Autor Tema: Octavia 4 slike i video  (Pročitano 6862 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže sale.kriminale

Odg: Octavia 4 slike i video
« Odgovor #15 poslato: 25. Nov, 2019. 18:45 »
Dobro ... skontao sam ... Zbuniste me.
  • Vozi: Dacia Logan

Van mreže nidza

Odg: Octavia 4 slike i video
« Odgovor #16 poslato: 25. Nov, 2019. 18:48 »
:D

Iz mašte nekog dizajnera.

Sent from my POCOPHONE F1  

  • Vozi: Škoda Octavia RS230 2017, Škoda Octavia 1.5 TSI Style 2021

Van mreže fobia24

Odg: Octavia 4 slike i video
« Odgovor #17 poslato: 25. Nov, 2019. 19:17 »
Samo što i nije loša ideja za službeno vozilo. Jer u Srbiji je puno službenih automobila, u EU manje dosta. Nema puno komercijale, često terenski radnici upotrebljavaju svoj auto uz amortizaciju što i nije tako loša ideja. Jer firma bukvalno može radniku da pokriva troškove lizinga za auto koji koristi za teren. Tako se ne stvaraju viškovi automobila u smislu da jedan čovek ima službeni i privatni auto, pa mu privatni maltane samo zauzima parking i odvlači troškove. Ogoljen auto kao komercijalni i nije loša ideja jer mnogi vozači i ne zaslužuju bolje, imajući u vidu njihov odnos prema službenom autu.

Na mreži observer

Odg: Octavia 4 slike i video
« Odgovor #18 poslato: 26. Nov, 2019. 09:55 »
Ja uvek bih pre kupio auto sa nefarbanim crnim plasticnim branicima nego ovo sto ima danas ;)
Daleko prakticnije, za odrzavanje i eventualne popravke.
Poslednji put kad sam to mogao da biram je sa Puntom 2, u leto 2001, i naravno da sam izabrao verziju sa crnim branicima :)
  • Vozi: VW Golf 7 1.2 TSI Trendline 2017

Na mreži petarp031

Odg: Octavia 4 slike i video
« Odgovor #19 poslato: 26. Nov, 2019. 17:43 »
Jel nas zezas za crne branike? Zamisli silver boju octavie sa crnim branicim, na sta bi to licilo, narocito na zadnjem braniku koji ima cudne ivice, uopste ne bi delovalo kao octavia 4, mozda bi najvise licilo na fiat palio
Pored toga sto su branici u boji mnogo lepsi i primereniji, misljenja sam da su i bolji za odrzavanje. Crna plastika bledi na suncu, grebe se, a ako je ofarbas tek postane ruzna kod perutanja boje. Ja sam oca naterao da 97.godine ofarba branike na opel suzi u boju vozila, jer mi i tada nije bilo primereno da ostanu crno- sivi.
Naravno, ukusi su razliciti i o njima ne treba puno polemisati.

Sent from my SM-A920F  


Van mreže t.salai

Odg: Octavia 4 slike i video
« Odgovor #20 poslato: 26. Nov, 2019. 17:47 »
Brate...

Sent from my POCOPHONE F1

Nekad je manje, vise...kao ovaj post  =)) Meni bas fora ova RS verzija. Odmah mi pade na pamet sirena celicna sa stretch gumom, gewinda, manji neki lip....  :bravo:
  • Vozi: Skoda Fabia - 1.9 TDI vRS - OEM+

Van mreže -nebojsa-

Odg: Octavia 4 slike i video
« Odgovor #21 poslato: 26. Nov, 2019. 18:39 »
Pa kad covek bolje razmisli, i to je luksuz, kak'i obojeni branici, klime, alu felne, tempomati, senzori.  =))
  • Vozi: Škoda Octavia 3 Combi 1,2 TSI 6B 2013.

