Autor Tema: Kupovina novog Superb-a: saveti, iskustva, preporuke  (Pročitano 5371 puta)

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži HellBlaze

Odg: Kupovina novog Superb-a: saveti, iskustva, preporuke
« Odgovor #45 poslato: Mart 31, 2019, 12:27:56 posle podne »
ako povezes preko smartlinka onda ekran na autu prakticno postaje eksterni displej za telefon - mozes koristiti sygic, Waze, google maps, tunein radio, spotify, deezer...

Ja koristim google maps svakodnevno, a kad idem negde van zemlje downloadujem offline maps u google maps i radi perfektno, jedino sto ne radi je live traffic (koji radi kada si onlajn bez problema)

https://youtu.be/2nyG2JYRLhU

https://youtu.be/dsRLflnfTEM

Van mreže sky-nm

« Odgovor #46 poslato: Mart 31, 2019, 11:05:32 posle podne »
HellBlaze hvala na informaciji to je ono što me je interesovalo, da li mogu različite navigacije da se korsite i da li mora da se bude on line na oba pitanja sam dobio odgovor, čak i na ono koje nisam postavi.

Zaključak kupovina navigacije je nepotrebna, hvala na pomoći

Na mreži HellBlaze

« Odgovor #47 poslato: April 01, 2019, 01:42:45 pre podne »
Nepotrebna osim... ako te mrzi svaki put da kacis telefon :)

Meni nekad fabricka zavrsava posao mada je gmaps bolji :)

Na mreži nidza

« Odgovor #48 poslato: April 01, 2019, 07:42:16 posle podne »
Sve ima svoje pluseve i minuse. Gmaps ne može da se prebaci na mali ekran niti integriše na način kao fabrička u vozilo.

Najveći problem je što moraš da zabadaš telefon na kabl. Da bar može bežično...

Sent from my POCOPHONE F1  

• Vozi: Škoda Octavia RS230 2017, Škoda Octavia 2.0 TDI 2015 Style

Na mreži HellBlaze

« Odgovor #49 poslato: April 01, 2019, 08:19:51 posle podne »
Može na Skali :)

Van mreže sky-nm

« Odgovor #50 poslato: April 02, 2019, 03:38:59 posle podne »
@Nindža

Nisam znao da fabrička može da se prebaci na ekran ispred vozača, da li ste to koristili i koliko je korisno (odnosno da li je problem zbog veličine ekrana ili ne i da li postoje neki dodatni problemi)

Na sadašnjim kolima imam garmin ali mi je malo bzvz da povezujem i da kačim kada već ima veliki ekran u kolima.

Dodatno pitanje ponudili su mi zedder za 28000 RSD da li smatrate da je to korisno ili ne?

Hvala još jednom,

Idem sutra da vozim auto tako da se nadam da ću sledeće nedelje okončati transakciju

Na mreži HellBlaze

« Odgovor #51 poslato: April 02, 2019, 04:15:04 posle podne »
Uzmi zeder i kasko...

Ima navigacija u tom centralnom delu, slikacu ti bas sad kako izgleda kod mene, nije najsjajnije ali jeste okej za prvu pomoc...

Na mreži HellBlaze

« Odgovor #52 poslato: April 02, 2019, 04:42:57 posle podne »
evo i slika kako izgleda ako je maxidot u boji ali bez onog ambilight paketa

Ako nemas setovanu destinaciju prikazuje samo ovako

E sad meni najveci problem je sto ne prepoznaje srpski kad hoces da zadas voice komandu a tu google maps radi savrseno...

Mada posto fabricka navigacija koristi gps od auta a gmaps koristi gps telefona nista te ne sprecava da setujes i u gmaps i u fabrickoj istu adresu, jednu od te dve mutiras i imas dupli navigaciju ispred sebe i na multimediji :)

Van mreže Alex71

« Odgovor #53 poslato: April 03, 2019, 09:01:36 pre podne »
Isto preporuka za zeder (istu cenu sam platio samo u Cacku). Zeder ne moze jedino kad superb ima kessy (bez kljuca), onda mora igla. Ja sam hteo iglu (kao malo elegantnije resenje) ali onda se fiksira volan po dubini i ne moze da se izvlaci sto nikako nisam hteo. Zeder je bas elegantno ugradjen ne vidi se ona budza ispod i nije nisko. Na proslom vozilu mi je bilo skroz nisko i videla se ona budza pa sam malo zazirao od zedera.
  • Vozi: Superb 2.0 TDI MY2019

Na mreži HellBlaze

« Odgovor #54 poslato: April 03, 2019, 09:52:16 pre podne »
Ja imam kessy i zeder, ne znam odakle ti taj info...

Na mreži nidza

« Odgovor #55 poslato: April 03, 2019, 10:00:51 pre podne »
Ne obesmišljava li to Kessy u potpunosti?

• Vozi: Škoda Octavia RS230 2017, Škoda Octavia 2.0 TDI 2015 Style

Na mreži Maksimus

« Odgovor #56 poslato: April 03, 2019, 11:09:26 pre podne »
Isto preporuka za zeder (istu cenu sam platio samo u Cacku). Zeder ne moze jedino kad superb ima kessy (bez kljuca), onda mora igla. Ja sam hteo iglu (kao malo elegantnije resenje) ali onda se fiksira volan po dubini i ne moze da se izvlaci sto nikako nisam hteo. Zeder je bas elegantno ugradjen ne vidi se ona budza ispod i nije nisko. Na proslom vozilu mi je bilo skroz nisko i videla se ona budza pa sam malo zazirao od zedera.
Ja sam u proslom autu imao iglu,ne blokira volan ni u kom smislu. Ne znam koju su tebi nudili ali to ogranicenje ne vazi za sve varijante.
  • Vozi: Superb Sportline 4x4

Van mreže Alex71

« Odgovor #57 poslato: April 03, 2019, 11:24:07 pre podne »
Ne znam , u alprosu a i u Cacku ,su potvrdili, da za iglu na superbu mora da "odaberes" dubinu volana i to ostaje tako za stalno, sto naravno nisam hteo.  A moj rodjak na prethodnom superbu ima iglu bez ikakvih ogranicenja.
  • Vozi: Superb 2.0 TDI MY2019

Na mreži Maksimus

« Odgovor #58 poslato: April 03, 2019, 03:45:37 posle podne »
Zasto si to uopste radio u alprosu? Ides u specijalizovani servis i uradis sta treba kod ljudi koji se samk time bave.
  • Vozi: Superb Sportline 4x4

Van mreže sky-nm

« Odgovor #59 poslato: April 03, 2019, 04:31:48 posle podne »
Hvala svima na odgovorima.

Bio sam danas na vožnji, nažalost na Zrenjaninskom putu nema gde da se proba brža božnja ali sam zadovoljan sa kolima, očekujem sledeće nedelje da kupim auto.

Prodavac je rekao da na navigaciji može da se vidi broj slobodnih mesta u garažama i parkinzima u Beogradu kao i cene goriva na pumpama, iskreno teško mi je da to poverujem ali možda grešim da li je neko to probao?