Autor Tema: Novi auto "za po gradu"  (Pročitano 7384 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže dexterslab011

Odg: Novi auto "za po gradu"
« Odgovor #45 poslato: 30. Mar, 2017. 22:42 »
Ja nigde nisam video, verovatno mora posebno da se poruci...ali sto se teze dodje do nje, to sladje 😃
  • Vozi: Skoda Fabia 1.0 2016

Van mreže mirkuk38Započeo temu

Odg: Novi auto "za po gradu"
« Odgovor #46 poslato: 03. Apr, 2017. 19:53 »
Bio mi je danas Munja sa njegovom namunjenom plavom Fabiom. Lepo je skockao auto.. sav je nabrijan.

On nije uzeo parking senzore, ni prednje ni zadnje.. već je naknadno ugradio kamericu, koja je poprilično kulturno osmišljena, ugrađuje se umesto standardne bravice/dugmeta na vratima gepeka. Jedino što možda 5mm izviruje više od fabričke. Spaja se na Bolero i lepu sliku daje, sa raznobojnim linijama koje označavaju koliko još ima lufta do prepreke.

Nešto je smešno platio.. tipa 25$ naspram 264€ koliko koštaju senzori. Da li da definitivno batalim te preskupe senzore i uzmem isto ovo što i Munja?  Ima li još neko iskustva sa ovakvim rešenjem?

Hvala

Van mreže observer

Odg: Novi auto "za po gradu"
« Odgovor #47 poslato: 03. Apr, 2017. 20:33 »
A kakva je vidljivost na kameri u nocnim uslovima? Rikverc svetlo ni na jednom autu nije bog zna kakvo...
  • Vozi: VW Golf 7 1.2 TSI Trendline 2017

Na mreži munja23

Odg: Novi auto "za po gradu"
« Odgovor #48 poslato: 03. Apr, 2017. 21:22 »
Ja sam od starta trazio kameru koja ide u sklopu dugmenceta za otvaranje gepeka. Prvo nije bilo ni opcije za fabricku kameru, a kada se pojavila bila je preskupa. Markkoni mi je predlozio istu koju je on porucio i porucio sam i ja. Kamericom sam zadovoljan imajuci u vidu koliko kosta, jedino sto Miroslav i ja nismo do kraja iskodirali kako treba, pa se pali svaki drugi put kad se ubaci u rikverc, ali planiram i to uskoro da sredim. Iz nekog razloga TT nece da mi uploaduje snimak, poslao sam ga Miroslavu pa ce on da postavi. Cak i sa obicnim sijalicama se dobro vidi u nocnim uslovima, a sa nekim jacim led sijalicama, verujem jos bolje.


Sent from my iPhone  
  • Vozi: 2023 Karoq Style 1.5, 2022 Kamiq Monte Carlo 1.5, 2017 Citigo Ambition 1.0

Na mreži Markkoni

Odg: Novi auto "za po gradu"
« Odgovor #49 poslato: 03. Apr, 2017. 21:45 »
Vidi se odlicno u svim uslovima. Moja radi kao da je iz Svice. :)

Tapatalk Post


Van mreže adamGT

Odg: Novi auto "za po gradu"
« Odgovor #50 poslato: 03. Apr, 2017. 22:05 »
Zna li neko da li moj Bolero to podržava? Ako je odgovor da,gde mogu da kupim tu kameru i ko to ume da iskodira?

Sent from my Redmi 3tSi


Van mreže mirkuk38Započeo temu

Odg: Novi auto "za po gradu"
« Odgovor #51 poslato: 03. Apr, 2017. 22:10 »

Van mreže Peja

Odg: Novi auto "za po gradu"
« Odgovor #52 poslato: 03. Apr, 2017. 22:11 »
Rikverc kamera i senzori (napred?!?!?!? i nazad) na automobilu od <4m. Jaki ste mi vi vozači, ili blaže rečeno razmaženi.
  • Vozi: Kodiaq 2.0 TDI DSG FWD, Hyundai i20 BC3, Dacia Logan 1.4 MPI

Van mreže Filip

Odg: Novi auto "za po gradu"
« Odgovor #53 poslato: 04. Apr, 2017. 07:09 »
Pejo to je auto za suprugu. :)
  • Vozi: Škoda Octavia 1.8 TSI Elegance + Eibach & RS 18" + Revochip

Van mreže mirkuk38Započeo temu

Odg: Novi auto &quot;za po gradu&quot;
« Odgovor #54 poslato: 04. Apr, 2017. 07:56 »
Peja živi u EU i ima parking mesto u podzemnoj garaži svoje zgrade, između kulturnih Hansa i Helge.

Zaboravio da je ovo zemlja primitivnih, bezobraznih i samoživih ljudi koji će da parkira na dva parking mesta, jer mu je tako komotnije. A ti koji dođeš posle njega, možeš da se j.....

Srbija TM.

Sent from my LG-H815  


Van mreže batke

Odg: Novi auto "za po gradu"
« Odgovor #55 poslato: 04. Apr, 2017. 08:11 »
Dobra ti je ova kamerica za 25 evrića. Završava posao, a i fancy je kad pogledaš u ekran. Zaboraviš fabričke senzore i uštediš više od 200 evra. Za te pare uzmeš nešto drugo od opreme  ;)
  • Vozi: O3 2.0 tdi elegance+svašta nešto; MY2015; Revochip; Eibach prokit & RS 18"

Van mreže Peja

Odg: Novi auto "za po gradu"
« Odgovor #56 poslato: 04. Apr, 2017. 08:39 »
Pejo to je auto za suprugu. :)
Supruga tera Superbicu po gradu bez kamere.
  • Vozi: Kodiaq 2.0 TDI DSG FWD, Hyundai i20 BC3, Dacia Logan 1.4 MPI

Van mreže mirkuk38Započeo temu

Odg: Novi auto "za po gradu"
« Odgovor #57 poslato: 04. Apr, 2017. 09:14 »
Ali zato ima 360° OPS  :B=) u Superbici...

Juče je supruga vozila desetak minuta ljutu plavu mašinu.. svidela joj se i sportska suspenzija i DSG i potentnost motora, sportska sediša i zasečeni volan sa peforiranom kožom i kamera itd....  Eh da... neće 15" i 16" točkove, već 16" i 17".

Mislim da je ovo bio pogrešan potez  wall1 što sam pozvao Munju da semplujemo auto i uporedimo sa klotarom u salonu .

Idem ovih dana sa spiskom do Vinka da se ćeramo za cenu.

ps. Ide opasno plava munja... Chipovani DSG je raketa za po gradu, raketa !!!

Van mreže supruga

Odg: Novi auto "za po gradu"
« Odgovor #58 poslato: 04. Apr, 2017. 10:43 »
Pejo to je auto za suprugu

Auto jeste za suprugu, ali supruga nije tražila senzore :P Mirkuk voli da mu pište senzori kad se bude uparkiravao  =))  =))  =))
  • Vozi: Benzinjaru i Superbicu

Van mreže Filip

Odg: Novi auto "za po gradu"
« Odgovor #59 poslato: 04. Apr, 2017. 10:44 »
voli da mu svirnu pozadi =))
  • Vozi: Škoda Octavia 1.8 TSI Elegance + Eibach & RS 18" + Revochip



Pretraga foruma [Google]