Autor Tema: ŠKODE i DELOVI sa domaćih/stranih oglasa  (Pročitano 28033 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže vlada320

Odg: ŠKODE i DELOVI sa domaćih/stranih oglasa
« Odgovor #105 poslato: 14. Apr, 2015. 00:02 »
Jedna neobična Fabia MK1 Combi, special edition (prva gde vidim i MAXI-DOT)

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/6214697/skoda-fabia-14tdi-tourde-france
  • Vozi: Mercedes B180 w245 / ex Fabia mk1 1.4 16v

Van mreže vlada320

Odg: ŠKODE i DELOVI sa domaćih/stranih oglasa
« Odgovor #106 poslato: 15. Apr, 2015. 22:36 »
Evo da potvrdim ono što sam jednom već rekao (pogledajte slike):

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/6122041/skoda-octavia-14-mpi

Izbegavati u širokom luku Octavie A5 crvene boje, jer i ove će neko da spakuje (bar neke) i da ponudi za 4-5000 evra.
  • Vozi: Mercedes B180 w245 / ex Fabia mk1 1.4 16v

Van mreže KarlheinzZapočeo temu

Odg: ŠKODE i DELOVI sa domaćih/stranih oglasa
« Odgovor #107 poslato: 16. Apr, 2015. 00:13 »
Izbegavati u širokom luku Octavie A5 crvene boje
Znam ove iz 2007god. kada sam ja kupovao svoju O2 na istom (hypo) placu bilo je par komada crvenih 2007 1.4b, već tada su bile u istrošenom stanju...
  • Vozi: OctaviA5 1.9TDI 2008 Elegance+

Van mreže Filip

Odg: ŠKODE i DELOVI sa domaćih/stranih oglasa
« Odgovor #108 poslato: 30. Maj, 2015. 03:03 »
  • Vozi: Škoda Octavia 1.8 TSI Elegance + Eibach & RS 18" + Revochip

Van mreže KarlheinzZapočeo temu

Odg: ŠKODE i DELOVI sa domaćih/stranih oglasa
« Odgovor #109 poslato: 20. Jul, 2015. 18:14 »
  • Vozi: OctaviA5 1.9TDI 2008 Elegance+

Na mreži vnov

Odg: ŠKODE i DELOVI sa domaćih/stranih oglasa
« Odgovor #110 poslato: 20. Jul, 2015. 19:09 »
Nisam znao da je išla crvena koža u Oktaviju2, kako uvek zaborave da slikaju vozačevo sedište ;)
  • Vozi: KAROQ FL, Ex KODIAQ, Ex Octavia A5 FL 1.4TSI ELEGANCE + RS LOOK

Van mreže Filip

Odg: ŠKODE i DELOVI sa domaćih/stranih oglasa
« Odgovor #111 poslato: 20. Jul, 2015. 20:07 »
pa i nije išla =))

ko zna šta je ovo, ccc, i posle takvi treba da ubijaju cenu poštenim prodavcima s istim takvim kolima :B=)
  • Vozi: Škoda Octavia 1.8 TSI Elegance + Eibach & RS 18" + Revochip

Van mreže Filip

Odg: ŠKODE i DELOVI sa domaćih/stranih oglasa
« Odgovor #112 poslato: 24. Jul, 2015. 08:09 »
poštovane kolege, oprez i pažnja kod kupovine polovnog vozila

još jedan dokaz kakvih kod nas ima prevaranata (a ima ih baš mnogo ;D ):

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/6753429/skoda-octavia-elegance

ovo je Octavia iz firme u kojoj radim, prodata pre oko mesec dana za 4.000 E i sa pravih 390.000 km

ja kada sam video oglas jutros uz kafu: drinkandsmiley morao sam da brišem ekran laptopa :B=)

dakle km je spuštena za više od 200.000 km wall1

kada kupujete auto kupite ga, ako je moguće, od poznate osobe, a ako ne dobro sve ispitajte, konsultujte se, ne pazarite auto iz uvoza, uzmite ga sa što manjom pravom kilometražom i ako treba platite ga u startu više

na ovaj oglas sam naleteo tako što me je drug pitao šta mislim o autu

inače je u toku skoro pa flotna re-prodaja državnih Octavia A5 i A5 fl, sve su crne ili srebrne, limuzine, 2006-2010 godište, naravno 1.9 i 2.0 dizeli
  • Vozi: Škoda Octavia 1.8 TSI Elegance + Eibach & RS 18" + Revochip

Van mreže zare

Odg: ŠKODE i DELOVI sa domaćih/stranih oglasa
« Odgovor #113 poslato: 24. Jul, 2015. 09:28 »
Ako ima servisnu knjizicu kako je kilometraza pala za duplo??

Van mreže lipovaccc

Odg: ŠKODE i DELOVI sa domaćih/stranih oglasa
« Odgovor #114 poslato: 24. Jul, 2015. 09:37 »
Ja sam lično video kako likovi pišu servisnu knjigu sve imaju i pečate originalne   kada otvoriš knjigu sve po propisu...
  • Vozi: Škoda Fabia 1,2 htp 2005god

Van mreže Filip

Odg: ŠKODE i DELOVI sa domaćih/stranih oglasa
« Odgovor #115 poslato: 24. Jul, 2015. 09:48 »
Ako ima servisnu knjizicu kako je kilometraza pala za duplo??

