Autor Tema: KAROQ kupovina, rok isporuke  (Pročitano 10917 puta)

0 članova i 155 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži Sica

Odg: KAROQ kupovina, rok isporuke
« Odgovor #210 poslato: Jul 16, 2019, 12:15:45 posle podne »
Neverovatno, obišao sam dosta prodavaca i dobio tu i tamo neke ponude. Svako ima neku svoju priču, kod nekoga ono dugme za Emergency Call radi u Srbiji bez problema, a kod neki radi samo u EU. Prepoznavanje znakova isto ne radi u Srbiji ali zato radi u EU. Prosto se iznenade kada vide da baš taj motor koji hoću od danas nema više u ponudi. O felnama za Sportline i da ne govorim. Čim je nešto van standarda, nađu se u čudu. Prosto mi je više bilo neprijatno da pitam šta me interesuje. Strašno.

Van mreže djordje48

• RallyeSport
  • Total likes: 10
  • Ugled L&K: 20
  • kad peres auto dobro zatvori vrata jer ce da curi
« Odgovor #211 poslato: Jul 17, 2019, 04:40:13 posle podne »
da, klasika, tako se ponasaju prodavci u srbiji. krajnji stupanj nase mrznje i drskosti je da te ismejavaju za sopstveni novac i da nece da uzmu pare od tebe. ima da se polome kad neko hoce da kupi novi auto, da se polome. jer je kupac svetinja. treba to prijaviti skodi na mejl :-X

a od opreme, ja bih pore dobaveznog 4x4 uzeo produzenu garanciju, full led farove napred i pozadi u fullu led jer je to pecat ovog auta, webasto, rikverc kameru (ne zaboravimo da barem kod oktavije fabricka kamera ima prskalicu i da je naknadna ugradnja jezivo skupa) grejanu soferku, columbus, varioflex sedista, preklopivo vozacevo sediste, sve air begove,  kuku, duplo dno u prtljazniku i blind spot. ali to bih ja uzeo bravo2 sad mastam bravo2
« Poslednja izmena: Jul 17, 2019, 04:46:34 posle podne djordje48 »
  • Vozi: SKODA SUPERB 2.0 TDI 103 KW 2015; SKODA FABIA 1.2 HTP 44 kw 2011
Gazdama su dani odbrojani. No X7 allowed!

Na mreži Maksimus

« Odgovor #212 poslato: Jul 17, 2019, 05:54:32 posle podne »
Mene sunisto bledo gledali za felne za sportline i na kraju ih i nisam uzeo zbog neozbiljnosti. Em nisu znali da ih nadju da ih ponude em su mi na kraju trazili neku besmisleno visoku doplatu jer su ga racunali kao na ambition a ne style(uzimas paket skuplji od style-a a dodatnu opremu placas skuplje kao za jeftiniju verziju...). O progresivnom servu i izmenama za (tada novi) my2018 tek nisu nista ni naculi.
Prelistaj forume,dobro prouci sta dobijas,nek ti sa sigurnoscu potvrde detalje pa tek onda porucuj,nemoj da napravis gresku(kao i ja i jos dosta clanova) i ostanes bez nekih komada opreme koje zelis.
  • Vozi: Superb Sportline 4x4

Van mreže djordje48

• RallyeSport
« Odgovor #213 poslato: Jul 17, 2019, 09:04:50 posle podne »
ako treba da pomognemo oko prevoda ceskog cenovnika, imamo i clanove koji znaju ceski bravo2

U svakom slucaju pisi i zovi direkto Dejana Gavrilovica u Autocacak (Konjevici) zaboravi sve ostale kad pises konfiguraciju. On prima sve porudzbine od svih dilera i sve ide preko njega (unosi porudzbenicu u skodin interni softver)

dejan.gavrilovic@autocacak.co.rs

a evo ceskog spiska opreme, procitaj sve detaljno pa procitaj i nas spisak, pa ako nesto nije jasno da uporedjujemo i da cimamo za objasnjenja. :bravo:

https://az749841.vo.msecnd.net/sitescscz/alv1/11a87265-f2c1-4192-a6ed-93af55e69bfb/karoq-cenik.df10a3a8a19bf00301cd27a2c054d84c.pdf

Na mreži bugarin

« Odgovor #214 poslato: Jul 17, 2019, 10:05:29 posle podne »
ne kapiram sto bi se uporedjivao ceski i srpski paket opreme. 
ok, prodavci nemaju pojma sta prodaju i sta mogu da ponude kao dodatne opcije, to odavno znamo.
ali cemu uporedjivanje cenovnika????

pa jbt, u ceskom ambitionu dobijes grejace sedista, zadnje senzore za parkiranje, climatronic itd itd itd............ i kosta sa najslabijim motorom 2.500 eura vise nego u srbiji.
vi zaboravljate gde zivite? :)
kod nas ne dobijes ni airbag za kolena vozaca, a u evropi ne smes da stavis takav auto u ponudu.
  • Vozi: Octavia mk2 1.9tdi PD

Van mreže djordje48

• RallyeSport
« Odgovor #215 poslato: Jul 17, 2019, 10:50:56 posle podne »
ne  zbog toga bugarine, vec da se vidi da li ima nesto u ceskom cenovniku tj spisku opreme sto nema u nasem i da li se to moze poruciti jer je nas cenovnik ofrlje uradjen. nema smisla porediti cene. :bravo:

Na mreži bugarin

« Odgovor #216 poslato: Jul 18, 2019, 08:08:18 pre podne »
Mozes da narucis sve sto je u katalogu dodatne opreme. Ali ni u ceskom katalogu-cenovniku ti ne pise koja opcija zahteva neku drugu opciju.... to je najveci problem. Ustvari najveci problem je sto su kod nas dileri-prodavci prilicno neobuceni. A i “gazde” se ne trude da ih obuce i upute.

