Autor Tema: Zamena fabričkog audio uređaja  (Pročitano 1457 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže poliTopic starter

Zamena fabričkog audio uređaja
« poslato: Septembar 09, 2019, 01:09:17 pre podne »
U mom autu Octavia II 2006.god trenutno se nalazi Škoda Stream fabrički audio uređaj koji prikazuje i parking senzore, a ima i komande na volanu. Da li je moguće isti zameniti nekim uređajem, takođe fabričkim kao što je Bolero (a koji se mogu pronaći na internetu), a da ne bude problema (da prikazuje parking senzore i slično). Da li su uređaji kompatibilni???
  • Vozi: Škoda Octavia MK2 2006 2.0 TDI
...and justice for all...

Na mreži slobodanalex

Odg: Zamena fabričkog audio uređaja
« Odgovor #1 poslato: Septembar 09, 2019, 05:26:49 posle podne »
U mom autu Octavia II 2006.god trenutno se nalazi Škoda Stream fabrički audio uređaj koji prikazuje i parking senzore, a ima i komande na volanu. Da li je moguće isti zameniti nekim uređajem, takođe fabričkim kao što je Bolero (a koji se mogu pronaći na internetu), a da ne bude problema (da prikazuje parking senzore i slično). Da li su uređaji kompatibilni???

Moguce jeste, ali ti nece pokazivati komande od klime i parking senzore. Moguce je i to srediti ali je previse komplikovano i skupo. Treba ti kontrola klime od FL modela, modul za parking senzore i parking senzori, prepravka instalacije i kodiranje.
  • Vozi: Škoda Superb Combi 2.0 TDI CR 170hp 2010 Ambiente + Eibach Pro Kit

Van mreže djordje48

• RallyeSport
  • Total likes: 17
  • Ugled L&K: 20
  • kad peres auto dobro zatvori vrata jer ce da curi
« Odgovor #2 poslato: Septembar 09, 2019, 07:54:37 posle podne »
Jedino da pitas Draganceta sa Potoka jer on je doktor za fabriku ali vrv se ne isplati :o
  • Vozi: SKODA SUPERB 2.0 TDI 103 KW 2015; SKODA FABIA 1.2 HTP 44 kw 2011
Gazdama su dani odbrojani. No X7 allowed!

Na mreži Marjanke

• RallyeSport
  • Total likes: 3
  • Ugled L&K: 13
« Odgovor #3 poslato: Septembar 09, 2019, 11:49:32 posle podne »
Sto nece da pokazuje komande klime?

Послато са SM-J415FN уз помоћ Тапатока

Na mreži stadiuz97

« Odgovor #4 poslato: Septembar 10, 2019, 06:52:14 posle podne »
Pozz ja sam u svoju ugradio multimediu isto skoda 2006 kompatibilan je sa komandama na volanu a i senzori rade cak sam i rikverc kameru ugradio bez problema jedino sto ne prikazuje je podaci klime. Multimediu sam kupio na aliexpresu 150e android 9.0. Multimedia je org za skodu legne ko salivena bez blendi bez iceg...
  • Vozi: Skoda Octavia II A5 2006

Van mreže strahinja

« Odgovor #5 poslato: Septembar 10, 2019, 10:54:32 posle podne »
Pusti link ka Aliexpresu

Pozz ja sam u svoju ugradio multimediu isto skoda 2006 kompatibilan je sa komandama na volanu a i senzori rade cak sam i rikverc kameru ugradio bez problema jedino sto ne prikazuje je podaci klime. Multimediu sam kupio na aliexpresu 150e android 9.0. Multimedia je org za skodu legne ko salivena bez blendi bez iceg...

Sent from my SM-G955F  

• Vozi: Škoda Octavia 1.9tdi 2010 Elegance

Na mreži stadiuz97

« Odgovor #6 poslato: Septembar 11, 2019, 01:02:51 pre podne »
Evo za android 9.0 https://bit.ly/2lNADWC
A evo i za jeftiniju verziju windows CE
https://bit.ly/2lN3ElC

Van mreže IgorJ

« Odgovor #7 poslato: Oktobar 02, 2019, 03:01:20 posle podne »
Kakav je zvuk te Android multimedije u poredjenju sa onim koji si imao pre toga a koji je dosao uz auto? Neki kazu da ne postoji kineski radio koji ima priblizno dobar zvuk kao fabricki Blaupunkt npr. u Skoda/VW ?

• Vozi: Octavia A5 1.6

Na mreži Buca Skoda Mladenovac

« Odgovor #8 poslato: Oktobar 02, 2019, 03:26:46 posle podne »
Kakav je zvuk te Android multimedije u poredjenju sa onim koji si imao pre toga a koji je dosao uz auto? Neki kazu da ne postoji kineski radio koji ima priblizno dobar zvuk kao fabricki Blaupunkt npr. u Skoda/VW ?

Cuje se ok i taj android ali ni priblizno kvalitetan zvuk kao fabrika . Po meni tih 250-300e ne vredi para za kineza , pogotovo sto je rns510 ista cena .
  • Vozi: Fabia mk1, 2 x Octavia TDI mk1, Octavia vRS mk2

Na mreži stadiuz97

« Odgovor #9 poslato: Oktobar 02, 2019, 04:46:28 posle podne »

U mom slucaju nikakve razlike nema evo vec godinu dana koristim..