Kakve veze ima servisna? Na satu može da piše šta god... Kupac (preprodavac sada) je dobio knjižicu, ispečatiranu u ovlašćenom sve do 385.000 km, posle je mogao da je baci, kaže da je nema, ponudi drugu itd.
  • Vozi: Škoda Octavia 1.8 TSI Elegance + Eibach & RS 18" + Revochip

Na mreži MAKS

Odg: ŠKODE i DELOVI sa domaćih/stranih oglasa
« Odgovor #116 poslato: 24. Jul, 2015. 14:59 »
Evo jednog iskustva.
Proverenog. Kad kupite auto ako je noviji odete u ovlasceni servis da Vam izlistaju servise i resen problem.
  • Vozi: OCTAVIA 1.6 2012 ELEGANCE

Van mreže Filip

Odg: ŠKODE i DELOVI sa domaćih/stranih oglasa
« Odgovor #117 poslato: 24. Jul, 2015. 15:40 »
ne kad' kupite, nego pre :B=)
  • Vozi: Škoda Octavia 1.8 TSI Elegance + Eibach & RS 18" + Revochip

Van mreže KarlheinzZapočeo temu

  • Vozi: OctaviA5 1.9TDI 2008 Elegance+

Na mreži Lignjoslav

Odg: ŠKODE i DELOVI sa domaćih/stranih oglasa
« Odgovor #119 poslato: 02. Okt, 2015. 23:18 »
Jos jednom oprez! Ovaj auto je predstavljen pre 2 meseca na jednom drugom forumu od strane vlasnika nakon kupovine istog. Auto je kupljen sa 230 000 km na satu po ceni od 4500 e. Sada je ponovo u oglasima, kilometraza je spustena na 176 000 km i prodaje se po ceni od 5400 e.

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/7027734/skoda-octavia-16mpi

Posto taj forum zahteva registraciju da bi mogao da se cita, kopiracu samo post kojim je vlasnik predstavio auto.

Citat: marenbg
Posle mesec dana potrage i trcanja po kojekakvim rupama/placevima i potrage za novim polovnjakom, jer je za one koji ne znaju Altea slupana do totalne stete, poceo sam da gubim zivce i svakoga dana sve vise da se nerviram.

Bilo je tu svega, Golf V plus, Octavia, Golf 5, Passat B6 karavan, godiste 2006 ili eventualno mladje ako natrci nesto, ali posto sam skontao da se za 6000e koliko sam u ovom trenutku hteo da dam za takav auto, ne moze da se kupi nesto solidno ocuvano sa bilo kakvim dokazom o servisiranju, poceo sam da odustajem, a situacija sa Skodom iz Cacka koju sam opisivao me totalno smorila, resim ja lepo da kupim nesto do 4000e, nekog megana, C4orku dizela koji bi me "sluzio" godinu-dve dok premostim pa cu onda traziti nesto ozibljnije.
Megan da valja, a i taj sto valja pitanje bi bilo koliko bi mu trebalo dok ne krene da baguje, ne moze ispod 4000e 2006godiste dizel, a opet cini mi se da bih bio sigurniji u Merivu ovako razdrndanu nego u njega, ali reko ajde, nisut to neke pare, daj sta das.

Taman dogovorim da gledam jednog, kad na oglasima ugledam moj sadasnji auto, dopadne mi se opis, odem da ga pogledam i kupim ga odmah.
Prodaje covek 62 godine, prvi vlasnik, zeni sina i pritisnut finansijkom krizom i sluzbenim autom, resio je da se rastane od skode, doveo me ispred zgrade gde je skoda stajala ispod neke nadstresnice, ususkana, odmah sam video da je lik pazio auto, svratili smo do njega kuci na njegovo insistiranje da mu upoznam suprgu i mladjeg sina, u zelji da me uveri da je ozbiljan covek i da zna sta prodaje, te da ne brinem, pristaje i na neki vid garancije, posto je veliki sevis uradjen pre 35 000km, mali pre 6500, kvacilo novo, novi amortizeri i ceo trap, nov akumulator itd itd.

Pa da krenemo:

Skoda Octavia elegance 1.6MPI sekvent plin, atestiran do 2020 godine.
Godine proizvodnje: 2006.
Kilometraza: 230 000km
Snaga motora: 1600 kubika i 102KS

Oprema:
4*el podizaci, digitalna klima, 4*air bag, ASR, Maxi dot, kozni volan, menjac i rucna kocnica, naslon za ruku, Xenon svetla, Bluetooth, alu felne, Aux ulaz, MF volan i to bi bilo to...
Sto se ocuvanosti tice, za tu km, autic je super ocuvan, u voznji maksimalno utegnut, tvrd kao i svaka skoda ali lepo stabilan i siguran.
Sto se mana tice, osim volana koji je malcice izlizan, mada ne deluje toliko strasno uzivo i mesta na vozacevim vratima gde se naslanja lakat koje se malo "zguzvalo", sve ostalo je ok.
Da, ima i jednu crtu od eksera duzine nekih 15ak cm, iznad desnog fara, koju je samo zatackao belom bojom, a novijeg je datuma.
Sto se limarije tice, za sada je sve super, vidim da je bilo malo farbarija, ali nista toliko strasno da bi me odbilo.
Mnogo mi je vaznije da je auto bas zdrav u voznji, lepo pali, ide, kvacilo mekano, covek se kune da mu ne potrosi ni KAP ulja, al to cu videti na sledecoj zamni za nekih 3000km.
Jel moguce da je povezao Maxidot da mu za potrosnju sada pokazuje potrosnju plina a ne vise benzina? On se kune da je to uradio i da ona potrosnja sto mi pise, da je to potrosnja plina?

Da, zaboravio sam cenu, auto je placen 4500e, tek registrovan, sa atestiranim plinom, ne moram ga prevoditi do sl registracije, a od ulaganja imam mali servis za 3000km

Posle kacim jos slika

  • Vozi: Rapid Spaceback 1.0 tsi 2019- , Fabia htp mk1 2014-2019



Pretraga foruma [Google]