Autor Tema: Octavia vrs 1.8t delovi  (Pročitano 135 puta)

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže MarkoyTopic starter

Octavia vrs 1.8t delovi
« poslato: Septembar 04, 2019, 12:22:11 posle podne »
Pozz. Upravo uzeh skodu octaviju vrs 1.8t limuzina. Da li mi neko moze reci gde mogu naci neke delove enterijera za nju kao i spojler na gepeku, resetku prednjeg branika i jos neke sitnice... :)
  • Vozi: Octavia Vrs 1.8t

Na mreži petarp031

Odg: Octavia vrs 1.8t delovi
« Odgovor #1 poslato: Septembar 04, 2019, 01:43:49 posle podne »
Neka je sa srecom!
Najbolje bi bilo da nam posaljes slike sta ti nedostaje. Ako ti treba nesto od enterijera, a odnosi se na tapacire, nebo, volan, rucicu menjaca, sedista, veoma je tesko naci, obzirom da se rs octavia upravo po tome najvise razlikuje od standardne. Znam da je jedna rs bila rasklopljena u Mojsinju kraj Mrcajevaca, ali je otpad zatvoren nako afere i hapsenja vlasnika. Jedna rs koja je bila za otpad iz Lesnice kraj Loznice je meni nudjena za sitne pare, ali izgleda da je neko uzeo auto i napravio, pa nije zavrsila na otpadu, tako da ce tesko biti da se nadju isti delovi, ali je mozda moguce alternativnim resenjima prepraviti postojece nedostatke. Sto se tice zadnjeg spojlera, ima ga na superskoda.com, nesto slicno ima na aliexpress, mada se moze pronaci i na ebay.com iz originala ali se moras snaci za transport. Za resetke prednjeg branika, ima nesto na kupujemprodajem, jedna strana i centralna resetka, i to iz originala, ali posalji sta ti treba pa da trazimo linkove.
Pretpostavljam da je auto uzet od clana skoda foruma iz Bora, nadam se da je ok stanje.
Pozdrav

Sent from my SM-A920F  

• Vozi: Octavia RS mk1

« Odgovor #2 poslato: Septembar 04, 2019, 01:51:04 posle podne »
Hvala drug...

Uzeo sam ga od drugara iz Bora, menjali smo sinoc kola. Nije bio clan na forumu, moja je crvena sa WRC spojlerom i dugo je u Boru.

Ono sto mi nedostaje jeste rucica menjaca unutra sa kozicom naravno, zadnji spojler bih kupio i promenio ovaj WRC sto imam sada , prednja resetka, ona srednja mi treba jer nedostaje i poklopac motora. Ostalo je sve tu, mozda bih i tapacire menjao, ako mogu da nadjem jer nisu bas u nekom stanju... :)

Jel moze link od te resetke napred?

Na mreži petarp031

« Odgovor #3 poslato: Septembar 04, 2019, 01:57:38 posle podne »
https://www.kupujemprodajem.com//Automobili-Delovi-i-alati/Auto-Karoserija-i-limarija/Skoda-Octavia-MK1-A4-centralna-maska-prednjeg-branika-68524650-oglas.htm
To je link resetke.
Rucina menjaca nema sanse da se nadje, pojavi se od fabia rs, ali je sa 6 brzina i nije isto oblikovana. Na superskoda je 100 eur, na ebay je nema polovne ispod 60 eur i stanje je diskutabilno. Poklopac motora je isti kao za 1.8t 150 ks, osim sto nema znak rs.
Za tapacire ne znam sta da ti kazem, tesko je da ih nadjes, jos teze ocuvane da nisu odlepljeni, a slican materijal nisam video nigde da bi ih sasio.
WRC spojler deluje zanimljiv, ali i malo napadan, tako da je najbolje naci original, prati ebay, izleti cesto, najvise u Engleskoj za sitne pare, tamo ima i enterijera po smesnim cenama, ali se treba snaci za transport.

Sent from my SM-A920F

« Odgovor #4 poslato: Septembar 04, 2019, 02:02:12 posle podne »
Hvala ti brate!

Generalno sa wrc spojlerom izgleda nadrkanije, ali samim tim sto je crvena, dovoljno je upadljiva, bas kao sto si rekao malo je napadan...

Tapacire cu pokusati malo da sredim, rucicu cu za sada od obicne da ubacim jer je sada neka "gedora tuning"... Poklopac motora sam mislio obican pa da nekako zalepim vrs znak da lici kao fabricka...

Na mreži petarp031

« Odgovor #5 poslato: Septembar 04, 2019, 02:12:08 posle podne »
Trebalo bi da je moguce postojece tapacire srediti. Odlepis platno, ubacis u dzak od paprike supljikav , properes u ves masini i ponovo zalepis sa lepkom u spreju, ali kvalitetnim. Nisam probao, ali se kanim na calovoj octavi mk1, ako uspem javicu ti.
Crvena boja je bas zanimljiva na rs mk1, pored zute najvise mi se dopada.

Sent from my SM-A920F  

Na mreži 2 Busy

« Odgovor #6 poslato: Septembar 04, 2019, 04:09:37 posle podne »
Imaš ljude koji tapaciraju i prave delove enterijera kao nove. Presvlačenje volana,Storelli...Svi su na FB .Ljudi rade kvalitetno i ozbiljno.Ima ih baš dosta. Proguglaj i naćićeš sve.

Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока

V.A.G.-Volkswagen-Škoda-Audi-Porsche-Seat-Bugatti-Bentley-Lamborghini-Ducati-Scania