Google pretraga Škoda foruma

Aktivne teme [vidljive za Goste]

Zadnja ventilacija Marjanke
[juče u 11:35:30 posle podne]

Vođica vozačkog pendžera :)) sheytan
[juče u 11:16:43 posle podne]

Na koliko se steze glava motora, Felicia 1.9D mihajloalasp
[juče u 09:22:44 posle podne]

Kupovina nove Oktavije 3: saveti, iskustva, preporuke Hidroponika
[juče u 03:57:08 posle podne]

Skoda fabia 1.4 16v zvuk motora seki15
[juče u 03:06:09 posle podne]

Zimske gume shuxx
[juče u 01:24:31 posle podne]

turbina za fabiu milanblueline
[juče u 01:12:16 posle podne]

lcd monitor Karlheinz
[juče u 01:03:46 posle podne]

Štucanje motora Karlheinz
[juče u 01:03:00 posle podne]

Delovi za Feliciju Karlheinz
[juče u 01:02:46 posle podne]

Obaveštenje za Goste

Gost, dobrodošao na škodaforumllRS. Nakon Prijavljivanja dostupno je više mogućnosti i sadržaja sa ŠKODA portala, vidljivi su skriveni linkovi i slike u punoj veličini a format prikaza je širi.
Pridruži se i ti - registruj se sada!

Autor Tema: ŠKODE i DELOVI sa domaćih/stranih oglasa  (Pročitano 11206 puta)

Na mreži jovan.ilic.89

• RallyeSport
  • Član od: Maj 2013
  • L&Ke: 44
ŠKODE i DELOVI sa domaćih/stranih oglasa
« Odgovor #285 poslato: Novembar 02, 2018, 08:20:17 posle podne »
  • 0
  • 0
  • Могуће да је због таблица, ал’ унапријед је то рекао, можда би уз плаћен шлеп пристао, не знам... Како год, та прича је увијек актуелна - једино сигурно је нов ауто или ауто од првог власника ког познајеш лично, све остало је мачка у џаку

To i meni pricali, al ima jedan Mica koji radi kod Cirinca............................ iskopao mi covek istoriju od italijana :)
    Ал’ не ради на телефонски позивАко и даље остане при овом ауту размотрићемо ту могућност Е да, историја свих италијанских возила може да се провјери онлајн, преко таблица

Sent from my iPhone 8 Plus

Na mreži djordjebg

• RallyeSport
    • L&Ke: 43
    Odg: ŠKODE i DELOVI sa domaćih/stranih oglasa
    « Odgovor #286 poslato: Novembar 02, 2018, 08:39:05 posle podne »
  • 0
  • 0
  • Da se posalje mail i molba Skoda servisu u Belgiji? Uglavnom ljudi odgovaraju kad se napise ucitiv mail.
    Rekli su mi najgore o tebi
    nisu nikad pricali o sebi
    rekli su mi ono ca su tili
    virova san, stariji su bili

Na mreži jovan.ilic.89

• RallyeSport
    « Odgovor #287 poslato: Novembar 03, 2018, 08:09:54 posle podne »
  • 0
  • 0
  • Власник је био задрт, није дозвољавао одвожење на преглед у овлашћени ни са плаћеним пробним таблицама/шлепом, тако да је другар одустао и на крају купио познату Инсигнију. Умјесто Шкоде Опела...хеј животе, покварени џојстику cry2 cry2 cry2  ;D

Na mreži Maksimus

• Laurin&Klement
    • Član od: Sep 2017
    • L&Ke: 32
    « Odgovor #288 poslato: Novembar 03, 2018, 08:15:09 posle podne »
  • 0
  • 0
  • Bogme ni ja ne bih uzeo auto koji neko ne dozvoljava da odvezem u servis a da mu pritom ne napravim ni 1 evro troska.
    E sad za insigniju-potresno  :B=)
    • Vozi: Superb Sportline 4x4

Na mreži slobodanalex

• Skoda Skup
    • Član od: Jan 2016
    • L&Ke: 36
    « Odgovor #289 poslato: Novembar 03, 2018, 08:17:03 posle podne »
  • 0
  • 0
  • Bolje i tako nego da se zaleteo i kupio i posle otkrio da je auto bio zadnji put na servisu prosle godine sa 650.000 km...
    • Vozi: Škoda Superb Combi 2.0 TDI CR 170hp 2010 Ambiente + Eibach Pro Kit

Na mreži jovan.ilic.89

• RallyeSport
    « Odgovor #290 poslato: Novembar 03, 2018, 08:22:20 posle podne »
  • 0
  • 0
  • Исфрустрирао се, баш му се био допао ауто... :) Шалу на страну, као што и рекох раније - нешто ми је ту било сумњиво, а инсистирањем да нема одвожења аута на преглед власник је потврдио да нешто муља, шта год то било. У том случају вјероватно нико при чистој свијести не би ризиковао, тако да је он ок поступио што је одустао, али је купио Инсигнију баш брзински, јер му је та понуда била на столу као сигурица а он се већ сморио од тражења и гледања других аутомобила.
    Ја бих се можда заинатио, па искористио познанства и покушао да замолим да организујем екипицу мајстора из овлашћеног да дођу на плац са све фабричком дијагностиком и прегледају ауто ;D ;D ;D

Na mreži Hornet

• Ambition
    • Član od: Mar 2018
    • L&Ke: 2
    « Odgovor #291 poslato: Novembar 04, 2018, 12:24:45 posle podne »
  • 0
  • 0

• Нема шта да се провјери, по броју шасије сам већ добио податке о поријеклу, опреми итд. а сервисна историја не постоји, тј. не могу наши да виде возила која су евентуално одржавана у мрежи овлашћених сервиса у другој земљи...вјероватно је са новијим аутомобилима и ел. сервисним књижицама другачије.

Moze sve da se vidi... tj trebalo bi ako imaju volju. Ja sam Superba uzeo na placu u BG, uvoz iz Svakcarske. 170k na satu pisalo a 2009. godiste... reko idem uzivo da pogledam auto, par komada gledao po BG i reko i njega cu. Kada sam ga ugledao, tackicu na sebi ni unutra nije imao. Odmah sam pitao na placu da li dozvoljavaju na slep da ga stavimo i oteramo do ovlascenog servisa. Dozvolili su mi bez problema, platio 3000 detaljan pregled i usli u istoriju servisa i sve servise nasli da su radjeni u Svajcarskoj i da je navedena km otprilike ta jer se ne zna koliko je presao od zadnjeg do danas (nije zavedeno jer nije bio na servisu) i falilo je 20-ak km i kada se uzme prosek to bi bilo to. Kasnije sam proverio KM u ovlascenom u NS i oni mi potvrdili istu pricu. Odmah sam kupio auto i do sad evo 8 meseci nisam imao problema da kucnem u drvo. Zaboravih da napomenem da sam uz auto dobio debelu fasciklu sa racunima debljine 4-5cm :B=)
    • Vozi: Superb 2 170hp 4x4 Elegance

Obaveštenje za Goste

Gost, dobrodošao na škodaforumllRS. Nakon Prijavljivanja dostupno je više mogućnosti i sadržaja sa ŠKODA portala, vidljivi su skriveni linkovi i slike u punoj veličini a format prikaza je širi.
    Pridruži se i ti - registruj se sada!