Autor Tema: More! Gde, kako, utisci, preporuke...  (Pročitano 8744 puta)

1 Član i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži nikola indjija

• Style
  • L&Ke: 4
Odg: More! Gde, kako, utisci, preporuke...
« Odgovor #420 poslato: Januar 31, 2018, 06:03:12 posle podne »
Idem oko 10 avgusta.Bio na kovia, kalogria, agios ioanis, ormos panagias, karidi, fava, sarti, Sikija, platanija, kalamici, portokali i jos par obisao bez kupanja a ima ih jos najmanje 40-50 na kojima nisam bio
  • Vozi: skoda oktavia 3 1.2 tsi 105hp+seat cordoba 1.9sdi+fiat ducato 2.8 jtd

Na mreži Buca Skoda Mladenovac

• Laurin&Klement
  • L&Ke: 31
« Odgovor #421 poslato: Januar 31, 2018, 06:24:10 posle podne »
3 god za redom bio na sitoniji ne znam koja mi je plaza lepsa . Ove godine ili tasos ili lefkada malo da promenim . Koji je deo nalepsi na tasosu ako zna neko ?
  • Vozi: 2 x Octavia TDI mk1, Octavia vRS mk2

Van mreže aleksandarzlatic

• Laurin&Klement
  • L&Ke: 28
« Odgovor #422 poslato: Januar 31, 2018, 09:39:53 posle podne »
Predlazem Potos, dobra tacka za istrazivanje raznih plaza u blizini.
Agencija Nikana www.nikana.gr
Cene i ponuda dobri, sve preporuke!
  • Vozi: Skoda Octavia A7 1.2 TSI 63kW/86HP Ambition MY2016, Revochip 129HP 215Nm

• Laurin&Klement
« Odgovor #423 poslato: Januar 31, 2018, 10:31:55 posle podne »
Baz zato i pitam zbog plaza i obilaska . Super , hvala :)

Van mreže IGOR 955

• RallyeSport
  • L&Ke: 6
« Odgovor #424 poslato: Februar 01, 2018, 11:16:16 pre podne »
Sto se mene tice, doslo vreme da se preskoce braca cigani ove godine, svake godine su sve skuplji i skuplji, a usluga nista bolja nego pre 20 godina...Sad su izmislili i boravisnu taksu od 1.januara da se placa...

Secam se, giros je pre 10 godina bio 1 EUR, a prosle godine u istom mestu nema ispod 2,5 EUR...Nije mi jasno ?

Koliko god pljuvali Crnu Goru, zdrav razum mi govori da umesto 10 dana u Paraliji (ubedljivo najjeftinija varijanta u avgustu je 400 EUR), odem u Crnu Goru za iste pare 20 dana...
  • Vozi: Škoda Oktavia A5 1.9 TDI 2004

Na mreži Maksimus

• Laurin&Klement
  • L&Ke: 36
« Odgovor #425 poslato: Februar 01, 2018, 11:36:14 pre podne »
Ja licno nesto i ne volim Grcku,ima lepih lokacija ali sta znam,nije mi legla(pogotovo sistem smestaja u 90% slucajeva).
Uglavnom idem u CG,konkretno ovo gde idem je nesto sto nigde drugde nisam nasao,duplex apartman sa panoramskim prozorima,pogledom na more i 100inak kvadrata,kristalno cisto more (nigde,ali doslovno nigde nisam video cistiju vodu),hranu "iz mora"(znaci nema kupovne ribe,vec ono sto se ulovi) po korektnoj ceni. Pritom je dobro i za ribolov,ronjenje,imam gde da vezem camac,podvodni ribolov (klinac harpunom ulovio ajkulu od desetak kg letos) itd. Posto je to mala uvala posle Bara,onda je prilicno "mrtvo" ako se trazi provod(mada se uvece u restoranu hotela okupi uvek dobra ekipa,sa gazdom sam postao dobar drugar) tako da mozda nije najbolji izbor za mlade. To mi je omiljeno mesti i obavezno odem bar 10 dana godisnje. Jos sad kako klinci idu sa svojim drustvom(pa se ne sastavimo svake godine) onda mi je jos lakse da lencarim  :B=)
Evo slike sa terase:

Budva je mnogo lepsa za prvi maj nego u sezoni,tada je bas vasariste. U predsezoni je grad pun(ne pretovaren kao u sezoni),kafici,restorani rade punom parom,ima raznih dogadjaja (od koncerata pa nadalje) ali nema rostilja i onih kioska po ulici.
  • Vozi: Superb Sportline 4x4

• Laurin&Klement
« Odgovor #426 poslato: Februar 01, 2018, 12:57:27 posle podne »
Sitonija Nikiti 5ti septembar otisao sam da trazim smestaj , smestaj uz plazu pitam jel ima za 7 dana kaze ima 250e pitam iz zezanja jel moze 150 kaze moze vidim da ste iz Srbije . Tako da skupi jesu ali da ima da se nadje ima . Nikad Grcku za Cg ne bih menjao . Septembar em jeftinije em manja guzva i nije velika vrucina .

