Autor Tema: Skoda octavia ponekad gubi snagu  (Pročitano 138 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže MARKO1990Topic starter

Skoda octavia ponekad gubi snagu
« poslato: Avgust 26, 2019, 10:31:18 posle podne »
Imam skodu octaviu 1.6 cr 2010 sa 155000 na satu. Problem je kada sam na autoputu i vozim 140 ili 150 nakom nekoliko kilometara prestane primati gas to jest izgubi snagu i padne na 100 110 i onda nakon par trenutaka dobije snagu ali slabu snagu jedva navuce 130 i tako konstantno ide do sam na autoputu. U gradu ili na otvorenoj cesti nema tih problema. Mijenjao sam dizne, egr ventil, maf sensor i kompjuter. A kvar je i dalje isti. Nijedan majstor mi ne moze naci u cemu je problem bio sam kod puno majstora razni komputeri su prikljucivani na auto nijedan ne moze da nade gresku. Moj majstor mi je sve pregledao sve radi kako treba i turbo i n75 ventil i sve sto bi moglo uzrokovati kvar sve radi kako treba. Ako neko zna u cemu je problem pisite molim vas, godinu dana muci me ovaj problem
  • Vozi: Skoda octavia 1.6 cr tdi 2010

Na mreži milosgranice

• RallyeSport
  • Total likes: 2
  • Ugled L&K: 13
Odg: Skoda octavia ponekad gubi snagu
« Odgovor #1 poslato: Avgust 27, 2019, 09:46:46 pre podne »
Cim nema greske znaci da je elektro deo ispravan, verovatno vakum crevo neko je naceto, zameni to sto ide na rasteretni ventil turba
  • Vozi: fabia 1.9sdi

Van mreže MARKO1990Topic starter

« Odgovor #2 poslato: Avgust 27, 2019, 04:11:25 posle podne »
Koje tocno crijevo ne razumijem te
  • Vozi: Skoda octavia 1.6 cr tdi 2010

Na mreži Buca Skoda Mladenovac

« Odgovor #3 poslato: Avgust 27, 2019, 04:42:56 posle podne »
Creva od vakuma . Pregledaj sve . Moze da se desi da nema dobar pritisak auto . Zakaci na vcds pregledaj sve parametre , ako neki ne valja podji od toga . Proveri stanje dpf a obavezno .
  • Vozi: Fabia mk1, 2 x Octavia TDI mk1, Octavia vRS mk2