Autor Tema: Koje brisače kupiti?  (Pročitano 29186 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Nebojša90Započeo temu

Koje brisače kupiti?
« poslato: 31. Maj, 2014. 14:46 »
Pozdrav kolege forumaši! :) Interesuje me koje brisače da kupim za fabiu, pošto od kad sam kupio auto, pre nekih godinu i po dana, nisam menjao brisače, a ovi sadašnji Alco koje imam su baš loši, odradili svoje, mrljaju i ne brišu dobro? Da li uzeti ove silikonske brisače, i da li oni uopšte pašu na fabiu? :)

Van mreže krcaerdoglija

Odg: Koje brisače kupiti?
« Odgovor #1 poslato: 31. Maj, 2014. 16:32 »
  • Vozi: fabia 1.4 mpi 50 kw 2000

Van mreže Nebojša90Započeo temu

Odg: Koje brisače kupiti?
« Odgovor #2 poslato: 31. Maj, 2014. 17:01 »
evo teme gde je pricano o metlicama
Hvala!  :)

Van mreže Nebojša90Započeo temu

Odg: Koje brisače kupiti?
« Odgovor #3 poslato: 31. Maj, 2014. 17:41 »
Da li su brisači za Fabiju Mk1 i Octaviju Mk1 isti, pošto sam video u Merkatoru da imaju ali piše da su za Octaviju, pa da li bi to moglo ići za fabiju? Inače iste su dimenzije 53cm, 48cm, samo ne znam da li je isti postupak stavljanja tj. da li su iste "kopče".

Van mreže nebojsar

Odg: Koje brisače kupiti?
« Odgovor #4 poslato: 31. Maj, 2014. 18:51 »
Ja sam tako na fabiji kupio par aftermarket modela i na kraju sam pop**deo i kupio originale. Trajale su mi 4 x duze od oba aftermarket modela. Da ne pominjem sto nema drndanja sa adapterima itd.
  • Vozi: Skoda Octavia 3 1.6TDI Elegance, Hyundai i30 1.4CRDI

Van mreže sasacalko

Odg: Koje brisače kupiti?
« Odgovor #5 poslato: 31. Maj, 2014. 19:18 »
Alca ništa ne valjaju. >:( Ja sam kupio Bosch-ove i super su. Desni, kod suvozača, nije imao, pa su mi na stari zamenili gumu za brisanje, sa Boschovog.

Van mreže Nebojša90Započeo temu

Odg: Koje brisače kupiti?
« Odgovor #6 poslato: 31. Maj, 2014. 19:23 »
Alca ništa ne valjaju. >:( Ja sam kupio Bosch-ove i super su. Desni, kod suvozača, nije imao, pa su mi na stari zamenili gumu za brisanje, sa Boschovog.
Ma znam, nikakvi su. Tako sam sa njima kupio kola, pa sam popizdeo više, i rekoh da ih zamenim. Na prethodnom autu sam imao Bosh, bio sam zadovoljan. :)

Van mreže sumadinac1.4 16v

Odg: Koje brisače kupiti?
« Odgovor #7 poslato: 31. Maj, 2014. 20:54 »
Wurth sam kupio cena 1250 din oba.Neverovatno brisu prvih sest meseci sada su vec poceli da skripucu i mali preskacu..

Van mreže krcaerdoglija

Odg: Koje brisače kupiti?
« Odgovor #8 poslato: 31. Maj, 2014. 21:17 »
Wurth sam kupio cena 1250 din oba
ma kakvi,oni ne valjaju zutu banku!!!zali boze pare shto si dao!!!
  • Vozi: fabia 1.4 mpi 50 kw 2000

Na mreži hakkler

Odg: Koje brisače kupiti?
« Odgovor #9 poslato: 31. Maj, 2014. 22:11 »
Da li su brisači za Fabiju Mk1 i Octaviju Mk1 isti, pošto sam video u Merkatoru da imaju ali piše da su za Octaviju, pa da li bi to moglo ići za fabiju? Inače iste su dimenzije 53cm, 48cm, samo ne znam da li je isti postupak stavljanja tj. da li su iste "kopče".

isti su brisači i kopče i od O1 i od F1


sent from my right thumb


Na mreži bigor

Odg: Koje brisače kupiti?
« Odgovor #10 poslato: 31. Maj, 2014. 23:05 »
pošto sam video u Merkatoru da imaju ali piše da su za Octaviju,
Koje su marke i koliko kostaju? Sa bosovim sigurno neces pogrijesiti
  • Vozi: skoda oktavia 2.0 AZJ

Na mreži hakkler

Odg: Koje brisače kupiti?
« Odgovor #11 poslato: 31. Maj, 2014. 23:41 »
Sa bosovim sigurno neces pogrijesiti

sve je to relativno... + imaš china bosch i oem bosch made in germany...ko i kod bušilica  ;D
npr. otac na fabiji ima iste ko i moji..možda starije mjesec dana.
Prvo njemu uzeo za fabiju bosch aero twin(malo za šminku  :D ) ili ti AR 533S i njegovi stružu za poludit...dok moji rade još uvijek ok..desni malo malja po staklu.
 Ali ako se uzme u obzir da su brisači stari 2g. i nije problem. (evo baš gledam uzeo ih 2012/4) a i bitna je tekućina za pranje..kod mene uvijek sonax a kod oca..što stigne.


mislim da kad ovi vrisnu da ću opet uzet klasične championove metlice...ili možda neke iz ovlaštenog jer imaju kao neke OEM još povoljnije nego što su champion.

Van mreže Turbo

Odg: Koje brisače kupiti?
« Odgovor #12 poslato: 31. Maj, 2014. 23:44 »
Bitno je i u kakvom stanju je šoferka, ako je dosta iskrzana brže će da "pojede" nove brisače, i utiče im na vek trajanja.

Na mreži bigor

Odg: Koje brisače kupiti?
« Odgovor #13 poslato: 01. Jun, 2014. 00:15 »
imaš china bosch i oem bosch made in germany
Original Bosh za vw grupaciju se proizvodi u Srbiji, samo je steta sto se ne mogu i kupiti kod nas. Ja uzmem bosh do nekih 10 evrica i uvjek su odradili vise od godine tako da se isplate za sve pare,a stvarno dobro brisu i ne skripe
  • Vozi: skoda oktavia 2.0 AZJ

Van mreže krcaerdoglija

Odg: Koje brisače kupiti?
« Odgovor #14 poslato: 01. Jun, 2014. 00:25 »
stvarno dobro brisu i ne skripe
to je najbitnije,moji dobro brishu ali shkripe za medalju shto me mnogo nervira.
  • Vozi: fabia 1.4 mpi 50 kw 2000



Pretraga foruma [Google]