Autor Tema: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija  (Pročitano 14490 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Sammael

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #45 poslato: 19. Jul, 2018. 16:38 »
Sto rece jadan moj kolega " jesi lupao u serpu da ode Sloba" pa sad evo ti ovi, bolji su.
Koji ovi, Slobin ministar informisanja, Slobin šef podmlatka partije ili Mirin šef propagande?
  • Vozi: Škoda Karoq 1.5 TSI 2018 Style Lava Blue

Van mreže bugarin

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #46 poslato: 19. Jul, 2018. 16:44 »
ljudi, molim vas bez politike na forumu :)
  • Vozi: Octavia mk2 1.9tdi PD

Na mreži Peja

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #47 poslato: 19. Jul, 2018. 18:05 »
Uskoro ce tekst oglasa polovnog auta glasiti.
"Prodaje se vozilo XYZ staro toliko i toliko, proslo tehnicki pregled po novom."

Takvog matletiranja ni u EU nema.
  • Vozi: Kodiaq 2.0 TDI DSG FWD, Hyundai i20 BC3, Dacia Logan 1.4 MPI

Van mreže zare

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #48 poslato: 19. Jul, 2018. 18:13 »
evropo, eve nas  =))

Na mreži slobodanalex

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #49 poslato: 19. Jul, 2018. 18:18 »
Sad kad evropljani navale da kupuju nase polovnjake koji su prosli tehnicki po novom...  =))
  • Vozi: ŠKODA SUPERB COMBI 2.0 TDI STYLE 2017 Lava Blue

Na mreži observer

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #50 poslato: 19. Jul, 2018. 18:34 »
Danas idem s posla autoputem od NBG ka Dobanovackoj petlji, u srednjoj traci matora Fiesta iz 1994-1996, juri vratolomnih 80, ometa saobracaj sporom voznjom, bez celog prednjeg branika, olupano prednje levo krilo - ni u Africi toga vise nema u saobracaju, a kod nas je takvih bar 30%
Ovo za izbledele ambleme (ako je tacno i ako jeste JEDINI razlog vracanja) jeste preterivanje ali ne bi bilo lose da se krsevi posalju na otpade gde im je i mesto.
  • Vozi: VW Golf 7 1.2 TSI Trendline 2017

Van mreže fobia24

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #51 poslato: 19. Jul, 2018. 18:46 »
Vracaju za sve i svasta a sad jos nema ni tablica...

https://www.blic.rs/vesti/drustvo/daju-nam-na-kasicicu-gradani-ne-mogu-da-voze-zbog-nestasice-registarskih-tablica/9sfg91y
Ovo se rešava lako. Ja bih vozio bez tablica opušteno. Plaćena registracija, prošao tehnički, problem je Policije što nije isporučila tablice.

evropo, eve nas  =))
Ovakvog iživljavanja koje čitam nema nigde u Evropi, problem je u zakonodavcu. Njega treba opametiti.

Van mreže Maksimus

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #52 poslato: 19. Jul, 2018. 19:13 »
Danas idem s posla autoputem od NBG ka Dobanovackoj petlji, u srednjoj traci matora Fiesta iz 1994-1996, juri vratolomnih 80, ometa saobracaj sporom voznjom, bez celog prednjeg branika, olupano prednje levo krilo - ni u Africi toga vise nema u saobracaju, a kod nas je takvih bar 30%
Ovo za izbledele ambleme (ako je tacno i ako jeste JEDINI razlog vracanja) jeste preterivanje ali ne bi bilo lose da se krsevi posalju na otpade gde im je i mesto.
Sa ovim se slazem od reci do reci. Argument "narod nema za ispravan auto" u 90% slucajeva nije tacan,vec je po sredi nemar. A i ako nema,koliko god surovo zvucalo onda ne treba ni da vozi,jednostavno nema pravo da ugrozava druge prevoznim sredstvom koje nije ispravno i samim tim ni bezbedno.
Ako stvarno vracaju za tako banalne gluposti (mada licno mislim da je to sada vec dosta rekla-kazala) to naravno da ne podrzavam,kao sto je i ovo za kola od 160+ hiljada glupost.

