Autor Tema: KAROQ kupovina, rok isporuke  (Pročitano 7767 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Stribor

• Active
  • **
  • L&Ke: 0
Odg: KAROQ kupovina, rok isporuke
« Odgovor #195 poslato: Jun 02, 2019, 02:29:08 posle podne »
@Sammael
Vredi li panorama doplate? i kako si zadovoljan varioflex sedistima? Mislim sto kazu da su nagnuti i 5cm visi...
  • Vozi: Skoda Fabia 1.4

Na mreži Maksimus

• Laurin&Klement
  • L&Ke: 34
« Odgovor #196 poslato: Jun 02, 2019, 05:58:12 posle podne »
Pogledaj kolika je povrsina,kada je panorama celom povrsinom krova onda vredi,bas otvara prostor u SUV-u. Dok mali otvor(siber) po meni ne vredi 1000+ e.
  • Vozi: Superb Sportline 4x4

Van mreže Sammael

• Style
  • L&Ke: 7
« Odgovor #197 poslato: Jun 02, 2019, 10:39:01 posle podne »
@Sammael
Vredi li panorama doplate? i kako si zadovoljan varioflex sedistima? Mislim sto kazu da su nagnuti i 5cm visi...
Meni panorama vredi sve pare. Recimo da je oko 2/3 krova pod staklom, a prednji deo se otvara kao šiber. Zaista mnogo otvara unutrašnjost pogotovo kad je tmurno vreme, a po lepom vremenu je divno pogledati gore kad se voziš kroz npr. neki grad, vidiš stvari koje inače nikad ne bi video. Naravno, putnici mnogo više mogu da uživaju u tom pogledu nego vozač...

Varioflex začuđujuće za sada nisam previše koristio, par puta, ali zaista je lagan za podešavanje i za mesec dana idem na put kad planiram da u startu izbacim sedišta i ostavim ih kod kuće :D. Niko od putnika koji su se vozili pozadi se nije ni na koji način bunio na udobnost za vreme putovanja od 7-9h na koja relativno često idem.
  • Vozi: Škoda Karoq 1.5 TSI 2018 Style Lava Blue

Van mreže Sammael

• Style
  • L&Ke: 7
« Odgovor #198 poslato: Jun 02, 2019, 10:40:39 posle podne »
Blind spot je na superbu zlata vredan,ima uzasno male retrovizore za toliki auto,pa jos nekog fensi nepravilnog oblika.
Ako karoq ima takve mislim da je taj sistem dobar izbor.
Karok ima ogromne retrovizore. Bilo je par situacija kad sam psovao sebe što nisam doplatio za blind spot, uglavnom moje greške i par puta neka nagla izletanja. Da sad konfigurišem, dodao bih ga jer mislim da doprinosi bezbednosti.
  • Vozi: Škoda Karoq 1.5 TSI 2018 Style Lava Blue

Na mreži Maksimus

• Laurin&Klement
  • L&Ke: 34
« Odgovor #199 poslato: Jun 03, 2019, 03:24:07 pre podne »
Gledajuci sa slika-deluje mi vise manje kao i superbov,a i prakticno istog je oblika(zasecen u donjem spoljnom delu). Blind spot tu dodje dobra stvar.

Prosla generacija skoda je imala ruznije ali i osetno korisnije retrovizore. Jos nisam obratio paznju na to da novi modeli nemaju onaj zakrivljeni deo ogledala koji je bio prisutan na starim...
  • Vozi: Superb Sportline 4x4