Autor Tema: Šta vam se svidja kod Škode?  (Pročitano 3470 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže fobia24

Odg: Šta vam se svidja kod Škode?
« Odgovor #15 poslato: 21. Sep, 2013. 11:05 »
Kod fabije, a narvno i ostalih škodinih modela, na prvom mestu kvalitet izrade, upotreba oko 50-50% meke i tvrde plastike instrument table, ta razliku od italijana i francuza u klasi gde oko 100% egzistira tvrda plastika sa pratećim neprijatnim škriputanjem. Takođe, vrata su teška i kad se zatvaraju daju onaj "nemački" zvuk, a ne kao kod francuza i italijana opet, gde odzvanja ko šerpa. Sesti u fabiju ili u pežo 206 je razlika nebo i zemlja! Da ne pominjem punto clasic i fabiju koji su cenovno u sličnom rangu.

Van mreže vlada320

Odg: Šta vam se svidja kod Škode?
« Odgovor #16 poslato: 30. Sep, 2013. 22:33 »
Danas sam primetio jos jedan simply clever detalj kod Fabie, koji mi je do sada promakao: pri ubacivanju menjaca u rikverc, automatski se ukljucuje RECIRKULACIJA vazduha kod ventilatora kabine. I ako dugme za recirkulaciju ne zasvetli, pazljivo oslusnite kako ventilacija menja zvuk kada se ubaci u rikverc, pa opet kada se izbaci (ventilator na 3. ili 4. brzini)
I ako ovo nije nista revolucionarno, prosto sam se iznenadio sto u Skodi misle na takve sitnice, kao sto je uvlacenje soptvenih izduvnih gasova pri voznji u rikverc.
  • Vozi: Mercedes B180 w245 / ex Fabia mk1 1.4 16v



Pretraga foruma [Google]