Van mreže djomla43

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #53 poslato: 19. Jul, 2018. 19:16 »
Komšija matorac je danas išao u AČ Krnjača na tehnički, rekli mu da ga neće pustiti zbog gepeka na krovu i zbog naprslog zadnjeg stop svetla. Stop svetlo je celo, ne fali parce, ne smeta u radu, površinsko naprsnuce, čak nije ni probuseno.

Sent from my 3310

  • Vozi: Fiat Stilo 2002 1.9 JTD 85kw Dynamic

Van mreže zare

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #54 poslato: 19. Jul, 2018. 19:36 »
Prvo treba da znate da na tehnickim pregledima rade dunsteri koji su godinama pustali krseve za odredjenu "proviziju". Sada isti ti dunsteri, treba da puste ispravan auto a da ih zbog nekog propusta ne zatvore na mesec-dva. Zato je bolje da te vratim zbog izbledelog simbola (sto je sigurno idiotizam i nikako nije razlog za vracanje) nego da me zatvore na mesec-dva jer ne znam da radim posao.

Za to "naprslo" ili naprslo zadnje svetlo, uvek je vazilo da mora biti celo i ispravno kao i stakla. Razlog je prost, moze samo od sebe puci svakog trenutka i otpasti sa kola. Ma koliko to nekome delovalo glupo i nevazno.
Mi stalno hocemo u Evropu (onu sa velikim E) a kada nas udare (po dzepu naravno jer za drugo i nismo) onda to nema nigde u Evropi  :B=).

Dovesce se sve ovo u red za par meseci, samo ih treba preziveti dok dunsteri ne nauce posao.

Van mreže -nebojsa-

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #55 poslato: 19. Jul, 2018. 20:48 »
Isto sam i ja napisao ranije, dok se "stisni-pusti" :) strucnjaci uvezbaju...
  • Vozi: Škoda Octavia 3 Combi 1,2 TSI 6B 2013.

Na mreži slobodanalex

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #56 poslato: 19. Jul, 2018. 21:28 »
Sad ce poceti da pustaju posto su stigle tablice, namerno vracali za gluposti da se ne sazna za nestasicu tablica...  :B=)
  • Vozi: ŠKODA SUPERB COMBI 2.0 TDI STYLE 2017 Lava Blue

Na mreži URKE 80

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #57 poslato: 19. Jul, 2018. 22:17 »
Ako zbog ovakvih gluposti vraćaju sa tehničkog,onda ostajemo bez brze pošte,gradskog prevoza,saniteta,dostave hleba i mleka.... Danas sam gledao vozila ovih službi i bukvalno ova što sam video sva su počukana,prsli branici,matirala farba.... Tuga i jad. U zemlji sa ovakvim standardom tražiti da vozila budu kao u Švajcarskoj je čist debilizam i odsustvo zdravog razuma. Razumem kočnice,upravljački mehanizam,svetla i stakla,šare na gumama i obavezna oprema. Ali udubljenje na karoseriji,mat farba,ogrebotine na branicima,to je boles...

Послато са Moto C  
  • Vozi: Fabija 1.9SDI 2001god. ASY

Na mreži jabreZapočeo temu

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #58 poslato: 20. Jul, 2018. 17:51 »
...

Послато са SM-J510FN  

  • Vozi: Octavia A4 TOUR ALH 1.9TDi 66kw 2001. (1u5) Ambience

Van mreže fobia24

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #59 poslato: 20. Jul, 2018. 19:45 »
Po ovim pravilima ni oktavija 3 od mojih neće proći. Neće to tako moći jer bi isključili iz saobraćaja 90% automobila. To je privremeno, dok narod ne progovori.



Pretraga foruma [Google]