Autor Tema: Tasteri za pojačavanje i promenu na volanu ne rade - Škoda Octavia 2009 Columbus  (Pročitano 2518 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže MaximusMaxxxZapočeo temu

Pozdrav svima,
naime imam problem sa tasterima na desnoj strani volana. Auto sam uzeo od prijatelja koji mi je rekao da je skoro pre prodaje radio update SW i da posle toga ovo nije funkcionisalo. Leve kontrole rade normalno. Probao sam da stavim novi FW (5238) medjutim ništa se nije promenilo.
Oznake uredjaja su
3T0035680G / H05

Da li bi vredelo staviti neku drugu verziju FW i ako da koju?
  • Vozi: Škoda Octavia Scout 2.0

Van mreže Karlheinz

  • Vozi: OctaviA5 1.9TDI 2008 Elegance+

Van mreže MaximusMaxxxZapočeo temu

Hvala puno na odgovoru.
Ispratio sam ovaj drugi post sa zamenom imena. Doduše nisam nešto uspeo izgleda da te fajlove adekvatno vratim u sam ISO ili je nešto drugo u pitanju jer mi je prijavljivao da vraćanje na nižu verziju FW nije moguće, ali sam našao na netu Škoda FIX za datu grupu FW (5xxx/6xxx) koji odradi taj posao. Uglavnom tasteri sad rade normalno!  :bravo:

Ukoliko nekom treba ISO može me slobodno kontaktirati kako bi mu poslao.

  • Vozi: Škoda Octavia Scout 2.0

Van mreže dakki82

Hvala puno na odgovoru.
Ispratio sam ovaj drugi post sa zamenom imena. Doduše nisam nešto uspeo izgleda da te fajlove adekvatno vratim u sam ISO ili je nešto drugo u pitanju jer mi je prijavljivao da vraćanje na nižu verziju FW nije moguće, ali sam našao na netu Škoda FIX za datu grupu FW (5xxx/6xxx) koji odradi taj posao. Uglavnom tasteri sad rade normalno!  :bravo:

Ukoliko nekom treba ISO može me slobodno kontaktirati kako bi mu poslao.

Pozdrav,

imam isti problem pa ako mozes da mi posaljes.

Hvala
  • Vozi: Octavia 1.9 TDI 2008

Van mreže Fahro26

Pozdrav. Imam isti problem i molim korisnik MaximusMaxxx rjesenje.
  • Vozi: Skoda octavia 2008

Van mreže Fahro26

Pitanje i za dakki82. Jesi li ti rijesio komande na volanu?
  • Vozi: Skoda octavia 2008

Van mreže dakki82

Nisam. Ja sam probao 5228 i puko je tokom nadogradnje sad je kod majstora da se flesuje.
  • Vozi: Octavia 1.9 TDI 2008

Van mreže Fahro26

Hvala na odgovoru. Da, i ja sam cuo da tesko ide downgrade sa 5238 na stariju verziju. Molio bih, ako neko zna rjesenje za ovaj problem da se javi.
  • Vozi: Skoda octavia 2008

Van mreže dakki82

Moras da zamenis imena fajlovima. Procitaj lepo i uradi. Mom drugu je proslnj i sve je ok. Samo probaj da narezes disk na 1x
  • Vozi: Octavia 1.9 TDI 2008

Van mreže robozilic

Pozdrav,ako moze i meni iso fix za 5238.Probao sam skoro sve firmware i mjenjao fajlove pqtable u sktable i obrnuto,ali nisam nikako
uspio dobiti komande na volanu i informacije u mfd,samo mi napise na mfd rns trinax i ne mogu nista promjenuti dok ne ugasim radio.
znaci samo mogu instalirat 5238 verziju i kada dodje na update gateway na 23% napise error 202,onda stavim swl recovery i to odradi i upali se radio i sve je u redu osim volana i displeya na inst. tabli,bacio sam 30 cd-ova i dvd-va bezuspjesno a radi se octaviji 2006 godina
ako itko ista zna molio bih da mi kaze sta mi je cinit
  • Vozi: Skoda octavia 2.0 dsg 2006.

Van mreže dakki82

Na 5238 ja nisam uspeo da napravim komande. Javljam ti sutra koju verziju sam stavio.
  • Vozi: Octavia 1.9 TDI 2008

Van mreže robozilic

Problem je u tome sto ne mogu ni jednu drugu verziju stavit,nikako mi ne da downgrade na nizu verziju.
  • Vozi: Skoda octavia 2.0 dsg 2006.

Van mreže robozilic

Na my-gti.com postoji fix za 1xxx,2xxx i 3xxx,4xxx ali nema za 5xxx,6xxx verziju i ovi sto imaju sam sve probao ali bezuspjesno.
  • Vozi: Skoda octavia 2.0 dsg 2006.

Van mreže dakki82

Na ovoj verziji meni radi.
« Poslednja izmena: 07. Jun, 2020. 10:12 Karlheinz »
  • Vozi: Octavia 1.9 TDI 2008

Van mreže robozilic

Gdje si nasao taj 2764,ja ga ne mogu nigdje naci?
  • Vozi: Skoda octavia 2.0 dsg 2006.



Pretraga foruma [Google]