Autor Tema: Kodiaq, kupovina, rok isporuke  (Pročitano 20616 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže ivan_1s

Odg: Kodiaq, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #210 poslato: 19. Sep, 2019. 20:20 »
pozdrav ponovo, javljam se jer mi je upravo stigao auto. Bukvalno sam ga sačekao da ga istovare sa šlepera  :)

Pored naravno oduševljenja malo me je iznenadio natpis ŠKODA koji je umesto znaka pozadi. Ne mogu da kažem da mi se ne svidja ali jednostavno nisam očekivao pa mi verovatno treba malo vremena da “svarim” tu činjenicu. 

Druga stvar zbog koje Vam pišem je ta da na vratima ne postoji ona gumena zaštita od grebanja koja izlazi kada se otvore vrata. Da li neko zna nešto o tome?
  • Vozi: Škoda Kodiaq 2019 Ambiton plus 2.0 TDI 110KW/150KS 6G

Van mreže Karlheinz

Odg: Kodiaq, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #211 poslato: 19. Sep, 2019. 22:09 »
Čestitam, čekamo slike i prve utiske u "Garaži".
Pod 12. i 14. ovde http://forum.skodaforum.rs/kodiaq-2017/kodiaq-promene-2020/
  • Vozi: OctaviA5 1.9TDI 2008 Elegance+

Van mreže Kide1978

Odg: Kodiaq, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #212 poslato: 19. Sep, 2019. 22:35 »
Prvo sve čestitke za kupovinu.
Drugo, mislim da ta zaštita na vratima spada u opremu od Stajl (po Vuku) paketa.
Asistencija za parkiranje je odlična stvar inza vešte i za one manje vešte ali imam jedan "problem" a to su frugi učesnici u saobraćaju koji ti ometaju tu komociju, ako me razumeš.

Van mreže ivan_1s

Odg: Kodiaq, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #213 poslato: 19. Sep, 2019. 22:39 »
Hvala puno na informaciji naravno i na čestitkama. Fotografije postavljam čim skinemo foliju  :) Inače, neverovatno mi je da prodavac nema pojima o ovim  zaštitnim ivicama. U salonu je izložen Kodiaq u ambition plus paketu koji ih ima a na moje pitanje zbog čega ih nema na mom automobilu odgovor je da su se verovatno loše pokazale =))
  • Vozi: Škoda Kodiaq 2019 Ambiton plus 2.0 TDI 110KW/150KS 6G

Van mreže -nebojsa-

Odg: Kodiaq, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #214 poslato: 20. Sep, 2019. 12:38 »
Takodje se i veliki broj prodavaca lose pokazao :)
Cestitke na vozilu, i pre slika.
  • Vozi: Škoda Octavia 3 Combi 1,2 TSI 6B 2013.

Van mreže Julian The Bear

Kodiaq, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #215 poslato: 20. Sep, 2019. 22:04 »
Cestitke , dugo i bez havarije da te Vozi Auto :) ja sam toliko zavoleo svoj da mi vise i ne smeta kad moram ujutro za ljubljana pa po podne nazad za BG ... srasli smo se :)

Nemoj da se nerviras ako ti nesto fali... moje iskustvo posle 6 meseca zaboravio sm nekih 10 stvari koji sam mislio da se podrazumevaju a naravno da se ne podrazumevaju nikako...

Sto se trgovcima tice mogu reci da nanzalost mi ovde znamo sigurno bolje da preporucimo jedno 10 puta nego naj bolji Skodin u Srbija...


Sent from my iPhone
« Poslednja izmena: 20. Sep, 2019. 22:09 Julian The Bear »
  • Vozi: Uskoro Skoda Kodiaq 2019 2.0 TDI 190hp Style Plus

Van mreže ivan_1s

Odg: Kodiaq, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #216 poslato: 21. Sep, 2019. 19:38 »
Hvala svima na čestitkama i lepim željama. Siguran sam da će ti “nedostaci” biti ubrzo zaboravljeni i takodje sam siguran da će sledeći auto koji budem kupovao biti već uvežen i vidljiv pred mojim očima  ;) ( iako je ovo u potpunoj suprotnosti sa poslom kojim se babim). Sve u svemu put od Niša do Bg-a danas prelep. Panorama krov je opravdao sva očekivanja a adaptivni tempomat me je prijatno iznenadio kakav konfor u vožnji pruža jer do sada u Octaviji sam imao klasičan  tempomat koji sam dosta koristio.  Pokušao sam da postavim i neku fotku stim da ne prihvata fajlove većenod 1000kb tako da ovako preko telefona nisam uspeo.
Pozdrav svima još jednom
  • Vozi: Škoda Kodiaq 2019 Ambiton plus 2.0 TDI 110KW/150KS 6G

