Autor Tema: Novi Sad Skoda Open Day, uz podršku AC Intersrem, Novi Sad  (Pročitano 6702 puta)

0 članova i 199 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Filip BG

Odg: Novi Sad Skoda Open Day, uz podršku AC Intersrem, Novi Sad
« Odgovor #105 poslato: Jul 29, 2019, 09:45:07 pre podne »
Ljudi,
lepo je videti vas na slikama. Nadam se da ću se jednom pridružiti nekom sličnom skupu.
Dobar primer kako se spontano okupljane pretvorilo u posećen i dobro organizovan događaj. Pohvale za ljubitelje Škode iz NS koji su se pokazali kao dobri domaćini i organizatori, kao i za Intersrem bez čijih test vozila i promotivnog materijala ne bi bilo isto.
Još neki regionalni Škoda diler mogao bi da podrži neki budući skup. Možda ću zvučati kao Mirko Alvirović, ali može se i lokalni turizam spojiti sa automobilizmom.
Npr. da jedne godine diler iz Šapca podrži skup u vreme Vašara, sledeće diler iz Zrenjanina u Dane piva itd. Tada bi se možda uključila i turistička organizacija opštine na kojoj se skup održava pa bi to bila promocija Škode, našeg foruma, lokalnog turizma…
  • Vozi: Superb 2.0 TDI 2014

Na mreži petarp031

« Odgovor #106 poslato: Jul 29, 2019, 10:03:29 pre podne »
Odličan skup i organizacija, sve pohvale!

Na skupu sam probao Karoq i moj utisak je da je baš lep za vožnju, ako je u njemu 1.0 TSI kao što mi je rečeno mogu reći da odlično ide sa tim motorom, i zvuk mi je bio lep, lepo ubrzava, lepo i koči bez nekog osetnog naginjanja napred, po kaldrmi sam dao malo gasa i mogu reći da je udoban.
Inače sam bio mišljenja da je Karoq uži od Octavie i da unutra ima uža sedišta ali nije tako, čak sam premerio zadnja sedišta u Karoqu i ista su kao kod Octavie, jedino je malo manji prostor u kabini ali se sedi više pa može poslužiti kao pristojna zamena za Octaviu ako neko želi da pređe u SUV segment.

Posle njega sam probao i Kodiaq Scout 2.0 TSI DSG, za njega mogu reći samo da je perverzija udobnosti i snage, prelep auto, predivan u svakom pogledu, sve preporuke!
Zlaticu, ja sam imao isto misljenje o karoqu kada je devojka rekla da je motor 1.0. Sledece vozilo koje sam probao bila je scala 1.0 koja totalno drugacije ide i ima zvuk trocilindrasa u obrtajima. Na moju konstataciju da je ovo totalno drugacije od karoqa, decko iz scale kaze u karoqu je 1.5, pogresno vam je receno. Definitivno karoq ne ide kao da ima 150 ks, a scala vuce super za 1.0, jos se scala vozi kao da sam u njoj proveo barem 10.000 km, lezi ekstra, skroz sam promenio utisak u odnosu na izgled vozila. Decko iz Intersrema koji je sa nama bio u scali, kaze da je karoq sa 1.5 dsg totalno druga prica, lepse ide, mnogo deluje zivahnije.

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

• Vozi: Octavia RS mk1

Van mreže djordje48

• RallyeSport
  • Total likes: 10
  • Ugled L&K: 20
  • kad peres auto dobro zatvori vrata jer ce da curi
« Odgovor #107 poslato: Jul 29, 2019, 10:31:19 pre podne »
Klasika, ja sam probao  kodijak 2.0 Tdi 150.KS i ide za nijansu losije nego moj superb od 140 KS. Ako kupujete nov auto o dajete velike novce bez razmisljanja treba uzeti najjaci motor. Opet kazem ako se ima para naravno. Nema dileme da li treba ili ne treba. Isto vazi i za 4x4. A kad uzimate polovnjaka onda se gleda stanje auta a motor i pogon daj sta das :(
  • Vozi: SKODA SUPERB 2.0 TDI 103 KW 2015; SKODA FABIA 1.2 HTP 44 kw 2011
Gazdama su dani odbrojani. No X7 allowed!

