Autor Tema: Kodiaq, kupovina, rok isporuke  (Pročitano 20653 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže vojkan85

Odg: Kodiaq, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #105 poslato: 23. Apr, 2018. 22:43 »
Svaka vama cast na strpljenu. Kod mene strpljen spasen ne pije vodu. Kolega i kintu neku dao, sve sredio i zove i zove oni kao samo 3 komada stizu u Srbiju, nema dopuna opremom itd., covek kaze ne treba mi samo mi javite kada ce da znam i nista.
  • Vozi: Škoda Superb 3 Combi L&K 2.0TDI

Van mreže Maksimus

Odg: Kodiaq, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #106 poslato: 23. Apr, 2018. 23:10 »
Ja sam svoju O3 2014. godine čekao dva meseca...
Ja pricam o 7-10 dana od proizvodnje,superba sam od narudzbine do isporuke cekao 2 meseca.
E sad ako si cekao 2 meseca od proizvodnje do isporuke onda katastrofa...

Van mreže vojkan85

Odg: Kodiaq, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #107 poslato: 23. Apr, 2018. 23:14 »
Probacu da uslikam sutra jedno "ophodjenje" prema kolima na placu koja su nova i cekaju vlasnika. Da ne imenujem, NBG, svi znate na koga mislim.
  • Vozi: Škoda Superb 3 Combi L&K 2.0TDI

Van mreže Sammael

Odg: Kodiaq, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #108 poslato: 24. Apr, 2018. 07:21 »
Moj Kodiaq je napravljen, cekam da dobijem informaciju kada ce biti transportovan, ocarinjen i spreman za preuzimanje... odnosno pimp my ride par detalja... Za nesto malo preko 6 nedelja je napravljen od porucivanja
Držim fige da bude što pre!
  • Vozi: Škoda Karoq 1.5 TSI 2018 Style Lava Blue

Van mreže rocktheroad

Odg: Kodiaq, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #109 poslato: 24. Apr, 2018. 08:17 »
Probacu da uslikam sutra jedno "ophodjenje" prema kolima na placu koja su nova i cekaju vlasnika. Da ne imenujem, NBG, svi znate na koga mislim.

Imaju dva placa... ali svakako snimi, ne znam šta im rade ali verovatno da to podrazumeva razradjivanje motora. Max pola gasa prvih 500, 2/3 gasa drugih 500 i zatim do 1500km povremeno pun gas. Svo vreme variranje broja obrtaja, nikako cruise Control.

U suštini taj period odredjuje kako se auto ponaša posle, potrošnju ulja i slično...
  • Vozi: Skoda Kodiaq 2.0 TDI 2018 Style 190PS 4x4 DSG

Van mreže vojkan85

Odg: Kodiaq, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #110 poslato: 24. Apr, 2018. 08:24 »
Ma toga ima, to i čujemo svi u firmi kada "testiraju" motore :), ali je bukvalno par automobila priljubljeno uz žicu, branici naravno izgrebani bez zaštitnog sunđera pozadi, i to će da pošalju na farbanje, poliranje i eto ti nov auto. A svuda oko kola imaju onu zaštitu, tako da ih relano boli uveo za kupce, bitna je prodaja.
  • Vozi: Škoda Superb 3 Combi L&K 2.0TDI

Van mreže rocktheroad

Odg: Kodiaq, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #111 poslato: 24. Apr, 2018. 08:28 »
Dobro je da nisam na NBG kupovao auto ;) za sada mi diler uliva poverenje i sve je išlo po planu.
  • Vozi: Skoda Kodiaq 2.0 TDI 2018 Style 190PS 4x4 DSG

Van mreže vojkan85

Odg: Kodiaq, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #112 poslato: 24. Apr, 2018. 08:30 »
Mi smo se baš iznenadili. Pa bar ispoštuj kupca da bude auto ne greban. A to kad se spusti auto, pa otera do servisa, pun gas, prva, i to je to kao. I šta su dobili time samo me zanima. Pokidaš ga 50 metara i baja si.
  • Vozi: Škoda Superb 3 Combi L&K 2.0TDI

Van mreže fobia24

Odg: Kodiaq, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #113 poslato: 24. Apr, 2018. 10:06 »
Da vas utešim, škode, vw, audiji i seati su do dilera u transport mode-u koji ne dozvoljava da pređeš 36km/h. Ako to diler radi, onda moguće jer oni uključuju sve opcije. A to da se prefarbaju neki delovi je normalna pojava, ali ni dileru nije u interesu da ih ošteti pa radi jer i to košta. Međutim, vozila manje oštećena u transportu se popravljaju i isporučuju dileru. Nekada to odradi diler, nekada diler ni ne zna ako je situacija kao u Luci iz koje vozila idu dalje. Verujem da je tako i za kamionski transport. To nije samo u škodi, to je kod svih marki osim premiuma kao što je majbah. On ako se ošteti, ide nazad i rastavlja se.

Van mreže vojkan85

Odg: Kodiaq, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #114 poslato: 24. Apr, 2018. 10:10 »
Ove su iskrcavali sa šlepera, superb i oktavije i vummmmmm.
  • Vozi: Škoda Superb 3 Combi L&K 2.0TDI

Van mreže vojkan85

Odg: Kodiaq, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #115 poslato: 25. Apr, 2018. 06:34 »
Ne znam koliko ćete moći da vidite, ali jedno vreme ih je bilo više ovako u ogradi i bez zaštitnog sunđera pozadi. Ne kažem da je strašno, poliranje ovo može da sredi ali opet nije u redu.
  • Vozi: Škoda Superb 3 Combi L&K 2.0TDI

Van mreže fobia24

Odg: Kodiaq, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #116 poslato: 25. Apr, 2018. 07:51 »
Nije u redu naslanjati na ogradu, ali moguće da neće ni trebati poliranje. Nije lak toliko osetljiv. A utovar i istovar sa šlepera radi vozač šlepera. To i u Luci, njima se dovezu automobili do određene pozicije i dalje rade isključivo oni jer poznaju kamion.

Van mreže vojkan85

Odg: Kodiaq, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #117 poslato: 25. Apr, 2018. 07:58 »
Zavisi. Prođeš kroz neko granje i pogledaj posle površinu od grančica koje su ogrebale lak. To se sve lako skine poliranjem, ali opet, meni lično koliko god auto da košta ne bi bilo ok da vidim ovako nešto.
  • Vozi: Škoda Superb 3 Combi L&K 2.0TDI

Van mreže Kide1978

Odg: Kodiaq, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #118 poslato: 05. Maj, 2018. 16:45 »
Zdravo ljudi,
Da se i ja, po prvi put, ubacim u vašu bandu.
S ponosom vas obaveštavam da uskoro postajem vaš zvanični član Škoda bande.   : ;)
Poručio sam Kodiaq-a u Style paketu, sa još nekim dodatnim sitnicama.
Očekivano vreme dolaska 10 Jul.  8)

Van mreže alex_011

Odg: Kodiaq, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #119 poslato: 05. Maj, 2018. 17:42 »
Koji motor i sta si od opreme dodao na Style paket?
  • Vozi: Toyota Yaris 1.33 2011 Sport



Pretraga foruma [Google]