Na mreži observer

Odg: Kodiaq, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #217 poslato: 23. Sep, 2019. 12:47 »
Azuriraj auto u potpisu :) - zanima me koji si motor izabrao.
  • Vozi: VW Golf 7 1.2 TSI Trendline 2017

Van mreže MrWho

Odg: Kodiaq, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #218 poslato: 23. Sep, 2019. 14:46 »
Hvala puno na informaciji naravno i na čestitkama. Fotografije postavljam čim skinemo foliju  :) Inače, neverovatno mi je da prodavac nema pojima o ovim  zaštitnim ivicama. U salonu je izložen Kodiaq u ambition plus paketu koji ih ima a na moje pitanje zbog čega ih nema na mom automobilu odgovor je da su se verovatno loše pokazale =))

Odgovor je totalno stupidan. Prije 10 dana isporučen mi je Kodiaq s business opremom (ambition+neke sitnice koje vesele) u Zagrebu i naravno da ima zaštitu za rubove koja je kod prvih serija pokazala neke sitne nedostatke, međutim, naknadno su te nedostatke otklonili.
  • Vozi: Kodiaq 1,5 TSI 110 kW

Van mreže ivan_1s

Odg: Kodiaq, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #219 poslato: 23. Sep, 2019. 19:46 »
Azuriraj auto u potpisu :) - zanima me koji si motor izabrao.

Ažuriran  ;)
  • Vozi: Škoda Kodiaq 2019 Ambiton plus 2.0 TDI 110KW/150KS 6G

Van mreže ivan_1s

Odg: Kodiaq, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #220 poslato: 24. Sep, 2019. 14:05 »
Uspeh nekako i 2 fotografije da smanjim na dozvoljenu veličinu.
Boja je  briliant silver.
Inače pored opreme ambition plus dodao sam:
- metalik boju
- panoramu,
- treći red sedišta,
- dodatne bočne vazdušne jastuke,
- park asist,
- zadnju kameru sa full led svetlima
- hromirane nosače na krovu
- rezervni točak (koji se ništa nije doplaćivao, valjda je u nekom paketu zajedno).

Iz sadašnjeg iskustva krivo mi je što nisam detaljnije razgledao opcije preko kofiguratora jer bi sigurno poručio Family paket. Sve u svemu prezadovoljan sam automobilom


  • Vozi: Škoda Kodiaq 2019 Ambiton plus 2.0 TDI 110KW/150KS 6G

Van mreže fobia24

Odg: Kodiaq, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #221 poslato: 24. Sep, 2019. 16:38 »
Ovaj post bi trebalo da bude u novoj temi, tvojoj "garaži" na forumu za konkretan auto. bravo2

Van mreže T0nk

Odg: Kodiaq, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #222 poslato: 22. Apr, 2020. 08:53 »
Evo da ovdje napisem svoje iskustvo sa rokom isporuke.
Auto je naručen i kaparen 4.11.2019 sa pričom da ce najvjerovatnije doći do kraja godine, čak mi je prodavac pokazivao da su dva zadnja koja je narucio dosli za cca 30 dana, ali oni moraju staviti 120 dana jer eto tako tvornica traži da se osiguraju.
Auto je isporučen 28.2.2020 , znači točno 117 dana nakon isporuke.
Zastupnik: Štasni Zagreb, Hrvatska
  • Vozi: Kodiaq 1.5, DSG Style Plus, 2020g

Na mreži Bingodalton

Odg: Kodiaq, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #223 poslato: 22. Apr, 2020. 09:55 »
Zamisli da nije stavio tih 120 (a obicno kao bude 30) :)

Van mreže T0nk

Odg: Kodiaq, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #224 poslato: 23. Apr, 2020. 14:37 »
Zamisli da nije stavio tih 120 (a obicno kao bude 30) :)

da, baš to.... ma ljige... i to da ja nisam zvao i stiskao da mora biti do 1.3 ili ću tražiti dodatne stvari zbog kršenja ugovora vjerovatno nebi još došao...
  • Vozi: Kodiaq 1.5, DSG Style Plus, 2020g



Pretraga foruma [Google]