Na mreži jovan.ilic.89

• RallyeSport
  • Total likes: 5
  • Ugled L&K: 51
« Odgovor #108 poslato: Jul 29, 2019, 10:34:47 pre podne »
Људи свака вам част на овако брзо и квалитетно организованом скупу! Одличан примјер како је могуће брзо стићи од идеје до реализације без превише компликовања и превеликих средстава, а да је све опет урађено на нивоу im1st Ако ништа друго, бар су се ствари покренуле са мртве тачке, па ће се можда пробудити дух неких старих и редовнијих окупљања на локалном нивоу, а зашто да не и регионално :)
Пратио сам тему од почетка, али нажалост нисам могао присуствовати због важнијих породичних обавеза :-X Надам се да ће ускоро бити неко ново, дај Боже и веће окупљање... Још једном - свака част свима који су се појавили, а посебно организаторима, екипи из Новог Сада beer1

Na mreži ivanm

« Odgovor #109 poslato: Jul 29, 2019, 11:59:51 pre podne »
Svaka cast ljudi!

Sent from my iPhone   Pro

Van mreže Karlheinz

« Odgovor #110 poslato: Jul 29, 2019, 04:17:50 posle podne »
Izvestaj o Skoda skupu i na portalu autoblog.rs  ;) https://autoblog.rs/blog/auto/vesti/2019/07/29/novi-sad-skoda-open-day
  • Vozi: OctaviA5 1.9TDI 2008 Elegance+

Van mreže Karlheinz

« Odgovor #111 poslato: Jul 31, 2019, 06:18:27 posle podne »
Album slika HellBlaze, prekopiran je ovde: https://photos.app.goo.gl/ZU6W14A6RYCbinTZ9
Album slika, koje sam ja napravio, je ovde: https://photos.app.goo.gl/ySZ7SruQGotFGA5c7

Na mreži t.salai

« Odgovor #112 poslato: Avgust 07, 2019, 07:24:39 pre podne »
Evo ekipa da i ja prokomentiram malo sad kad sam se docepao kompa. Meet je bio super, stvarno je puno ljudi doslo sa autima i zgazili su dobru kilometrazu. Ni jedno od 3 vozila nisam testirao jer sam bio na 100 strana da se sa sto vise ljudi upoznam i ispricam, sto i jesam uspio. Podrska od Intersrema odlicna, stvarno su se iskazali, kesa mi je bila i vise nego odlicna, ukupno druzenje 10/10 !

Ali brate, ala su komarci poceli dolaziti u eskadrili cim se sunce spustilo na horizontu, krvoprolice. Da nije njih jos bi mi zaglavili  =)) Sreca imali smo bugarina pored sebe koji nam je sluzio kao svedski stol za komarce, tako da smo mi jos i super prosli.

Uglavnom, toplo se nadam da ce volja za meetovima potrajati i volio bi da se vidimo uskoro opet.

Hvala vam jos jednom ekipa, na super druzenju  bravo2
  • Vozi: Skoda Fabia - 1.9 TDI vRS - OEM+

Van mreže Karlheinz

« Odgovor #113 poslato: Avgust 08, 2019, 12:49:20 pre podne »

Sa FB strane AC Intersrem:

"Ljubitelji ŠKODA automobila iz celog regiona okupljeni oko kluba ŠKODA FORUM RS http://forum.skodaforum.rs/, su se okupili na Petrovaradinskoj tvrđavi uz našu skromnu pomoć i učešće. Družili smo se, razmenjivali iskustva i ideje i uživali u test vožnji Karoq-a , Kodiaq SCOUT-a i najnovije zvezde Škode - SCALA koja je privukla veliku pažnju.Ovim putem se zahvaljujemo svim učesnicima i gostima skupa sa željom da nas je sve više - ljubitelja i vlasnika ŠKODA."