Autor Tema: More! Gde, kako, utisci, preporuke...  (Pročitano 10160 puta)

0 članova i 120 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže observer

Odg: More! Gde, kako, utisci, preporuke...
« Odgovor #480 poslato: Avgust 05, 2019, 11:30:52 pre podne »
Ja cu ponovo u Umag krajem avgusta, idem preko SLO jer mi je brze (obicno se razidju guzve do tada) a i malo jeftinije nego cisto kroz HR.
  • Vozi: VW Polo 1.6 TDI Comfortline 2010, VW Golf 7 1.2 TSI Trendline 2017

Van mreže djordje48

• RallyeSport
  • Total likes: 10
  • Ugled L&K: 20
  • kad peres auto dobro zatvori vrata jer ce da curi
« Odgovor #481 poslato: Avgust 05, 2019, 04:17:49 posle podne »
Preporucujem prelaz Socerga iz Slo ka Istri. Inace, lica trecih zemalja,  koja nemaju EU papire (nije bitno vozilo vec putnik) ne smeju na sve prelaze izmedju SLO i HR bez obzira da li je prelaz medjunarodni! Tako su odlucioi slovenci, hrvati nemju nikakvu zabranu. U prilogu je spisak prelaza koji sam izvukao sa sajta slovenacke pogranicne policije. Dakle, smete ici samo na te prelaze, sa drugih ce vas vratiti. Kao alternativu Bregani preporicujem Metlika-Jurovski brod. Put je ok. bravo2  na zelene ozmacene sam isao sa obe strane. Dakle samo moze na ove sa spiska. Na ostale kao npr Mala Bregana ne moze

• Vozi: SKODA SUPERB 2.0 TDI 103 KW 2015; SKODA FABIA 1.2 HTP 44 kw 2011
Gazdama su dani odbrojani. No X7 allowed!

Van mreže djordje48

• RallyeSport
  • Total likes: 10
  • Ugled L&K: 20
  • kad peres auto dobro zatvori vrata jer ce da curi
« Odgovor #482 poslato: Avgust 05, 2019, 04:20:57 posle podne »
Ako ima kolega iz Makedonije ili je nekp isao dole molim vas da mi kazete koji jos prelazi poatoje sem Preseva i Prohor Pcinjskog osim prelaza sa Kosova. Ima jos prelaza ka pravcu zapada ka Bugarskoj kao npr Trgoviste i me zanima kakav je put. :bravo:
  • Vozi: SKODA SUPERB 2.0 TDI 103 KW 2015; SKODA FABIA 1.2 HTP 44 kw 2011
Gazdama su dani odbrojani. No X7 allowed!

Na mreži Robby

« Odgovor #483 poslato: Avgust 05, 2019, 09:37:12 posle podne »
Ko voli da letuje na salasu,u mirnoj atmosferi,moja preporuka su:
1. Livrohio-tj. Trani Ammouda plaza,pripadaju Ormos Panagiasu na Sitoniji,ali ih razdvaja greben. Plicak,beli pesak,2km obala,2 beach bara i mir i tisina...uglavnom Grci...dobro je ko ima malu decu,super siroki parking,mesta ima. Nije guzva ni nedeljom. Nije prljavo.Mi smo bili u apartmanu,privatno,preko poznanstva,ali ko zeli da odvoji bas jaci cash,ima Meltemi house koji je perverzija. Nama je i ovako bilo super,iz apartmana predjemo 20 m i odmah je tu plaza. Auto je imao garazu u dvoristu. Blizu Nikiti,Vurvuru,Karidi. Dobra je baza za obilazak. Ima i brodici za Uranopolis...
2. 2017.smo letovali u Nea Rodi 10 dana i   10 dana preko u Tripitiju,koji ima mini plazu i cisto je+odatle ide trajekt za ostrvo Amulijani,sto vredi videti. Auto se ostavi na parkingu i,mislim za 9€,nosi vas trajekt preko. Kod Nea Rode ima plaza Legend koja je top na Atosu.
3.ko je pustolov i jos nema dece,lepo ostrvo je Samothraki. Po upravi, uz Tasos i Halkidiki,pripada regionu Makedoniji.Tamo je ziveo prorok Ilija,ima lepa crkva,ali dosta treba da se pesaci,ceo dan,a odatle se vidi ceo Egej. Trajekt ide iz Aleksandropolisa. Na ostrvu ima i rent-a-car. Aleksandropolis je isto ok.
  • Vozi: Seat Ibiza 1,4 16v 63kW LPG

Van mreže observer

« Odgovor #484 poslato: Avgust 06, 2019, 09:43:08 pre podne »
@djordje48 
Puno hvala za spisak! bravo2
  • Vozi: VW Polo 1.6 TDI Comfortline 2010, VW Golf 7 1.2 TSI Trendline 2017

Van mreže nikola indjija

« Odgovor #485 poslato: Avgust 14, 2019, 08:49:32 pre podne »
Pre par dana se vradio sa Kefalonije.
Video par skoda sa bg tablama po plazama.Jel bio mozda neko sa foruma?
  • Vozi: skoda oktavia 3 1.2 tsi 105hp+seat cordoba 1.9sdi+fiat ducato 2.8 jtd