Autor Tema: trese pri kocenju  (Pročitano 493 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže miroslav1979Započeo temu

trese pri kocenju
« poslato: 04. Mar, 2020. 00:17 »
pozz da li bi neko mogao rijesiti misteriju,octavia facelift 2012,pocelo je sa tresenjem poslije dugog puta,obradim diskove stavim nove plocice ono kao malo bolje al opet trese,vozio tako neko vrijeme,da bi nedavno mijenjao neke nosace motora e poslije tog jos gore trese,danas zamijenim diskove i gle cuda koci extra dok nisam izasao na autoput ,kad sa zakocio mislio sam da ce se trap raspasti ajd sto trese al sto prenosi vibracije na volan,diskovi topran nekih 50 eura 2 komada
  • Vozi: tdi 1.6 77 kw

Na mreži Buca Skoda Mladenovac

Odg: trese pri kocenju
« Odgovor #1 poslato: 04. Mar, 2020. 00:23 »
Tad kada si stavio nove diskove jesi li stavio i nove plocice ili su ostale te dok je tresao posle obrade ? I iskreno nisu nikakav kvalitet ti diskovi sto si uzeo .
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !

Van mreže Zlatkobb

Odg: trese pri kocenju
« Odgovor #2 poslato: 04. Mar, 2020. 05:58 »
Isti problem sa pazoom partner i posle menjanja pakni i diskova neko vreme ok pa ponovo
POMOC ako neko zna sta moze biti
  • Vozi: Skoda Oktavia 2.0 2005 elegance 103kw

Van mreže miroslav1979Započeo temu

Odg: trese pri kocenju
« Odgovor #3 poslato: 04. Mar, 2020. 07:21 »
ostavio sam stare plocice,mada majstor rece da ne bi bilo lose zamijeniti ali ne izgledaju lose pa ce ih ostaviti
  • Vozi: tdi 1.6 77 kw

Van mreže m@c|-|oR

Odg: trese pri kocenju
« Odgovor #4 poslato: 04. Mar, 2020. 10:33 »
Ja sam na prethodnom autu imao sličan problem, namenjao se diskova, da bih na kraju shvatio da mi se pojela glavnina točka. Meni je zbog toga treslo pri kočenju.
  • Vozi: Superb III FL, 2.0 TDI 4x4

Van mreže ivanwoi

Odg: trese pri kocenju
« Odgovor #5 poslato: 05. Mar, 2020. 07:14 »
Provjeri prednje amortzere, moze da byde i u njima problem, i naravno prednje gume da nemaju defekata

Van mreže miroslav1979Započeo temu

Odg: trese pri kocenju
« Odgovor #6 poslato: 05. Mar, 2020. 07:33 »
Stavio juce za probu ljetne nove gume sa alu felgama,mnoge tise i mirnije al opet trese na blagom pritiskanju kocnice,sad cemo olet na dizalicu pa traziti
  • Vozi: tdi 1.6 77 kw

Van mreže miroslav1979Započeo temu

Odg: trese pri kocenju
« Odgovor #7 poslato: 19. Jul, 2020. 09:02 »
Ipak su bili losi diskovi,da bih dobio druge koji su ok,al nakon par mjeseci se pocne isto desavati,i opet su diskovi,los materijal i to je to
  • Vozi: tdi 1.6 77 kw

Van mreže sale.kriminale

Odg: trese pri kocenju
« Odgovor #8 poslato: 19. Jul, 2020. 21:55 »
Ne znam kakve su ti pločice ako diskovi tako brzo propadaju. Istrošene i loše pločice mogu da deru taj disk kako ne treba. Nagađam. Ja diskove nisam menjao 10 godina. Samo pločice. Kočnice mi rade savršeno a pretežno vozim po gradu.
  • Vozi: Dacia Logan



Pretraga foruma [Google]