Autor Tema: Škoda KAROQ utisci, komentari, informacije  (Pročitano 16361 puta)

1 Član i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Karlheinz

Odg: Škoda KAROQ utisci, komentari, informacije
« Odgovor #240 poslato: Oktobar 22, 2018, 10:53:48 pre podne »
https://www.autorevue.cz/skoda-karoq-derivaty-sportline-a-scout-cena-zdrazeni

2.0tdi ponovo u ponudi.
Cene za sportline i scout u CZ
  • Vozi: OctaviA5 1.9TDI 2008 Elegance+

Van mreže Karlheinz

« Odgovor #241 poslato: Septembar 22, 2019, 10:06:24 pre podne »
Proizveden 250.000-ti KAROQ za prve dve godine njegovog života. :-)
https://www.skoda-storyboard.com/en/press-releases/skoda-auto-produces-250000th-karoq-compact-suv/
  • Vozi: OctaviA5 1.9TDI 2008 Elegance+

Van mreže sale.kriminale

« Odgovor #242 poslato: Oktobar 10, 2019, 09:52:31 posle podne »
Da li neko može da pruži malo više informacija o putničkom prostoru za Karoq-a a posebno na zadnjoj klupi ? Može to da se vidi u auto-salonu ali me interesuju utisci tokom realne upotrebe vozila. Da li i kako zadnja klupa prima tri odrasle osobe ili dece ? Kako se pokazao ručni klima uređaj ? Da li dobro ohladi vozilo ? Tapacirung i izolacija ? Unapred hvala.
  • Vozi: Dacia Logan 1.4 MPI

Na mreži fobia24

« Odgovor #243 poslato: Oktobar 11, 2019, 01:22:21 posle podne »
Što se tiče jačine hlađenja kabine kod manuelne klime, nema razlike u tome sa automatskom. Kod automatske se samo podešava željenja temperatura, pa on sam gasi klimu kada dostigne istu.
  • Vozi: Oktavia RS 2.0TDI
error driver

Van mreže djordje48

• RallyeSport
  • Total likes: 17
  • Ugled L&K: 20
  • kad peres auto dobro zatvori vrata jer ce da curi
« Odgovor #244 poslato: Oktobar 11, 2019, 01:30:46 posle podne »
sa fabijom sam imao velikih problema sa klimatikom, uvek su maglili prozori, kad pustim grejanje na max nece da greje bez ventilatora, uvek sam imao problema da podesi temp. Slicno je i na rapidu sluzbenom, jednostavno klimatronik je mnogo bolja stvar. Ko ima mogucnost da vozi auto sa klimatronikom, neka ne razmislja. Takodje, barem na superbu je tako, klimatronik ima automatsku funkciju zatvaranja uvlacenja vazduha cim oseti povecanu koncentraciju stetnih cestitica i ako krene da uvlaci gasove spolja...
  • Vozi: SKODA SUPERB 2.0 TDI 103 KW 2015; SKODA FABIA 1.2 HTP 44 kw 2011
Gazdama su dani odbrojani. No X7 allowed!

Van mreže sale.kriminale

« Odgovor #245 poslato: Oktobar 11, 2019, 07:13:43 posle podne »
Da, pretpostavljao sam da je automatska klima sa razlogom skuplja za oko 500 eur. Primetio sam da se ljudi jako uobraze kada kupe Karoq-a. Nema ih na forumu. Neće da se druže sa boranijom. Hajde frajeri što vozite Karoq-a: klima, putnički prostor, izolacija , paljenje guma ... Idemo.

Van mreže sale.kriminale

« Odgovor #246 poslato: juče u 07:58:16 posle podne »
Koja je boja najbolja za Karoq-a ? Koje je boje vaš Karoq i zašto ? Nešto mi se čini da auto nije mnogo upadljiv sa bojom Quartz Grey Metallic ali se uklapa sa crnim plastičnim elementima u podnožju.

Na mreži NNorbi90

« Odgovor #247 poslato: juče u 08:50:49 posle podne »
Mislim da na pitanje koja je najbolja boja nećeš dobiti definitivni odgovor. Sve je to stvar ukusa i zahteva kupca.

Kod mene jedini kriterijum je bio da ne bude neka tamna boja. U salonu su mi preporučili Cappuccino Beige metalik jer je najzahvalnija sto se prljavštine tiče. Meni se nije svidela ta žućkasto siva boja pa sam se opredelio za Business Grey metalik. Mislim da je bazni lak isti kod obe nijanse samo je razlika u metalik šljokicama koje se umešaju u lak.

Po meni super ide uz auto i da kupujem opet verovatno bi istu boju izabrao. Mada su sad ubacili i Race Blue metalik u ponudu... Verovatno bi se dvoumio između te dve boje.

Evo i slika kao referenca:

Sent from my SM-G950F
  • Vozi: Škoda Karoq 1.5 TSI Style MY2019

Van mreže ljusasd

« Odgovor #248 poslato: juče u 10:29:05 posle podne »
Da, pretpostavljao sam da je automatska klima sa razlogom skuplja za oko 500 eur. Primetio sam da se ljudi jako uobraze kada kupe Karoq-a. Nema ih na forumu. Neće da se druže sa boranijom. Hajde frajeri što vozite Karoq-a: klima, putnički prostor, izolacija , paljenje guma ... Idemo.

Vidi ovako moji utisci o svemu što pitaš su pozitivni, obzirom da ja lično vozim ajd da kažemo bolju marku i samim tim i kvalitetniju u izradi. Karoqa vozim povremeno, jer njega prvenstveno vozi moja majka, a povremeno  i supruga. Za sada nisam vozio više od nas troje. Gepek solidan čak šta više dobar za svoju klasu. Materijali u kabini dobri. Sedišta tekstilna isto za sad ok. Izolacija radi posao, a obzirom da je benzinac tiši je motor pri radu.

Opet sve je ovo subjektivno, kao i izbor boje.

Vidi moju Emerald green u garaži mada uživo lepše izgleda boja.

Vidim da si iz Novog Sada, pa možeš do Intersrema da odeš jer oni imaju Karoqa kao test vozilo. Možeš da ga provozaš i da neke stvari odmah proceniš. 
  • Vozi: Karoq 1.5 TSI DSG Style i još po nešto

Na mreži observer

« Odgovor #249 poslato: danas u 09:20:04 pre podne »
Ma svaka je boja ok.
Ja furam srebrnu jer mogu dva puta godisnje da operem kola i da bude sve ok.
Ja se samo cudim ljudima koji kupe belu metalik ili crnu metalik :)
Platis 500 eur vise da bi ti auto izgledao potpuno isto kao nemetalik, vec posle par dana kad se isprlja.
  • Vozi: VW Polo 1.6 TDI Comfortline 2010, VW Golf 7 1.2 TSI Trendline 2017