Autor Tema: Zanimljivi oglasi  (Pročitano 2616 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na mreži petarp031

Odg: Zanimljivi oglasi
« Odgovor #90 poslato: Oktobar 24, 2019, 09:40:41 posle podne »

Mada ako zelis dobar hot hec,leon cupra ili golf 7r su sjajne opcije,a i padaju taman izmedju o3 i rs3.
Nek je sa srecom prodaja  bravo2
Slozio bih se sa Maksimusom, leon cupra je neverovatna sprava. Definitivno ima drugacije resenu letvu volana od ostalih u vw grupaciji, neverovatno se lako i upravljivo vozi. Imas temu na vw club Srbija,covek je menjao sve i svasta od sport vozila i na kraju se uvek vracao na cupru, jer mu je neverovatan osecaj voznje tog vozila. Ja sam razmisljao o zameni mog auta i ako bih se odlucio na takav poduhvat, definitivno bih isao na cupru, mada sam pristrasan i uvek orjentisan ka skodi. Ogromna prednost golfa R je pogon, ali je cena bas visoka.
Nemoj zameriti za komentar na oglas, ja iskreno ne bih imao zivaca da ovoliko pisem i objasnjavam, ali si potpuno u pravu, bolje sve staviti i time eliminisati dokone i bezobrazne pregledace i posmatrace.
Pozdrav i srecno sa prodajom.
P.S, nadam se da ce sledece vozilo imati benzinski agregat , a za boju, meni se crna smucila, otkud ti vise zivci, garantujem da potrosim duplo vise vremena na lickanje nego kada sam vozio siv auto, a pri tome nikada nisam zadovoljan u potpunosti stanjem laka, narocito na suncu.

Sent from my SM-A920F  

• Vozi: Octavia RS mk1

Na mreži Buca Skoda Mladenovac

« Odgovor #91 poslato: Oktobar 24, 2019, 10:14:05 posle podne »
Dobra je i cupra ne kazem , ali nekako mi je octavija prakticnija i veca dosta . Hvala :) . A za boju nemam pojma , ajd da kazem da sam budala kome ne smeta da pere auto non stop  =))
  • Vozi: Fabia mk1, 2 x Octavia TDI mk1, Octavia vRS mk2

Na mreži petarp031

« Odgovor #92 poslato: Oktobar 24, 2019, 10:38:24 posle podne »
Brate, perem ga i ja ali polako gubim zivce, a postajem smesan i familiji i komsijama oko vikendice, ko sta radi, samo nesto trljkam. Ajd sto ostavim subotu za pranje, nego i nedeljom ponovo mackam, jer je vec prasnjav. Dok nisam kupio crno vozilo, nisam znao da se kola poliraju u slojevima, da ima 5, 6 cepova 3M pasta  isto toliko sundjera, da postoje voskovi Meguilars, Fusso, keramike, cuda, trpam vise hemije na kola, a na sebe stavim jedan sampon, parfem i perspirant, a kremu kradem od lepse polovine .
Jos mi zena tvrdi kako je u crnom autu toplije barem 5 stepeni nego u svetlom, ja je ubedjujem da nije tako. Kad pre neki dan mi drugar salje sliku ispred radionice beli auti i crni, dva termometra, i ovaj crni pokazuje da je u njemu 6-7 stepeni veca temp na istoj lokaciji, da je videla tacno bih morao prodavati ili farbati vozilo
Tacno je crno vozilo napravljeno za direktore, drzavnike, da uposli njihove vozace u dokolici, kako ne bi imali lufta i previse opustanja.

Sent from my SM-A920F  

• Vozi: Octavia RS mk1

« Odgovor #93 poslato: Oktobar 24, 2019, 10:56:52 posle podne »
Hahahaha ima logike . A jeste ja sam uzeo kozmetiku za auto secam se racun izasao 11200 din  =)) . I puste crne felne to je jos gore , mazem gume svaki dan , kako ti kazes komsije misle da nisam cist odavno  =))

Van mreže Nidza Opc

« Odgovor #94 poslato: Oktobar 25, 2019, 09:07:44 pre podne »
Ha ha sto mi poznato ovo sa crnim automobilima  cetiri predhodna auta su mi bili crni(superb1,astra h opc,audi a3 8l,,8p),nakon 2 sata od pranja on opet prasnjav,zato sam za promenu uzeo beli,medjutim situacija je slicna kao i sa crnom bojom  :)) :))
i ja sam isto manijak sto se tice pranja auta i mazanja,ljudi samo dobacuju sa ulice skinuces mu boju  :)) :))
  • Vozi: Skoda Superb 3t 2.0 dsg candy white 2012 year

« Odgovor #95 poslato: Oktobar 25, 2019, 10:58:04 pre podne »
Ha ha sto mi poznato ovo sa crnim automobilima  cetiri predhodna auta su mi bili crni(superb1,astra h opc,audi a3 8l,,8p),nakon 2 sata od pranja on opet prasnjav,zato sam za promenu uzeo beli,medjutim situacija je slicna kao i sa crnom bojom  :)) :))
i ja sam isto manijak sto se tice pranja auta i mazanja,ljudi samo dobacuju sa ulice skinuces mu boju  :)) :))

Hahahaha vala ja se i dalje cudim kako meni nije vec spala boja   :))