Van mreže srlek

« Odgovor #217 poslato: Jul 20, 2019, 04:48:50 posle podne »
ne kapiram sto bi se uporedjivao ceski i srpski paket opreme. 
ok, prodavci nemaju pojma sta prodaju i sta mogu da ponude kao dodatne opcije, to odavno znamo.
ali cemu uporedjivanje cenovnika????

pa jbt, u ceskom ambitionu dobijes grejace sedista, zadnje senzore za parkiranje, climatronic itd itd itd............ i kosta sa najslabijim motorom 2.500 eura vise nego u srbiji.
vi zaboravljate gde zivite? :)
kod nas ne dobijes ni airbag za kolena vozaca, a u evropi ne smes da stavis takav auto u ponudu.
Ono sto sam 101% siguran je da prodavci kod nas neznaju kakv će auto stići i ne stavljaju neku opremu na spisak uopšte, a inače standardno dolazi, pricam na osnovu ličnog iskustva, generalno sve sto ide za EU ide i kod nas

Sent from my iPhone  
  • Vozi: Škoda Karoq 2.0 110 2019 - u najavi

Na mreži fobia24

« Odgovor #218 poslato: Jul 21, 2019, 10:19:43 pre podne »
To jeste, vozila su ista sto se delova tice. S tim da generalni uvoznik tacno zna sta stize i sa kojom opremom jer sam ugovara sa fabrikom sadrzaj paketa opreme. Zato i postoji klasifikacija vozila za koje trziste su namenjena.

Poslano z mojega SM-G965F z uporabo Tapatalk

• Vozi: Oktavia RS 2.0TDI
error driver

Van mreže djordje48

• RallyeSport
« Odgovor #219 poslato: Jul 21, 2019, 02:11:41 posle podne »
Kako vidim samo kod nas ne moze da se poruci kandza za zakljucavanje menjaca. Ili nasi nece mrzi ih. Po principu, pa to nam jos niko nije trazio, sta ce ti, ostavi, kome to jos treba :(

Na mreži bugarin

« Odgovor #220 poslato: Jul 22, 2019, 07:14:09 pre podne »
To jeste, vozila su ista sto se delova tice...............Zato i postoji klasifikacija vozila za koje trziste su namenjena.

Upravo. Mozes naruciti sve sto postoji, ali paketi opreme istog imena imaju drugaciji sadrzaj. Tj, ono sto u jednoj drzavi dobijes u recimo active opremi, u drugoj neces dobiti.

Van mreže hardmax

« Odgovor #221 poslato: Jul 23, 2019, 10:08:57 pre podne »
Poručio sam Karoq 1.0 TSI Ambition + dodatne opreme u maju i vrovatno u Auto Čačku ga nisu poručili na vreme već sa mesec dana zakašnjena pa je očekivana proizvodnja kraja avgusta - početak septembra.
Da li to znači da sa obzirom da će biti napravljen posle 28 nedelje 2019 upasti u ove izmene i imati Škoda natpis na gepeku umesto loga ?
  • Vozi: u dolazu: Škoda Karoq 1.0 TSI

Van mreže Karlheinz

« Odgovor #222 poslato: Jul 24, 2019, 03:44:31 posle podne »
Tako je, biće to model za 2020 godinu. Osim tih natpisa, možeš samo da očekuješ vidljiva i nevidljiva, generalno govoreći - poboljšanja, u odnosu na MY2019.
I da su ga poručili na vreme (maj), opet bi verovatno bilo isto, mada "obično" se desi neki period zastoja u poručivanju na prelasku između starog i novog godišta, pa verujem da možda i nije do AČ.
« Poslednja izmena: Jul 24, 2019, 03:49:37 posle podne Karlheinz »
  • Vozi: OctaviA5 1.9TDI 2008 Elegance+

Van mreže hardmax

« Odgovor #223 poslato: Jul 24, 2019, 03:59:46 posle podne »
Super! Barem ću dobiti taj "micro restyle" sa zadnjim logom  bravo2
  • Vozi: u dolazu: Škoda Karoq 1.0 TSI

Van mreže Karlheinz

« Odgovor #224 poslato: Jul 24, 2019, 05:39:17 posle podne »
Po meni to nije logo već slova. Originalni i lepi Škoda logo Švabe su ne znam na koju foru uspeli da izbace. Šteta.  :(
  • Vozi: OctaviA5 1.9TDI 2008 Elegance+