Van mreže sale.kriminale

Odg: Octavia 4 slike i video
« Odgovor #22 poslato: 26. Nov, 2019. 21:19 »
Kako je krenulo i obojeni branici i čep rezervoara će biti opcija kod Škode.   =))
  • Vozi: Dacia Logan

Van mreže KarlheinzZapočeo temu

Odg: Octavia 4 slike i video
« Odgovor #23 poslato: 02. Jan, 2020. 13:28 »
 bravo2
  • Vozi: OctaviA5 1.9TDI 2008 Elegance+

Van mreže djordje48

Odg: Octavia 4 slike i video
« Odgovor #24 poslato: 02. Jan, 2020. 14:14 »
Steta sto ne mogu da prezale ustedu troskova da stave pune dzrpove sa strane u gepek tj da budu celom visinom zatvoreni. Na superbu 2 su zatvoreni i moze dosta stvari tu da stane. Vec na superbu 3 su kao i kod oktavije 4, otvoreni dzepovi :(

Van mreže nidza

Odg: Octavia 4 slike i video
« Odgovor #25 poslato: 02. Jan, 2020. 14:50 »
Neka ga ovako, kabasta stvar može da se ubaci. Imaš pregršt mesta ispod poda gepeka oko rezervnog točka. Čudo šta tu može da se potrpa oko ćopavca.
  • Vozi: Škoda Octavia RS230 2017, Škoda Octavia 1.5 TSI Style 2021

Van mreže Maksimus

Odg: Octavia 4 slike i video
« Odgovor #26 poslato: 02. Jan, 2020. 22:03 »
U superbu 3 mogu biti i otvoreni i zatvoreni,ne znam od cega to zavisi(koji komad opreme). Pritom to je bar lako poruciti i spakovati.
Ja sam se prvo iznenadio i pomalo razocarao da su ovoreni,ali sto kaze nidza prakticno je,iako manje elegantno.

Van mreže Alex71

Odg: Octavia 4 slike i video
« Odgovor #27 poslato: 02. Jan, 2020. 22:17 »
ja sam na suberbu doplatio valjda oko 20tak evrica da budu zatvoreni, verovatno je to opcija i na oktaviji. Korisno je da bude zatvoreno , ima dosta sitnica koje stanu tu.
  • Vozi: Superb 2.0 TDI MY2019

Van mreže djordje48

Odg: Octavia 4 slike i video
« Odgovor #28 poslato: 02. Jan, 2020. 22:23 »
E vala ko ce uci u glavu prokletom Menadzeru Korporacije. Evo npr superb 2 karavan nije imao full pregrafice a moja limuzina ima :o gde je tu logika :-X



Inace ovo je ikona na oglasima. Prvi vlasnik 2.0 TDI 170 KS 4x4 karavan ambition presao 67 000 km, ko ima 16 500 soma da kupi kola da ih vozi 10 godina i da uziva. Pravi domacinski auto :bravo: :bravo: :bravo:

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/15286162/skoda-superb-4x4

Van mreže Filip BG

Odg: Octavia 4 slike i video
« Odgovor #29 poslato: 03. Jan, 2020. 09:21 »
Steta sto ne mogu da prezale ustedu troskova da stave pune dzrpove sa strane u gepek tj da budu celom visinom zatvoreni. Na superbu 2 su zatvoreni i moze dosta stvari tu da stane. Vec na superbu 3 su kao i kod oktavije 4, otvoreni dzepovi :(
Za naše tržište, kod Superba 2 su zatvoreni već u Ambition opremi dok su kod Superba 3 u Ambition otvoreni, a u Style zatvoreni. Govorim o limuzinama, njih imamo u porodici. Doplata je bila 15e. Kod karavana je izgleda drugačije.
Slično je sa hromiranim lajsnama na pragovima zadnjih vrata. Superb 2 ih ima u Ambition, Superb 3 tek u Style. Doplata je bila 25e.
Ono što Superb 2 ima, a Superb 3 ne može fabrički da ima kao dizel (nema te doplate - razlog "ekologija") je hromirani dupli završetak auspuha koji daje potpuno drugi izgleg vozila.
  • Vozi: Superb 2.0 TDI 2014



Pretraga foruma [Google]