

Van mreže sof1988

Odg: Škoda KAMIQ informacije, utisci, komentari
« Odgovor #50 poslato: 11. Sep, 2020. 14:37 »
Jaka je to cena za takav auto. Po meni malo vise uzdignuta Fabia. Pricam o ceni 22000 u fulu sa dsgom.
  • Vozi: Skoda Octavia 2.0 mk3 a7

Van mreže lonely_wolf

Odg: Škoda KAMIQ informacije, utisci, komentari
« Odgovor #51 poslato: 06. Jan, 2021. 23:53 »
Evo iz prve ruke, @vladapetr napravio odličnu recenziju Kamiq-a 1.5TSI bravo2 bravo2 bravo2
https://forum.skodaforum.rs/index.php?topic=13308.0
  • Vozi: Superb_3 FL Style+ 1.5TSI MT6

Odg: Škoda KAMIQ informacije, utisci, komentari
« Odgovor #52 poslato: 07. Feb, 2021. 20:44 »
Prosla dva meseca od kupovine. Utisci su sjajji. Motor 1.0 115 KS me je prijatno iznenadio. Tiho radi i voli da se lagano zaleti u visoke obrtaje mada iskreno za njima i nema potrebe. Lagano i rastereceno radi n normalnim brzinama. Najbolji utisak je potrosnjha koja je od kupovine trenutno na prosecno 5,3 litra sa 2/3 gradsdke voznje. Malo me je nervirao multimedija uredjaj koji ponekad ume da zaglavi. Na vozilu su gume 17 i ta velicina mik je za preporuku. I udobne i vozilo mi daluje robustnije.
  • Vozi: Kamiq 1.0

Van mreže urkepz

Odg: Škoda KAMIQ informacije, utisci, komentari
« Odgovor #53 poslato: 11. Feb, 2021. 07:18 »
Kakav je na usponu pod teretom putnika i stvari.Ds li ste se peli na neku planinu.

Van mreže radoszver

Odg: Škoda KAMIQ informacije, utisci, komentari
« Odgovor #54 poslato: 14. Feb, 2021. 19:53 »
Nebojša može još nekih komentara? ne znam zašto ne možete da primate poruke
  • Vozi: Kamiq 2021, 1.0 tsi, 81kW, ambition plus, Velvet Red

Odg: Škoda KAMIQ informacije, utisci, komentari
« Odgovor #55 poslato: 24. Feb, 2021. 21:42 »
Evo daljih utisaka...
Za sada i dalje osmeh na licu. Iskreno uz malo paznje na gasu potrosnja je u granici pa sokoro dizel motora. Za dva meseca imam samo poz iskustva. Snage na usponu i pod opterecenjem ne fali ali trazi veci gas i malo rada menjacem. Ono sto mi se jako dopada kod ovog motora je ,,ekplozivnost,, kada naglo pritisnes papucicu a sto i nisam iskreno ocekivao os 1.0 motorica.
Od nepred situacija se desilo da je infot... pobrljavio kod tel poziva ali se resetovao nakon ponovnog paljenja motora.
Visina vozila je sa 17 felnama po meni idealna a voznja stvarno udobna. Posebno dobar utisak su ostavili fariovi, odlicno svetlo nocu, i funkcija automatskih dugih svetala. Stabilnost u krivini, pa malo sam brinuo zbog visine jer se pomalo naginje ali na kraju je to bio samo licni utisak. Kada se priviknes i opustis sasvim se ok ponasa pri ostrijem ulazu u krivinu. Toliko za drugi mesec
« Poslednja izmena: 24. Feb, 2021. 21:49 nebojsa.gosnjic »
  • Vozi: Kamiq 1.0

Van mreže urkepz

Odg: Škoda KAMIQ informacije, utisci, komentari
« Odgovor #56 poslato: 25. Feb, 2021. 01:47 »
Kakav je sa bukom na autoputu.Da li stvara opterecenje u usima.

Odg: Škoda KAMIQ informacije, utisci, komentari
« Odgovor #57 poslato: 25. Feb, 2021. 06:17 »
Ne znsm odakle ta prica sa bukom. Sluzbeno vozim Rspid 1.0 i za njega... pa mogu reci da mu je motor bucniji kod naglog pritiska papucice gasa. Onako cuje se da ima 3 klipa. Kod Kamiq je motor novije generacije i iskreno nema se osecaj troklipaske neravnomernosti. Mozda eventualno kod naglog ubrzanja ns bas visim obrtajuma. Buka od vetra i brzine po me meni nems nista visr no sto je normalno. Meni je cak bio problem da u voznji steknem osecsj brzine po bicu pa ssđ uletso prvih dana u krivine bas prebrzo.  =))
  • Vozi: Kamiq 1.0

Van mreže urkepz

Odg: Škoda KAMIQ informacije, utisci, komentari
« Odgovor #58 poslato: 25. Feb, 2021. 06:55 »
To me interesovalo ,da li i buka od vetra ili same brzine na autoputu,pa cak i od motora dolazi do izrazaja.
Planiram ga kupiti ,trenutno vozim sandero kupio ga novog 2008 i ima losu izolaciju buke ,bukvalno šum na autoputu što od vetra ,što od motora ne dozvoljava slobodno slušanje muzike na plejeru pa cak i bez muzike smeta za normalnu konverzaciju.

Odg: Škoda KAMIQ informacije, utisci, komentari
« Odgovor #59 poslato: 25. Feb, 2021. 07:08 »
Prijavite se za probnu, testnu voznju preko najblizeg dilera. Kod mene je prica isla da sam probao oktaviju a zatim i Kamiqa. Ljubav na prvi pogled...a i Oktavija mi bese malo prevelika.
Najbolje je da provozate i videcete i osetiti kako se automobil ponasa i zvuci.
  • Vozi: Kamiq 1.0



Pretraga foruma [Google]