Autor Tema: ŠKODE i DELOVI sa domaćih/stranih oglasa  (Pročitano 28222 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže klisko

Odg: ŠKODE i DELOVI sa domaćih/stranih oglasa
« Odgovor #135 poslato: 21. Mar, 2016. 20:23 »
Šta zajednica misli o ovoj ponudi?

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/7949744/skoda-octavia-elegans-nov-nov

Da li možda ima neko na forumu iz Uba (znam da beše neko ali ne mogu da se setim), pa još ako poznaje ovaj automobil bilo bi lepo čuti neku informaciju. Jedan moj drugar se zainteresovao pa je bilo kakva informacija o automobilu dobrodošla.
Hvala unapred.
  • Vozi: Octavia A5FL 1.9TDI 2010 i Octavia A7FL 1.6TDI 2019

Van mreže KarlheinzZapočeo temu

Odg: ŠKODE i DELOVI sa domaćih/stranih oglasa
« Odgovor #136 poslato: 22. Mar, 2016. 12:53 »
Škoda Oktavija 1Z u limo / hathback verziji se proizvodila do 52 nedelje 2012. godine a karavan do marta 2013. Dakle, ovaj auto je 2012 godište a moguće da je registrovan tek 2013. Uglavnom, sa tom km trebalo bi da je k'o nov i spolja i unutra.
  • Vozi: OctaviA5 1.9TDI 2008 Elegance+

Van mreže nkteam

Odg: ŠKODE i DELOVI sa domaćih/stranih oglasa
« Odgovor #137 poslato: 22. Mar, 2016. 14:15 »
Relativno retka ponuda, ok cene (nije extra deal, vec fino odmerena cena u odnosu na ono sto se pojavljivalo zadnjih 4-5 meseci na oglasima), mala kilometraza & auto u garanciji (do marta sudeci po nalepnici).
Ako je sve ok sa autom skoro sigurno ce otici u narednih max 2-3 dana....
  • Vozi: Octavia 2.0tdi Style 2016

Van mreže mlax

Odg: ŠKODE i DELOVI sa domaćih/stranih oglasa
« Odgovor #138 poslato: 22. Mar, 2016. 15:50 »
Da, jedna od retkih skoda koje imaju realnu cenu. Ne verujem da je jos u garanciji jer mislim da su za ove poslednje O2 davali garanciju dve godine
  • Vozi: Superb 2.0tdi 2012

Van mreže nkteam

Odg: ŠKODE i DELOVI sa domaćih/stranih oglasa
« Odgovor #139 poslato: 22. Mar, 2016. 16:15 »
Verovatno si u pravu jer nije spomenuta garancija u oglasu.

Takodje, auto ima kasko. Verovatno ga ima od starta, a ako je tako i ako nije ni jednom aktiviran do sada, jos jedan odlican indikator.
  • Vozi: Octavia 2.0tdi Style 2016

Van mreže mlax

Odg: ŠKODE i DELOVI sa domaćih/stranih oglasa
« Odgovor #140 poslato: 22. Mar, 2016. 16:36 »
A to mi je najsmesnije kad napisu u oglasu da ima kasko. Pa sta mene to interusuje, kasko ne vazi kad se promeni vlasnik. Kasko, za razliku od obaveznog osiguranja, je vezan za vlasnika a ne auto. Kad sam prodao svoj stari auto autmatski mi je prestalo vazenje kaska i dobio sam pare nazad za period za koji jos vazi polisa.
A to si u pravu da ako kasko nije aktivaran tri godine verovatno i nije bilo steta. Samo, kako to proveriti? Jedino ako imas nekoga u osiguravajucoj kuci.
  • Vozi: Superb 2.0tdi 2012

Van mreže nkteam

Odg: ŠKODE i DELOVI sa domaćih/stranih oglasa
« Odgovor #141 poslato: 22. Mar, 2016. 17:24 »
U pravu si skroz, ne prenosi se, tako da spominjanje kaska nema mnogo smisla sem u kontekstu "nikad nije aktiviran".
Nisam siguran da to mozes pouzdano da proveris tek tako.
  • Vozi: Octavia 2.0tdi Style 2016

Van mreže klisko

Odg: ŠKODE i DELOVI sa domaćih/stranih oglasa
« Odgovor #142 poslato: 23. Mar, 2016. 06:50 »
Meni najviše bode oči što je „uslužna prodaja“. Može to da bude da je vlasnik zauzet i neće da se zamajava sa gomilom poziva, ali može biti i da auto ima neki problem i vlasnik ga je prodao lokalnom preprodavcu koji ume da zamaskira takve stvari... Znam, može biti teorija zavere :) , ali šta se kod nas radi s kolima, nikad dovoljno opreza.
  • Vozi: Octavia A5FL 1.9TDI 2010 i Octavia A7FL 1.6TDI 2019

