Autor Tema: ŠKODE i DELOVI sa domaćih/stranih oglasa  (Pročitano 28223 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže KarlheinzZapočeo temu

ŠKODE i DELOVI sa domaćih/stranih oglasa
« poslato: 30. Avg, 2013. 12:08 »
Često gledam poznati sajt za prodaju, pa evo teme gde možemo postaviti linkove i komentare na neke interesantne oglase  koje - vredi videti zbog nekog razloga.
Bilo da je novo/staro/skupo/jeftino/smešno/povoljno/nepovoljno....


Evo za početak jedne "poznate" Škode i intereantnog opisa:


http://www.polovniautomobili.com/oglas3780223/skoda_superb_19tdi_83000km/


9.000eur, jako lep auto, pretpostavljam da je - što kažu "vredi svaku paru"...




komentar oglasa:
Cena je krajnje fixna, o korekciji cene apsolutno ne zelim da razgovaram.  Ovo je najbolja ponuda od svih Octavia i Superba 2008g. Imajte u vidu da je Octavia A5 traktorce naspram ove limuzine. Ovo je Business klasa, putovanja su uzivanje, auto je mekan, zvucna izolacija je strasna. Dakle, ovakvog Superba sa ovom kilometrazom i godistem NEMA u Srbiji! Ko zna cenice i nece smanjivati cenu, dovoditi sebe i mene u neprijatne situacije. Nije nista hitno uopste, novac da prehranim porodicu fala bogu, imam i auto menjam za skuplji!!!! Auto je presao PRAVIH 83000km i nikakvog odrzavanja sem redovnih poseta ovlascenom servisu video nije!  Plocice i diskovi su zamenjeni pre 25000km i kao novi su. Trebate platiti prenos, imate registrovan auto skoro punu godinu, imate odradjen mali servis pre 2000km, imate zeder, alarm, jammere, nove presvlake od 100e, set zimskih guma sa celicnim felnama i Skoda ratkapnama, Auto poseduje fabricka Xenon svetla sa prskalicama i coming home funkcijom, senzor za kisu, komende na volanu, veliki, Maxi-Dot display.
Interesentima kojima sam prekjuce rekao da je auto prodat, izvinjavam se. Imao sam kupca, ali nije uspeo covek da odradi kredit tako da, evo oglasa opet! Znaci, konacna cena, zamene ne dolaze u obzir, pustite "strucne" procene (licno sam i ja danas oko cene konsultovao ovl. servis), ubedjivanja, price kako se tesko zivi, tesko prodaje.. itd..itd. Ima puno jeftinijih auta i za svakoga po nesto. Ako se Skoda ne proda, ostaje meni ovaj divni auto. Mozda jos bolje, jer bez 3000-4000e doplate, ja bolje, a sa normalnom km kupiti NE MOGU! Da li se moze kupiti za ovoliko koliko ja cenim auto neka Skoda/VW/Audi u ovoj klasi i sa servisnom istorijom i malom kilometrazom, to ostavljam vama da istrazite. Video na youtube mozete naci na sledecem linku:
http://www.youtube.com/watch?v=ctmADE23xzs
Pozdrav svima na sajtu! Hvala!
  • Vozi: OctaviA5 1.9TDI 2008 Elegance+

Van mreže KarlheinzZapočeo temu

Odg: ŠKODE i DELOVI sa domaćih/stranih oglasa
« Odgovor #1 poslato: 30. Avg, 2013. 12:11 »
odmah još jedna, karavan OII 2007


http://www.polovniautomobili.com/oglas3778853/skoda_octavia_20tdi_laurinklement/


7.000, l&k, duže je već u oglasima, bila je ranije i jača cena, verovatno zbog toga nije prodata ??
  • Vozi: OctaviA5 1.9TDI 2008 Elegance+

Van mreže Turbo

Odg: ŠKODE i DELOVI sa domaćih/stranih oglasa
« Odgovor #2 poslato: 30. Avg, 2013. 15:41 »
Odustao je prodavac ovog Superba, dogovorio se sa čovekom ali je odustao :) Rešio da nastavi da uživa u Škodi :)

