Autor Tema: Tasteri za pojačavanje i promenu na volanu ne rade - Škoda Octavia 2009 Columbus  (Pročitano 254 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže MaximusMaxxxTopic starter

Tasteri za pojačavanje i promenu na volanu ne rade - Škoda Octavia 2009 Columbus
« poslato: Septembar 21, 2018, 03:20:37 posle podne »
Pozdrav svima,
naime imam problem sa tasterima na desnoj strani volana. Auto sam uzeo od prijatelja koji mi je rekao da je skoro pre prodaje radio update SW i da posle toga ovo nije funkcionisalo. Leve kontrole rade normalno. Probao sam da stavim novi FW (5238) medjutim ništa se nije promenilo.
Oznake uredjaja su
3T0035680G / H05

Da li bi vredelo staviti neku drugu verziju FW i ako da koju?
  • Vozi: Škoda Octavia Scout 2.0

Van mreže Karlheinz

• Vozi: OctaviA5 1.9TDI 2008 Elegance+

Van mreže MaximusMaxxxTopic starter

Odg: Tasteri za pojačavanje i promenu na volanu ne rade - Škoda Octavia 2009 Columbus
« Odgovor #2 poslato: Septembar 24, 2018, 02:00:21 posle podne »
Hvala puno na odgovoru.
Ispratio sam ovaj drugi post sa zamenom imena. Doduše nisam nešto uspeo izgleda da te fajlove adekvatno vratim u sam ISO ili je nešto drugo u pitanju jer mi je prijavljivao da vraćanje na nižu verziju FW nije moguće, ali sam našao na netu Škoda FIX za datu grupu FW (5xxx/6xxx) koji odradi taj posao. Uglavnom tasteri sad rade normalno!  :bravo:

Ukoliko nekom treba ISO može me slobodno kontaktirati kako bi mu poslao.

• Vozi: Škoda Octavia Scout 2.0

Van mreže dakki82

Odg: Tasteri za pojačavanje i promenu na volanu ne rade - Škoda Octavia 2009 Columbus
« Odgovor #3 poslato: Mart 17, 2020, 08:44:58 posle podne »
Hvala puno na odgovoru.
Ispratio sam ovaj drugi post sa zamenom imena. Doduše nisam nešto uspeo izgleda da te fajlove adekvatno vratim u sam ISO ili je nešto drugo u pitanju jer mi je prijavljivao da vraćanje na nižu verziju FW nije moguće, ali sam našao na netu Škoda FIX za datu grupu FW (5xxx/6xxx) koji odradi taj posao. Uglavnom tasteri sad rade normalno!  :bravo:

Ukoliko nekom treba ISO može me slobodno kontaktirati kako bi mu poslao.

Pozdrav,

imam isti problem pa ako mozes da mi posaljes.

Hvala
  • Vozi: Octavia 1.9 TDI 2008

Pretraga Škoda foruma [Google]