Autor Tema: Skoda Kodiaq Tuning dodatke  (Pročitano 2433 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na mreži toleander

Odg: Skoda Kodiaq Tuning dodatke
« Odgovor #15 poslato: Jun 06, 2019, 01:21:28 posle podne »
Moze link za dashcam :)
Ovu sam kameru kupio:

https://www.ebay.com/itm/DOD-RC500S-Front-and-Rear-HD1080P-Dash-Cam-32GB-Micro-SD-Card/122934312025

i dokupio i komplet za povezivanje na osigurace za zastitom od praznjenja akumulatora:

https://www.ebay.com/itm/DOD-Dash-Cam-Hard-Wiring-Kit-DP4/132401199194

Jeste skuplja, ali koristio sam DOD proizvode i ranije i bio jako zadovoljan, ima vrhunski senzor, veliki ISO za snimanje u mraku, dobar objektiv, polarizacioni filter tako da mislim da vredi.
  • Vozi: Škoda Kodiaq L&K 2.0 TSI 4x4 DSG 2019

Na mreži HellBlaze

« Odgovor #16 poslato: Jun 06, 2019, 01:23:02 posle podne »
Hvala :) ja sam mislio da je onako dupla kamera da snima napred i vozaca

Van mreže rocktheroad

« Odgovor #17 poslato: Jul 09, 2019, 11:24:13 posle podne »

Jeste skuplja, ali koristio sam DOD proizvode i ranije i bio jako zadovoljan, ima vrhunski senzor, veliki ISO za snimanje u mraku, dobar objektiv, polarizacioni filter tako da mislim da vredi.

Imam sličnu za 10-ti deo cene ;)
https://dashcamtalk.com/blueskysea-b1w/

Naravno samo napred, par dolara za polarizacioni filter, par za piggy backfuse adapter, i par dolara za hardwire kit ;)

Snima još i posle godinu dana, samo malo teze uglaviti adapter kod osigurača, malo je gusto, bar kod mene... kome je to puno, da zna i sa alternativu...
  • Vozi: Skoda Kodiaq 2.0 TDI 2018 Style 190PS 4x4 DSG

Na mreži Maksimus

« Odgovor #18 poslato: Jul 10, 2019, 02:46:09 pre podne »
Koristio sam blackvue dr900s i moram priznati da sam razocaran,pogotovo jer su je svi testovi oznacili kao "najbolju". Snimak jeste dobar(mada e zbog manje kartice rezolucija podesena ispod maksimalne dostupne),a sama kamera je izradjena fantasticno i odlicno izgleda u autu. Medjutim interfejs je ocajan,jako konfuzan,spor i sto je najgore nekad brljavi pa neke snimke brise neke ne,ne znam kojom logikom ih bira.
Nikako ne opravdava cenu,pogotovo kada sam video sta moze da se uzme za oko 70e. Doduse mislim da je odlicna stvar imati kamericu i napred i nazad,zadnja cak cesce snimi nesto zanimljivo od prednje.
  • Vozi: Superb Sportline 4x4

Na mreži toleander

« Odgovor #19 poslato: Jul 10, 2019, 08:34:04 pre podne »
Imam sličnu za 10-ti deo cene ;)
https://dashcamtalk.com/blueskysea-b1w/
Zavisi sta je kome slicno. :) Ja sam svesno hteo bolji senzor pa i po znatno vecoj ceni. Evo poredjenja IMX323 senzora koji je u Blueskysea i IMX291 u DOD kameri pri slabom svetlu (IMX291 cak ima 0.02 lux-a manje svetla):

Slazem se da ce i ova jeftinija obaviti podjednako dobar posao u vecini situacija, ali sam hteo da imam kvalitetan snimak i u onoj manjini situacija gde se primeti razlika, zlu ne trebalo.

Van mreže rocktheroad

« Odgovor #20 poslato: Jul 11, 2019, 12:03:49 pre podne »
Slična je sto se izgleda tiče. Sve ostalo je nebo i zemlja. Ja sam se fokusirao na  kvalitet snimka i na cenu ispod 50usd. Bitnija mi je stavka da mi, nadam se, neće obiti auto zbog kamere... em da ostanem bez skupe kamere, bez stakla i još da se mlatim sa zamenom...
  • Vozi: Skoda Kodiaq 2.0 TDI 2018 Style 190PS 4x4 DSG

Van mreže Julian The BearTopic starter

Skoda Kodiaq Tuning dodatke
« Odgovor #21 poslato: Jul 25, 2019, 10:41:04 posle podne »
Kolege skodijasi...

Uspeo sam da dodjem do nesto lepo preko ebay. U pitanju je
GENUINE Audi VW Skoda Seat Touch-up paint pencil Quartz Grey met. F7Y/7G7G/F6F6

Vec imam par oziljka od zavislivr ljude...  PU PU da vam netreba. Ali ako vam zatreba mogu pomoci da sr nadje...

Pozdrav

Sent from my iPhone
  • Vozi: Uskoro Skoda Kodiaq 2019 2.0 TDI 190hp Style Plus

Na mreži petarp031

« Odgovor #22 poslato: Jul 26, 2019, 12:25:53 pre podne »
Pominjali smo na forumu da ovaj set moze da se poruci u autocacku. Ja sam uzimao, bila je pristupacna cena, oko 800-900 din, ceka se par dana dok stigne iz CZ, procitas broj sasije i poruce.
Snasao si se u svakom slucaju.
Pozdrav

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

• Vozi: Octavia RS mk1

« Odgovor #23 poslato: Jul 26, 2019, 07:53:00 pre podne »
Ja sam pokusao preko svog dilera koji je pokusao preko Cacak i receno mi je da vise nije dostupno... zato sam krenuo u alternativne knape :) .. svakakko cu sledeci put da pokusam direkt Cacak pa da vidimo

Sent from my iPhone  

Na mreži toleander

« Odgovor #24 poslato: Avgust 14, 2019, 02:43:10 posle podne »
Narucio sam i ja alu odmoriste za levu nogu i zalepio folije, napred skroz providne, na panoramu 85%. Moracu da stavim folije i na zadnja stakla ipak jer je fabricko zatamnjenje sramotno slabo. Pre Kodiaqa sam vozio Mazdu 3 i zatamnjenje pozadi je bilo mnogo bolje.

Kupio sam i dvostranu patosnicu prtljaznika i ofinger i sigurnosne srafove odmah po preuzimanju, tako da polako kompletiram masinu.

Jedino jos imam dilemu da li da kupujem zimski set felni ili da na ove montiram zimske pneumatike. Neki predlozi?

Skoda Kodiaq Tuning dodatke
« Odgovor #25 poslato: Avgust 14, 2019, 02:48:18 posle podne »
Zdravo ja gledam isto i ima neka firma u NS

Ja njih gledam trenutno

http://www.topstopauto.rs/images/SETOVI/LETO/SKODA-MP-SETOVI-LETO-2019.pdf

Sent from my iPhone

Van mreže Filip BG

« Odgovor #26 poslato: Avgust 14, 2019, 03:33:22 posle podne »