Van mreže KarlheinzZapočeo temu

Odg: ŠKODE i DELOVI sa domaćih/stranih oglasa
« Odgovor #3 poslato: 30. Avg, 2013. 20:45 »
Rešio da nastavi da uživa u Škodi

Uopšte mi nije jasno zašto prodaje ovako dobar auto, najbolji u Srbiji - da bi doplatio i kupio još bolji??
Jer, sa tako malom kilometražom je bacanje para ulagati u auto koji će da mu stoji tj. da se ne vozi...
Njegovi novci, njegova stvar...
  • Vozi: OctaviA5 1.9TDI 2008 Elegance+

Van mreže Turbo

Odg: ŠKODE i DELOVI sa domaćih/stranih oglasa
« Odgovor #4 poslato: 30. Avg, 2013. 20:59 »
To je i sam shvatio. Pratio sam razvoj cele priče na jednom drugom forumu. Jedva nagovoriše čoveka da je zadrži, mada je i žena odigrala ulogu :D

Na mreži hakkler

Odg: ŠKODE i DELOVI sa domaćih/stranih oglasa
« Odgovor #5 poslato: 30. Avg, 2013. 21:16 »
Uopšte mi nije jasno zašto prodaje ovako dobar auto, najbolji u Srbiji - da bi doplatio i kupio još bolji??
Jer, sa tako malom kilometražom je bacanje para ulagati u auto koji će da mu stoji tj. da se ne vozi...
Njegovi novci, njegova stvar...



kako ti nije jasno..stvar je..što će susjedi reč  :P
zato ga prodaje..

eto jedan iz Hr..


 http://m.njuskalo.hr/auti/skoda-rapid-1.2-tsi-elegance-oglas-8330893
prodaje ga nakon 4mj..cca 2500eura ispod cijene novog..da bi uzeo passata iz 2008??
moje mišljenje..kupio novi auto..navigacija..denim plava..kao to IN sada
al..jebiga..nije prošlo kod susjeda
passat bude sigurno :)


Van mreže KarlheinzZapočeo temu

Odg: ŠKODE i DELOVI sa domaćih/stranih oglasa
« Odgovor #7 poslato: 23. Sep, 2013. 14:19 »
http://www.polovniautomobili.com/oglas3861654/skoda_octavia_a5_19tdi_elegance/

Vozilo je izuzetno ocuvano sa odlicnim enterijerom, eksterijerom, motorom, trapovima i skoro novim mischelin gumama.

Garazirano je sve vreme i korisceno je kao vozilo direktora, tako da na zadnjoj klupi gotovo da niko nije sedeo. Do 210000 km uglavnom je vozeno na otvorenom putu, na relaciji Beograd-zapadna Evropa i Grcka, zbog cega su spoljasnost i unutrasnjost kao i set kvacila, odlicno ocuvani.
 
Tokom koriscenja, vozilo je uredno servisirano za sta poseduje relevantnu dokumentaciju u vidu servisne knjige kao i svih fiskalnih racuna i otpremnica u iznosu od 365000 dinara, koje se odnose na servisna ulaganja u automobil (male i velike servise). Takodje, poseduje i fajlove na kojima su zabelezeni i najsitniji servisni detalji, koji se ne upisuju u servisnu knjigu (kontrola ulja, antifriza, zamena sijalica, guma i sl).

Vozilo je prvi put registrovano 26.11.2008. godine. Registracija vazi do 26.11.2013. godine, odnosno jos dva meseca.
 
Drugi veliki servis je radjen na 192000km, tako da do sledeceg ima jos dosta kilometara, a mali je radjen pre 5000 km, kada su, zamenjene i zadnje plocice i uradjen servis klime. Od kako je vozilo kupljeno, mali servisi su radjeni na 10000km, kada su menjani ulje i filteri ulja, goriva, vazduha i polena-klime. Korisceno je uvek ulje Catrol Magnatec Professional 5w40, klase 50501. Iako kvalitet ulja dozvoljava i vece servisne intervale, servisi su od pocetka radjeni na 10000km.

