Autor Tema: KODIAQ - prvi servis loše iskustvo  (Pročitano 751 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže JocalagunaTopic starter

• Style
  • Total likes: 0
  • Ugled L&K: 10
  • Svuda svrati Škodi se vrati
KODIAQ - prvi servis loše iskustvo
« poslato: Februar 13, 2019, 09:07:39 pre podne »
Evo da se pridružim i da podignemo svest gde živimo.
juče sam uradio prvi servis na kodiaqu dizel 190 ks na godinu dana. Servis M Milankovića NBGD.
Činjenice: ne znaju da ti kažu ako nisi prešao 15000 km a isteklo je godinu dana koliko sme vremenski da se prekorači, ne znaju cene nego na blagajni dobijam informaciju koliko plaćam (valjda treba znati koliko poneti para), jedva saznajem da česi tolerišu 45 dana preko godine, imaju kažu saamo jednog električara i nisu mi apdejtovali navigaciju iako su rekli u salonu da se to radi na servisu a navigacija ne vidi prelaz "Prohor Pčinjski", sijaset sofverskih grešaka od gubljenja navigacije, isključivanja mrtvog ugla, neće da se otvori na ruku i zaključa na prst, ne spuštanja retrovizora kad ubaciš u rikverc, zamrzne se infotajment pa moram da stanem i da ugasim auto... prijavio škripane iz motora kad je hladan i rekli mi, promrmljali da su zamenili zupčasti kaiš i neke rolere!!!!!!!! na nepunih 11 000 km a rekli da ide i do 150 000 km pa se menja na oko i procenu majstora, to sam prvi put čuo svo imaju strogo kad se menja zupčasti šta da očekujem kasnije. rekli mi kad se nešto desi da slikam ekran ejjj 42 000 evra auto ja da slikam ekran. Pri skidanju plastike da zamene zupčasti polomili mi ćošak od iste i zalepili mi super lepkom, zaboravih jutros da slikam... Ljudi šta je ovo, gde živimo?????????
  • Vozi: Škoda Kodiaq 2.0 tdi 140 kw (190 KS) 4x4 DSG Style 2018 bela

• Style
Odg: KODIAQ - prvi servis loše iskustvo
« Odgovor #1 poslato: Februar 13, 2019, 09:11:06 pre podne »
Idem danas kod njih da napravim džumbus, da mi napismeno napišu što su menjali kaiš i da zamene plastiku koju su polomili. Šokiran sam.
Ako je dotle stigao VW da takve greške pravi ili je to motor za škodu...pa nema veze. Kad se smirim napraviću tekst: moji utisci posle godinu dana i šta mi se sviđa a šta ne, samo mi recite gde da ga postavim? Škoda Kodiaq 2.0 140 kw

• Style
« Odgovor #2 poslato: Februar 13, 2019, 09:44:34 pre podne »
Nema mi Maximusa legende?

Van mreže vlado985

« Odgovor #3 poslato: Februar 13, 2019, 09:46:21 pre podne »
Sta reci, mijenjaj taj ovlasceni servis pod hitno i obavezno neka zalba i odsteta u bilo kakvom vidu  bravo2
  • Vozi: Škoda Fabia 1.4mpi 50kw AME

• Style
« Odgovor #4 poslato: Februar 13, 2019, 10:03:44 pre podne »
Joj brate što sam se iznervirao, tek popodne ću da se iznerviram kad odem kod njih i tražim da mi zamene plastiku. Ne daj Bože da mi kažu da nisu oni slomili a prvi servis. Samo za kaiš ne mogu da se načudim.

Na mreži jovan.ilic.89

• RallyeSport
  • Total likes: 7
  • Ugled L&K: 51
« Odgovor #5 poslato: Februar 13, 2019, 11:08:48 pre podne »
Никад Ауточачак на НБГ није био на гласу што се тиче односа према физичким лицима...да ли имају превише службених возила па им се просто "може" да су безобразни према појединцима, или је нешто друго у питању - не знам, али свакако бих их убудуће избјегавао hearcut Само напријед, стисни их за ово, кажи да ћеш писати мејл у Чешку, па нека се мало и они нервирају.

• Style
« Odgovor #6 poslato: Februar 13, 2019, 12:14:43 posle podne »
E vala si u pravu tako i treba samo na žalost, svi su servisi slični i drugih firmi. Hyundai je takođe katastrofa. Imao sam Elantru novu, znači veze nemaju.

Na mreži Hidroponika

« Odgovor #7 poslato: Februar 13, 2019, 07:07:38 posle podne »
Samo im preti sa Ceskom. Meni kad su sipali pogresno ulje pokusavali su na sve nacine da iskuliraju do trenutka kad im nisam reko da cu da pisem mail fabrici. Tako da samo ostro....