Van mreže IGOR 955

• RallyeSport
  • L&Ke: 6
« Odgovor #427 poslato: Februar 01, 2018, 03:59:09 posle podne »
U septembru se ide na zimovanje, ne na letovanje =))

Bio jednom, i nikada vise...u 6 sati popodne nema sunca, mrak pada sat vremena kasnije...Preko dana temperatura ne prelazi 30 stepeni, sto je sasvim u redu, ali uvece pada i na 10-15, tako da bez jakne ili debele dukserice ne kreci.O cebadima i da ne govorimo. Pride sto imam skolarca, u septembru pocinje skola, tako da nisam ljubitelj.

A voleo bih da si istog tog pitao za cenu negde 5.jula, posto si iz Srbije bilo bi skuplje nego za ostale...Ta cena je bila zadnji pokusaj da nesto ucari za tu godinu, svestan je da niko nece doci na letovanje posle 15-og septembra wac1

Mada, realno ne vidim sta je jeftino 35 EUR u septembru, toliko ispadne ? I to van sezone...
  • Vozi: Škoda Oktavia A5 1.9 TDI 2004

• Laurin&Klement
« Odgovor #428 poslato: Februar 01, 2018, 04:32:44 posle podne »
Pa vidi temperatura je bila preko 30 stepeni svaki dan , oko 7 uvece smo odlazili sa plaze , uvece je za majicu i sorc opusteno . More je najtoplije u septembru . Smestaj full sa parkingom i video nadzorom uz samu plazu . A za cenu si malo pogresio 150e za 7 nocenja ispada 21e za te pare nema ni u vrnjackoj banji . A glavni razlog zbog koga idem pocetkom septembra je zato sto mi je muka sezone i kuknjave beba dranja urlanja nekulturnih debila itd . Odmor je za odmaranje ne za nerviranje .

Vidis opet gresis , u sezoni kod istih ljudi imam za 300e 10 dana . Isli su moji letos .

Van mreže Peja

• Laurin&Klement
  • L&Ke: 40
  • "Lako ti je plitku vodu zamutiti, i budalu naljuti
« Odgovor #429 poslato: Februar 01, 2018, 04:46:03 posle podne »
Što se ide kasnije, više pikavaca u pesku koje je marva ostavila za sobom, a Grci održavaju plaže svake godine sve slabije.
Poruka hejterima:
Jedino što možete uraditi je da mi pljunete pod prozor

• Laurin&Klement
« Odgovor #430 poslato: Februar 01, 2018, 04:49:49 posle podne »
Na sitoniji nisam imao takav utisak iskreno . Otisli smo do prijatelja u asprovaltu tamo je blagi uzas bio kako je prljavo tako da imas pravo .

Van mreže Gaginjo

• Test Drive
  • *
  • L&Ke: 1
« Odgovor #431 poslato: Februar 01, 2018, 06:08:43 posle podne »
Idem oko 10 avgusta.Bio na kovia, kalogria, agios ioanis, ormos panagias, karidi, fava, sarti, Sikija, platanija, kalamici, portokali i jos par obisao bez kupanja a ima ih jos najmanje 40-50 na kojima nisam bio

Jesi li isao na plaze juzno od Sartija, npr. Klimataria, Tigania ili severno Lagomandra i trani ammouda? Po meni lepse od svih ovih koje si nabrojao ;)
  • Vozi: Fabia 1.2 HTP 2013 + Citroen C4 Grand Picasso 1.6 HDI 2010

• Laurin&Klement
« Odgovor #432 poslato: Februar 01, 2018, 06:15:11 posle podne »
Kalamitsi plaza ispod sartija najlepsa po meni na sitoniji

Na mreži Maksimus

• Laurin&Klement
  • L&Ke: 36
« Odgovor #433 poslato: Februar 01, 2018, 07:28:41 posle podne »
Ja licno mislim da je za letovanje do 1000e bolje otici u Grcku nego CG.
  • Vozi: Superb Sportline 4x4

Na mreži nikola indjija

• Style
  • L&Ke: 4
« Odgovor #434 poslato: Februar 01, 2018, 09:32:41 posle podne »

Jesi li isao na plaze juzno od Sartija, npr. Klimataria, Tigania ili severno Lagomandra i trani ammouda? Po meni lepse od svih ovih koje si nabrojao ;)
Bio sam samo na tim koje sam napisao
  • Vozi: skoda oktavia 3 1.2 tsi 105hp+seat cordoba 1.9sdi+fiat ducato 2.8 jtd