ŠKODA Superb > SUPERB 2002-2008

polen filter aktivni ugalj

(1/2) > >>

888nik:
Drugari gde kod nas kupiti polen filter sa aktivnim ugljem za Superbu prve generacije?
Hvala....
PS. Ovo mi je prva poruka, nadam se lepom druzenju bravo2 :bravo:

AcoSk:
Probaj u Wint-u, Kit commercu, Delmaxu isl

djordje48:

Activated Carbon Filter, http://www.caremetix.mahle.com

ako hoces da castis auto, ovaj plavi Mahle filter je oko 4000 din po komadu. Wint je ovlascen uvoznik ali pitanje da li ce hteti da uvezu jer je skupo :bravo: :-X

AcoSk:
Kako mislis ovlasceni uvoznici, a pitas se da li ce da uvezu...

@888nik, ne znam zasto bas juris taj sa aktivnim ugljem, ali ja sam u Wint-u (a i ostalim nabrojanim) kupovao takve filtere. Nisu bili ni priblizno ovih 4k din.
Ako bas hoces, mozes i ovaj sto je Djole postavio, ali mislim da je bacanje para.
Svakako polen f. treba menjati kad i ulje tj. sa malim servisom.
Mozda se ovaj 4k menja redje, ali . . . .

888nik:
Nasao sam hengstov(cini mi ze da se tako pise) polen filter sa akt ugljem po ceni od 1200 din i mislim da sam fino prosao :-)

Kad smo vec kod Winta ili ti Wagena u Kragujevcu sta mislite da li prodaju original Castrol ulja? Prodavac naravno kaze da prodaju ima i hologram...ipak buni me cena za 600 din je jeftinije ulje po litru kod njih u odnosu na ovlasceni servis koji "sipa iz bureta".

Uostalom Skoda mi nudi Shell-ovo ulje, ja ipak ne bih nego bi ostao pri dosadasnjem izboru, naravno ako mislite da je to Castrolovo ok iz Winta.
I jos jedno pitanje-kanta od 5l je puno jeftinija od kupovine na l-mislite li da je to sve regularno, ne znam sto sam pun teorija zavere oko ulja, negde sam procitao da su ljudi imali problema, a i narod svasta prica i pise.

Uglavnom do sada sam menjao filtere i ulja u ovlascenom servisu, pa nisam imao nedoumica ovolikih...
Zahvaljujem na odgovorima..

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju