Autor Tema: Redovni Skoda skup Nis  (Pročitano 2093 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže BobiZapočeo temu

Redovni Skoda skup Nis
« poslato: 22. Nov, 2016. 22:34 »
   Skoda Club Aleksinac odrzace 5. po redu redovni skup ljubitelja i vlasnika Skoda automobila ali sada na teritoriji Nisa jer imamo predlog nasih clanova iz ovog grada da i tamo organizujemo skup.
  Odrzavanje skupa bice u nedelju 4. decembra od 12 sati na lokaciji Spomen parka Bubanj(veliko prosirenje za parkiranje).
  Poziv svima koji do sad nisu bili da nas posete i uvecaju broj posetilaca skupa.Dodjite da se druzimo bravo2
« Poslednja izmena: 27. Nov, 2016. 08:22 Bobi »
  • Vozi: Skoda Octavia MK1 1.6L MPI ' 98 benz+tng

Van mreže mladen84

Odg: Redovni Skoda skup Nis
« Odgovor #1 poslato: 23. Nov, 2016. 00:57 »
Da li taj skup mozemo iskoristiti za razmenu nekih delova? :-)
Od polovnih stvari, imam lanac za skodu favorit, glavu motora masinski obradjenu, ali navodno joj treba neko sredjivanje, mada mislim da me majstor baronisao, imam set nekih dihtunga, glavni kocioni cilindar kome su potrebne nove gumice, a imam i neke nove novcate delove koje sam morao u setu da kupujem, ali nisam iskoristio.
Meni trebaju neke stvari koje ne mogu naci, npr blatobran zadnji, ona guma oko menjaca, jedna kapica za rucicu podizaca prozora, i drzaci za suncobrane. :-)  u pitanju je skoda favorit 135 l.
  • Vozi: Skoda Favorit 135 L 1991.

Van mreže BobiZapočeo temu

Odg: Redovni Skoda skup Nis
« Odgovor #2 poslato: 23. Nov, 2016. 10:31 »
Skupovi ionako sluze za druzenje,upoznavanje članova,razmenu iskustava pa i za razmenu delova. Možeš da poneseš šta god hoćeš vezano za Škodu.
  • Vozi: Skoda Octavia MK1 1.6L MPI ' 98 benz+tng

Na mreži m@c|-|oR

Odg: Redovni Skoda skup Nis
« Odgovor #3 poslato: 24. Nov, 2016. 08:05 »
Bubanj mi je na 500 m od stana. Ako sam tog vikenda u Nišu, obavezno dolazim! Ima i ono kafanče, tu, preko puta parkinga, čisto ako bude 'ladno. ;)
  • Vozi: Superb III FL, 2.0 TDI 4x4

Van mreže BobiZapočeo temu

Odg: Redovni Skoda skup Nis
« Odgovor #4 poslato: 27. Nov, 2016. 10:24 »
Iskreno se nadam da nas posluzi vreme a i da bude dobar odziv Nislija na skupu :RR)
  • Vozi: Skoda Octavia MK1 1.6L MPI ' 98 benz+tng

Van mreže krcaerdoglija

Odg: Redovni Skoda skup Nis
« Odgovor #5 poslato: 27. Nov, 2016. 21:03 »
Cekamo slike! ;) ;) ;)
  • Vozi: fabia 1.4 mpi 50 kw 2000

Van mreže BobiZapočeo temu

Odg: Redovni Skoda skup Nis
« Odgovor #6 poslato: 02. Dec, 2016. 19:40 »
Cekamo slike! ;) ;) ;)
Bice i slika naravno a i nadam se dobroj posecenosti uprkos hladnom vremenu.
  • Vozi: Skoda Octavia MK1 1.6L MPI ' 98 benz+tng

Van mreže BobiZapočeo temu

Odg: Redovni Skoda skup Nis
« Odgovor #7 poslato: 04. Dec, 2016. 16:58 »
Danas po odlicnom vremenu uspresno odrzan 5. skup u Nisu na Bubnju.Slabo odazvane Nislije nisu uvecale nas broj na skupu tako da smo samo sa 6 vozila i zavrsili druzenje Skodoholicara za ovu godinu.Hvala svima koji su nas posetili i podrzali skup. bravo2

  • Vozi: Skoda Octavia MK1 1.6L MPI ' 98 benz+tng

Van mreže krcaerdoglija

Odg: Redovni Skoda skup Nis
« Odgovor #8 poslato: 04. Dec, 2016. 17:11 »
Bravo ljudi,svaka cast,samo napred i pozz za ekipu!Bobi pa ja sam znao i sam da se okupim u KGu  =)) =)) =))
  • Vozi: fabia 1.4 mpi 50 kw 2000

Na mreži m@c|-|oR

Odg: Redovni Skoda skup Nis
« Odgovor #9 poslato: 04. Dec, 2016. 17:19 »
Samokritički ću reći da mi je beskonačno žao što nisam stigao.

Iako sam ovog vikenda u Nišu, zamajao sam se (zakasao je ispravni izraz) sa nekim drugarima u "na ćošku", i vreme je proletelo. Prošao sam oko 14 pored parkinga, ali nešto vas nisam video.

Sledeći put, tura pića na moj račun, zapišite negde recku!
  • Vozi: Superb III FL, 2.0 TDI 4x4

Van mreže BobiZapočeo temu

Odg: Redovni Skoda skup Nis
« Odgovor #10 poslato: 04. Dec, 2016. 17:28 »
Posto smo vec oko 13h primetili da nam vise niko ne pristize odlucili smo da druzenju bude kraj oko 14h tako da sam ja poslednji krenuo sa parkinga par minuta posle 14h. Vidimo se na nekom sledecem skupu iduce godine.
  • Vozi: Skoda Octavia MK1 1.6L MPI ' 98 benz+tng



Pretraga foruma [Google]