Autor Tema: Superb 3 facelift 2019  (Pročitano 7618 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže djordje48

• RallyeSport
  • Total likes: 18
  • Ugled L&K: 18
  • kad peres auto dobro zatvori vrata jer ce da curi
Odg: Superb 3 facelift 2019
« Odgovor #150 poslato: Jul 30, 2019, 03:29:33 posle podne »
U Alprosu kazu da nije stigao spisak dodatne opreme jos uvek. Tu ce se jasno videti sta koji paket opreme sadrzi. Morace da pise matrix farovi i sl.... :o
  • Vozi: SKODA SUPERB 2.0 TDI 103 KW 2015; SKODA FABIA 1.2 HTP 44 kw 2011
Gazdama su dani odbrojani. No X7 allowed!

Van mreže djordje48

• RallyeSport
« Odgovor #151 poslato: Avgust 03, 2019, 07:32:11 posle podne »
U MK superb ambition ima matrix LED napred i full top LED pozadi sa animiranim migavcima :bravo: bravooo

To je flagship brenda i srednji nivo opreme mora predstavljati brend na adekvatan nacin :)   francuzi i Zuti cuvajte se >:( ;)

Ocekujemo i kod nas da bude tako :bravo:

Van mreže djordje48

• RallyeSport
« Odgovor #152 poslato: Avgust 03, 2019, 07:41:19 posle podne »
U sloveniji ce samo style imati full led farove. Na HR i BiH sajtu jos uvek nema novog superba. Na zapadu klasika, farovi nisu toliko bitni pa kao i do sada ili ce ici u najvisi nivo opreme ili ce biti doplata. U nemackoj i austriji vise novih kola sa haligenim farovima nego sa ksenon i led :(

Na mreži Maksimus

« Odgovor #153 poslato: Avgust 23, 2019, 11:57:07 posle podne »
Da li ce biti razlike izmedju full led farova i matrix farova(adaptivnih full led)? Nor kod passata se dobija led u najjacem paketu,ali da bi se dobili matrix mora doplata(i blagi drugacije izgledaju). Sidina guma je vezana za velicinu felne,od 18 je 235,a kod nas ambition plus ima upravo 18(bar je imao do sada).
  • Vozi: Superb Sportline 4x4

Na mreži Maksimus

« Odgovor #154 poslato: Avgust 26, 2019, 09:21:10 posle podne »
Videh danas fejslifta,iskreno mislio sam da ce razlika biti veca uzivo.
Farovi i maska jesu nesto masivniji mada razlika je manje uocljiva nego sto sam ocekivao,u proncipu modernizacija dobrog resenja.
Svidelo mi se kako je resen donji deo prednjeg branika,tu mi je vec ocigledno moderniji i ima zanimljive delove koji "vise" u vazduhu,verovatno da bi usmeravali vazduh.
Unutra skoro nepromenjen,oblaganje rukohvata kozom je ucinilo da vrata izgledaju daleko kvalitetnije i to cu videti da li je moguc retrofit za normalan novac(u sta sumnjam). Takodje mislim(mozda gresim) da style ranije nije imao kontrastni beli konac sto je sada lep detalj.
Zadnji kraj mi je diskutabilniji. Zadnji farovi mi sada vise lice na kodiaqove sto mi bas i nije po volji,ali definitivni pohvala sto su konacno full led. Ona lajsna je lepo legla,mada ja hrom ne volim. Mozda sportline verzija sa tamnijim farovima i crnom lajsnom bude pun pogodak.
I da,skoda natpis definitivno izgleda dosta losije od samo znaka,to bih zamenio da sada kupim fejslift.

• Vozi: Superb Sportline 4x4

Na mreži petarp031

« Odgovor #155 poslato: Avgust 26, 2019, 10:09:02 posle podne »
I ja u Cacku pre 3 dana videh facelift, na prvu nisam ni primetio. Tek kada sam prosao, setih se da pogledam u retrovizor i onda postadoh svestan da je restiling, ugledah slova na gepeku. U svakom slucaju ok auto, dobro je sto nema velikih promena, jer je i prethodni bio savrsen.

Sent from my SM-A920F  

• Vozi: Octavia RS mk1