Vozilo je apsolutno ispravno (ABS, ASR, ESP, dvozonska klima, elektricni paket, komande na kljucevima sa opcijama za otvaranje i zatvaranje svih prozora i sl). Takodje, svetlosna grupa i sva stakla na kolima su bez ostecenja.

Sve police su ispravne i ne lupkaju. Stof na naslonima za ruku napred i pozadi je kao nov, kao i na sedistima. Prednji naslon za ruku se steluje po visini i dubini i ima ispod policu, koja je klimatizovana sa mogucnoscu stelovanja protoka hladnog vazduha. Takodje, u njoj se nalazi i AUX prikljucak za mp3 plejer, DVD, racunar, USB i sl. Glavna polica na suvozacevoj strani je takodje klimatizovana sa mogucnoscu stelovanja protoka hladnog vazduha.
 
U vozilu nije nikada zapaljena cigareta.

CD konzola je sa opcijom citanja MP3 fajlova i stelovanja displeja za komande klime.
 
Vozilo je izuzetno mali potrosac, sa prosecnom potrosnjom na otvorenom putu ispod 5l, a po gradu oko 6l (na bordu2 je zabelezena prosecna potrosnja u poslednjih 3000km od 5litara- u tom periodu uglavnom je vozeno na otvorenom putu u inostranstvu).
 
Automobil je namenjen za ozbiljne kupce. Pre nego sto dodjete da pogledate vozilo, vidite nekoliko drugih iz oglasa, sa kilometrazom oko 150000, kako biste mogli da uvidite razliku u ocuvanosti u korist ovog vozila.
 
Mane vozila:
 
1. Kao i kod svih skoda, volan je izlizan u gornjoj zoni. Potrudicu se da narucim novi volan iz inostranstva, ili cu prihvatiti deo iznosa u korist kupca.
 2. Istice registracija za dva meseca. Prihvatam deo troskova od registracije.
 3. Mala tackasta ostecenja od kamencica u prednjoj zoni vozila sto je i normalno kao posledica amortizacije. Ista su korigovana sa korektorom u boji vozila tako da su skoro neprimetna.
 
Vozilo se moze videti radnim danom nakon 17.00h, a vikendom tokom celog dana.
 
Vlasnik sam vozila.
  • Vozi: OctaviA5 1.9TDI 2008 Elegance+

Van mreže dulefontana

Odg: ŠKODE i DELOVI sa domaćih/stranih oglasa
« Odgovor #8 poslato: 23. Sep, 2013. 15:01 »
Korektan oglas.

Van mreže KarlheinzZapočeo temu

Odg: ŠKODE i DELOVI sa domaćih/stranih oglasa
« Odgovor #9 poslato: 23. Sep, 2013. 19:04 »
Odavno nisam video detaljniji opis, baš je vodio računa reko bi'.
  • Vozi: OctaviA5 1.9TDI 2008 Elegance+

Van mreže dusko zemun

  • Vozi: skoda 110R, felicia pik up FUN, OCTAVIA TOUR ...


Van mreže KarlheinzZapočeo temu

Odg: ŠKODE i DELOVI sa domaćih/stranih oglasa
« Odgovor #12 poslato: 07. Okt, 2013. 09:58 »
Škoda Superb jedinstven na našem tržištu. Po tvrdnji uvoznika, najopremljeniji Superb ikada uvežen...

http://www.polovniautomobili.com/oglas3910098/skoda_superb_elegance_20_dsg_170/
  • Vozi: OctaviA5 1.9TDI 2008 Elegance+

Van mreže bokilava

Odg: ŠKODE i DELOVI sa domaćih/stranih oglasa
« Odgovor #13 poslato: 07. Okt, 2013. 16:52 »
Jel moguce da ima i swing i columbus? I jel moguce da je isporuka odmah a da je jedinstven?
Pretpostavljam da je ovo ''kontrola pri voznji u brdima'' ustvari hill start assistance...
Svakako zaj..an primerak  >:D

Van mreže Neba

Odg: ŠKODE i DELOVI sa domaćih/stranih oglasa
« Odgovor #14 poslato: 07. Okt, 2013. 17:31 »
Masala za 4godine mu cena pala za vise od 50%...
  • Vozi: Fabia 1.9 SDI



Pretraga foruma [Google]