Autor Tema: Provera statusa baterije-akumulatora  (Pročitano 1381 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže fobia24Započeo temu

Provera statusa baterije-akumulatora
« poslato: 27. Nov, 2019. 10:05 »
Kako možete proveriti status akumulatora na oktaviji 3 pogledajte video

Van mreže tivan

Odg: Provera statusa baterije-akumulatora
« Odgovor #1 poslato: 27. Nov, 2019. 12:33 »
Na mojoj ovo ne radi, 2015. godina (model 2016).
  • Vozi: Octavia 3, 1.6 TDI

Van mreže fobia24Započeo temu

Odg: Provera statusa baterije-akumulatora
« Odgovor #2 poslato: 27. Nov, 2019. 20:34 »
Mislim da ni na FL modelima neće raditi na taj način. Čini mi se da se kod FL modela proverava na neki drugi način i da sam jednom pročitao kako u digitalnom uputstvu aplikacije My škoda, ali ne nalazim tekst sada. Ako ima neko da zna?

Van mreže grafigo

Odg: Provera statusa baterije-akumulatora
« Odgovor #3 poslato: 29. Nov, 2019. 08:53 »
Skines sa kontakta i pritisnes desnu stranu ovog tastera sa snimka. Zadrzis samo malo duze, kao i na snimku sto rade. Tako kod mene radi, '14 god Octavia

Послато са SM-N960F  

  • Vozi: Octavia 1.6Tdi Greenline 2014

Na mreži observer

Odg: Provera statusa baterije-akumulatora
« Odgovor #4 poslato: 29. Nov, 2019. 09:43 »
Ja probao na Golfu ali jok. Ode na podesavanje vremena ali ne predje na drugi korak - akumulator nista.
  • Vozi: VW Golf 7 1.2 TSI Trendline 2017

Van mreže Šiki

Odg: Provera statusa baterije-akumulatora
« Odgovor #5 poslato: 29. Nov, 2019. 11:45 »
 Kod mene isto tako, posle odredjenog vremena drzanja tastera pritisnutim, displej prvo pokaze TIME, potom battery check, da bi na kraju pokazao SOC 0%... wac1. Mislim, da se ova korisna i prakticna funkcija moze aktivirati u servisu, verovatno i ne besplatno...
  • Vozi: Škoda fabia 1,2 HTP Elegance-do 03. 2016, trenutno Golf 7 1,2 TSI

Na mreži observer

Odg: Provera statusa baterije-akumulatora
« Odgovor #6 poslato: 29. Nov, 2019. 13:00 »
Meni ni ne dodje do battery check. Mozda ne drzim dovoljno dugo (ali ako 10 sekundi nije dovoljno onda ne znam koliko je :))
  • Vozi: VW Golf 7 1.2 TSI Trendline 2017

Van mreže Šiki

Odg: Provera statusa baterije-akumulatora
« Odgovor #7 poslato: 29. Nov, 2019. 13:29 »
 Ne, sigurno drzite dovoljno dugo, medjutim, sad sam se setio, tako je bilo i kod mene, kada sam probao jedno par puta pre oko godinu dana. Kada mi se desila one zgoda sa akumulatorom(znate o cemu je rec - da ne smaram ljude), ponovo sam probao ovu funkciju sa sada novim akumulatorom i tada sam prvi put dosao do stanja OHC 0%, sto opet nista i ne znaci... Kada sam pitao, moze li se aktivirati ta opcija, provere stanja napunjenosti baterije, dobio sam info da moje vozilo nema tu mogucnost  wac1.. Sto rece jedan doktor u penziji>...Djavo bi ga znao... 
  • Vozi: Škoda fabia 1,2 HTP Elegance-do 03. 2016, trenutno Golf 7 1,2 TSI

Van mreže shubri

Odg: Provera statusa baterije-akumulatora
« Odgovor #8 poslato: 22. Jun, 2020. 17:41 »
Pozdrav,

na mojoj ocatviji (2016) izbacuje 0%--- tako nesto. Deluje da ne radi funkcija. Kad sam kupovao gume ponudili mi da proverim stanje besplatno, kemoimpex tamo u Filipa Visnjica, NS.

Siguran sam da ima i drugih koji imaju taj uredjaj, tako da kome ne radi opcija a misli da je prazan, mozete tamo ja mislim.

Inace meni je pokazao da isporucuje 80% snage pri 58% napunjenosti, tako da nisam siguran da li je to za punjenje ili ne. Imam problem sa paljenjem s vremena na vreme...


  • Vozi: Skoda Octavia 2.0 TDI DSG Style 2016



Pretraga foruma [Google]