Autor Tema: Gajtan za čep od goriva  (Pročitano 704 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže KarlheinzZapočeo temu

Gajtan za čep od goriva
« poslato: 25. Jul, 2019. 12:35 »
Da li se ova plastična/gumena veza od čepa za gorivo prodaje zasebno? Banalna sitnica, trenutno me nervira, ali verovatno ću da navikem.
Dopustio sam sivonji sa Šel pumpe (GR) da mi sipa gorivo i zavrće čep iako to uvek sam radim, pa ju je pokidao.
  • Vozi: OctaviA5 1.9TDI 2008 Elegance+

Van mreže Filip BG

Odg: Gajtan za čep od goriva
« Odgovor #1 poslato: 25. Jul, 2019. 14:38 »
Izgleda da se poručuje zajedno sa čepom, kao redni broj 9. Buni me što iako je posebno obeležena na slici (broj 11) nema kataloškog broja  wac1
https://nemigaparts.com/cat_spares/etka/skoda/oct/663/201050/
Tako kažu i na Briskoda.
  • Vozi: Superb 2.0 TDI 2014

Van mreže djordje48

Odg: Gajtan za čep od goriva
« Odgovor #2 poslato: 25. Jul, 2019. 22:26 »
sva srecao pa nema vise brave u cepu kao sto je bilo na feliciji i fabiji mk2...inace bi bila cena haos :(

Van mreže Lignjoslav

Odg: Gajtan za čep od goriva
« Odgovor #3 poslato: 25. Jul, 2019. 22:39 »
Dopustio sam sivonji sa Šel pumpe (GR) da mi sipa gorivo i zavrće čep iako to uvek sam radim, pa ju je pokidao.
Meni je isto tako neki sivonja na Lukoil pumpi u MK rukom otvorio cep koji je bio zakljucan.  wac1
  • Vozi: Rapid Spaceback 1.0 tsi 2019- , Fabia htp mk1 2014-2019

Van mreže Buca Skoda Mladenovac

Odg: Gajtan za čep od goriva
« Odgovor #4 poslato: 25. Jul, 2019. 22:50 »
Ne prodaje se . Potrazicu po placu imas taj cep od mene gratis , trebalo bi neki da valja :)
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !

Van mreže KarlheinzZapočeo temu

Odg: Gajtan za čep od goriva
« Odgovor #5 poslato: 26. Jul, 2019. 11:56 »
Hvala Filipu a i Buci, javljam se ako mi bude problem ne uspem da se naviknem, bio sam ljut kada sam to video (pre 2-3 dana) mada čep uvek i kačim na vratanca dok točim, ne visi na gajtanu.  bravo2
  • Vozi: OctaviA5 1.9TDI 2008 Elegance+

Van mreže Filip BG

Odg: Gajtan za čep od goriva
« Odgovor #6 poslato: 30. Jul, 2019. 09:09 »
Molim lepo, Peđa.
Nakon što sam na našem forumu i Briškoda pročitao da se ovo desilo mnogima potražio sam načine za rešenje. Ima ih mnogo, a relativno lak i jeftin čini mi se onaj da se uzme parče crnog termoskupljajućeg bužira, prečnika malo većeg od prečnika gajtana koji je pukao, pokidani delovi se uvuku sa obe strane bužira, i grejanjem spoje. Naravno da će se opet pokidati pod dejstvom veće sile, ali držaće pri normalnoj upotrebi.
  • Vozi: Superb 2.0 TDI 2014

Van mreže KarlheinzZapočeo temu

Odg: Gajtan za čep od goriva
« Odgovor #7 poslato: 30. Jul, 2019. 09:19 »
Buca se setio i na skup u NS mi doneo čep!! Hvala mu!
  • Vozi: OctaviA5 1.9TDI 2008 Elegance+



Pretraga foruma [Google]