Na mreži nidza

« Odgovor #8 poslato: Februar 13, 2019, 08:05:35 posle podne »
Joj brate što sam se iznervirao, tek popodne ću da se iznerviram kad odem kod njih i tražim da mi zamene plastiku. Ne daj Bože da mi kažu da nisu oni slomili a prvi servis. Samo za kaiš ne mogu da se načudim.
Idi bre u Alpros.

Ja živim u bloku 45 i ne mrzi me da odem na Voždovac. Bolje da trošiš vreme vozeći taj fin auto malo dalje do servisa i platiš taksi nazad, nego nerve da ždereš sa slepcima.

Sent from my POCOPHONE F1  

• Vozi: Škoda Octavia RS230 2017, Škoda Octavia 2.0 TDI 2015 Style

• Style
« Odgovor #9 poslato: Februar 14, 2019, 07:45:44 pre podne »
Bio sam juše posle posla u AČ NBGD i nisu imali kud nego da obećaju da će da poruče polomljenu pa lepljenu plastiku novu i da će me zvati kad stigne. Ali ja nisam rešio softverske greške jer "imaju samo jednog električara", jao bruke. Moraću da odem na drugo mesto da to vidim ali ću i da proverim kad mi daju a tražio sam da mi zvanično na papiru daju šta su to zamenili pod garancijom povodom škripuckanja iz motora a nevoljno su rekli da su menjali zupčasti i neki od rolera mada mi to deluje sumljivo kako su namestili jer, ne čuje se više taj zvuk ali nije to to, nešto se i dalje čuje pa sumljam da nisu pretegli kaiš ili nešto sl... Platiću na drugom mestu ako treba samo da mi provere.

Na mreži observer

« Odgovor #10 poslato: Februar 14, 2019, 11:12:26 pre podne »
Mene svojevremeno dok sam imao Fabiju, nije mrzelo da iz Novog Sada idem za Kisač, jer sam samo u taj servis  ("As") imao poverenja.
Nemojte da vas mrzi da predjete malo vise km, na kraju krajeva, ulje mora biti lepo zagrejano da bi se kvalitetno ispustilo iz motora ;)
  • Vozi: VW Polo 1.6 TDI Comfortline 2010, VW Golf 7 1.2 TSI Trendline 2017

Na mreži nidza

« Odgovor #11 poslato: Februar 15, 2019, 02:19:15 posle podne »
Ne daj se Joco.

Meni, lično, je prva stvar koju gledam kad menjam/kupujem automobil, servis i ljudi u njemu, gde ću ga održavati. Srbija tu u današnje vreme predstavlja popriličan izazov, jer se ovoj naciji u poslednjih 30 godina odlio sav zdrav mozak, što u dijasporu, što u kanalizaciju.

Imaš sreće što za Škodu ima korektnih servisa ovde, batali gde si nezadovoljan i nastavi da održavaš auto gde ti odgovara. Cela poenta posedovanja novog automobila je što manje glavobolje. Kod nas argumenata za kupovinu novog auta ima malo baš zbog toga što su ovlašćeni servisi strašno ljudski nekvalitetni. Za Škodu ima šta da se probere, hvala bogu, za srpske racionalne kriterijume naravno.
  • Vozi: Škoda Octavia RS230 2017, Škoda Octavia 2.0 TDI 2015 Style

Na mreži Kide1978

« Odgovor #12 poslato: Februar 15, 2019, 03:57:43 posle podne »
Već sam pisao ali napisaću opet.
Prošle godine kad sam kupovao auto obišao sam sve moguće, Škoda mi nije bila prvi izbor.
Nemam reči kakav javašluk, bezobrazluk, bahatost i još mnogo toga lošeg kod naših prodavaca da nemam reči. Jedino profesionalan pristup su imali Hyundai i KIA, svi ostali čista 0. Auto Čačak NBG, čist bezobrazluk. Verujem da prate ovaj forum ali se uopšte ne trude da isprate naše postove. Uzimaju pare svakako pa ih bole uši.

Kodiaq, dobar auto ali iz mog ugla precenjen.

• Style
« Odgovor #13 poslato: Februar 15, 2019, 06:29:28 posle podne »
Hvala na podršci, Alpros ili Samardžić pitanje je sad? Bar da mi reše softver, baguje ekran, problež sa automatskim dugim svetlom, otključavanje bez ključa, apdejt navigacije... I dr.

Van mreže -nebojsa-

« Odgovor #14 poslato: Februar 15, 2019, 06:33:33 posle podne »
Iako ne radim u Skodi pretpostavljam da je problem u konfiguraciji vozila. Znam npr. da je kod Citroena slicno, nakon nekih reprogramiranja ili zamena delova potrebno je uraditi konfigurisanje opcija vozila ili vratiti prethodnu konfiguraciju.
Škoda Octavia 1.9TDI Elegance 2007 A5.5 Home Made