Autor Tema: ROOMSTER - ugradnja plina  (Pročitano 460 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže VABARIK48Topic starter

ROOMSTER - ugradnja plina
« poslato: Maj 30, 2015, 10:07:13 pre podne »
Rado bih kupio ROOMSTER 1.6 i ugradio plin. Da li postoje zakonske prepreke, koje bi onemogucile dobivanje atesta, za bocu u rezrvnom tocku? Potreban mi je ceo bagazni prostor.
  • Vozi: Lada samara

Van mreže mandrak

Odg: ROOMSTER - ugradnja plina
« Odgovor #1 poslato: Maj 31, 2015, 05:05:12 posle podne »
jedina zakonska prepreka je da uradiš u servisu koji ima i atest pa da se ne mučiš.  Ja sam ugradio BRC i nikakvih zamerki od 2008  god nemam. 

« Odgovor #2 poslato: Jun 01, 2015, 08:40:27 pre podne »
Hvala na trudu i odgovoru.
Ali pitanje je bilo vezano za  promene propisa koje kao jedan od kriterijuma stavljaju i fizicka mesta gde se nalaze rezervoar za benzin i rupa za rezervni tocak. Gasadzija mi je rekao da mu pre kupovine kola obezbedim taj podatak. Nadao sam se da uvid na forum imaju i ljudi iz SKODE, I jos se uvek nadam. Inace vec 25 godina vozim na plin i za to vreme sam promenio par kola i ovakva pitanja se do sada nisu postavljala.  Sve se menja i mora se pratiti.

Na mreži bugarin

« Odgovor #3 poslato: Jun 01, 2015, 08:50:45 pre podne »
ako pod "ljudi iz skode" mislis na tehnicki kadar uvoznika ili nekog od dilera-ovlascenih servisa, onda mrka kapa. domace forume uglavnom posecuju pripadnici marketing timova :(

a sto se tice propisa vezanih za ugradnju plina............ ako tvoj "gasadzija" ne zna, onda mu je vreme da okaci alat o klin.
oni koji se ozbiljno bave svojim poslom, pritom ne mislim samo na "gasadzije", konstantno se usavrsavaju i prate trendove, zakonske propise i procedure itd.
  • Vozi: Octavia mk2 1.9tdi PD

« Odgovor #4 poslato: Jun 01, 2015, 09:40:41 pre podne »
Gasadzija nema podatke za ROOMSTER (dok ga licno ne pogleda), tako da cu se verovatno za koji dan javiti AMS-u u Ruzveltovoj. Nadam se da bar oni mogu da daju odgovor Jer oni I izdaju atest.

Pretraga Škoda foruma [Google]