Autor Tema: Baterija daljinskog kljuca se brzo prazni  (Pročitano 1597 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže adamGT

• RallyeSport
Odg: Baterija daljinskog kljuca se brzo prazni
« Odgovor #30 poslato: Januar 25, 2020, 10:54:58 pre podne »
Evo od mene informacija iz prve ruke, jutros ključ potpuno mrtav nije hteo ni da otključa auto. Otključao sam sa rezervnim i auto najnormalnije upalio sa ovim koji je prazan. Pokušao sam da im zamenim baterije ali prvi ključ je i dalje mrtav, ne daje nikakve znake,ne  blinka ni lampica. Pokušaću da kupim skroz novu bateriju ali ne verujem da će to promeniti situaciju, mislim da ključ mora ponovo da se upari ili je možda riknuo skroz.
no turbo no fun

Na mreži ugi85

• Laurin&Klement
« Odgovor #31 poslato: Januar 25, 2020, 06:07:52 posle podne »
Ako LED dioda na kljucu ne blinka kad se stisne neki taster onda nije potrebno uparivanje vec popravka.
  • Vozi: Škoda Fabia 1.9TDI 2007 Combi Elegance, Škoda Fabia 1.9TDI 2004 Elegance

Na mreži petarp031

• RallyeSport
« Odgovor #32 poslato: Januar 25, 2020, 09:25:07 posle podne »
Pre par dana sam uzeo fabiu 3 sa keyless sistemom ili kako se vec zove, ulazak i start bez kljuca. Prvi kljuc je svetlucao i normalno otvarao preko daljinskog i palio vozilo na dugme, dok kod rezervnog kljuca nista nije svetlelo kad stisnem taster. Na info displeju izbacuje poruku da su baterije za zamenu. Posle par dana oba kljuca prestaju da svetle i javlja se problem. Zamenim obe baterije, stavim iz drugog kljuca polovne ispravne opet na jednom svetli led drugom ne. Kupim nove baterije, obe lampice pocinju da svetle, ali samo na jednom prvom, komanda otkljucava vozilo i startuje ga. Tek kada sam skinuo zastitu preko spoljne brave, zakljucao, zatim otkljucao i par puta istiskao komande na rezervnom dok je u spoljnoj bravi, tek tada se i on ukodirao i sada oba rade i ne izbacuje poruku da su baterije za zamenu. Ima procedura za programiranje daljinskog preko spoljne brave na sledecem linku, meni je pomogla.
https://youtu.be/yJqpajzfuEM
Pozdrav
  • Vozi: Octavia RS mk1

Van mreže adamGT

• RallyeSport
« Odgovor #33 poslato: Januar 27, 2020, 06:44:05 posle podne »
Danas kupim novu bateriju (Renata) i sada sve radi bez problema,led dioda blinka i nema upozorenja na tabli, videćemo dokle
no turbo no fun

Pretraga Škoda foruma [Google]