Van mreže KarlheinzZapočeo temu

Odg: ŠKODE i DELOVI sa domaćih/stranih oglasa
« Odgovor #143 poslato: 23. Mar, 2016. 09:24 »
Osiguravauća kuća može da izda na zahtev potvrdu da nije bilo isplata po toj polisi. Ne znam da li je to garancija da auto nije lupan jer može drugi učesnik u npr. čukanju da bude kriv i da njegova osig. kuća plati štetu bez potrebe da vlasnik oktavije aktivira kasko.
Auto sa oglasa koji je kasko osiguran možeš npr. u dogovoru sa vlasnikom polise da estetski doteraš (prefarbaš i ispraviš sitnice- ogrebotine, ako postoje) tako što vlasnik prijavi štetu dan ranije pre nego što proda auto - u tome ja vidim prednost kada ljudi naglase da imaju kasko osiguranje za auto sa oglasa.
  • Vozi: OctaviA5 1.9TDI 2008 Elegance+

Van mreže mlax

Odg: ŠKODE i DELOVI sa domaćih/stranih oglasa
« Odgovor #144 poslato: 23. Mar, 2016. 10:17 »
Po meni nije problem to sto je usluzna prodaja. Tu je samo bitno da dogovoris da se ugovor potpisuje sa vlasnikom a ne sa nekim ko ima ovlascenje. U tom slucaju nemas problema. Bitno je da tvoj prijatelj pre kupovine proveri i da li je auto pod zalogom. Posto je noviji auto postoji verovatnoca da je uzet na kredit i da postoji zaloga na njemu. To se proverava na sajtu APR-a.
@Karlheinz
U pravu si mada to ima smisla samo kada auto ima ostecenja. Mada i tada je malo verovatno da ce vlasnik da izgubi popust ako aktivira polisu jer je verovatno da ce hteti taj popust da prenese na novi auto.
  • Vozi: Superb 2.0tdi 2012

Van mreže mlax

Odg: ŠKODE i DELOVI sa domaćih/stranih oglasa
« Odgovor #145 poslato: 23. Mar, 2016. 10:26 »
Evo vec je skinut s oglasa. Izgleda da je prodat. Nije docekao ni 24 sata na oglasima.
  • Vozi: Superb 2.0tdi 2012

Van mreže nkteam

Odg: ŠKODE i DELOVI sa domaćih/stranih oglasa
« Odgovor #146 poslato: 23. Mar, 2016. 11:33 »
Ja sam zadnjih 5-6 meseci jurio polovnu Octaviju po oglasima, bas ovakvu i to bas tesko/sporo ide. Ovakvih Octavia se pojavi ugrubo jedna/dve mesecno i odu uvek u roku od dan-dva. U poslednje vreme npr ih ima sa lizinga koje su domace firme vozile 4god i cesto nemaju kilometraze...
  • Vozi: Octavia 2.0tdi Style 2016

Van mreže mlax

Odg: ŠKODE i DELOVI sa domaćih/stranih oglasa
« Odgovor #147 poslato: 23. Mar, 2016. 12:32 »
Ja ganjam superba isto tako i slaba vajda. Poslednji koji se pojavio dobar je bio u julu prosle godine i otisao je za dva dana. Ovi ostali stoje po tri-cetiri meseca i niko nece ni da ih pogleda. Nista, radije cu cekati da skupim pare za novog nego da placam 16.000 pet godina star auto.
  • Vozi: Superb 2.0tdi 2012

Van mreže lipovaccc

Odg: ŠKODE i DELOVI sa domaćih/stranih oglasa
« Odgovor #148 poslato: 23. Mar, 2016. 12:43 »
Ova prešla 40k
http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/7923237/skoda-octavia
Ni ova nije loša
http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/7956237/skoda-octavia-elegance-19tdiž
Ova crna je lepa
http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/7339776/skoda-octavia
E sad mene interesuje je l moram da radim veliki servis vidim da nemaju kilometrazu ali imaju 5 godina ...
  • Vozi: Škoda Fabia 1,2 htp 2005god

Van mreže mlax

Odg: ŠKODE i DELOVI sa domaćih/stranih oglasa
« Odgovor #149 poslato: 23. Mar, 2016. 13:29 »
Pa po ovim oglasima najbolje vidis da je ona malopre pomenuta bila dobra kupovina. Ove prve dve sto si naveo su starije dve godine a ista cena a pri tome imaju stare 1.9tdi motore. Ova crna je u losijoj opremi i starija jos dve godine.
Za automobil nije bitna samo kilometraza vec i godiste, i te dve stvari podjednako uticu na cenu, jer automobil stari i ako se ne vozi.
Sto se tice velikog servisa, naravno da se mora uraditi nakon max 6 godina, mada se preporucuje i 5.
  • Vozi: Superb 2.0tdi 2012



Pretraga foruma [Google]