Obaveštenje za Goste

Gost, dobrodošao na škodaforumllRS. Nakon Prijavljivanja dostupno je više mogućnosti i sadržaja sa ŠKODA portala, vidljivi su skriveni linkovi i slike u punoj veličini a format prikaza je širi.
Pridruži se i ti - registruj se sada!

Anketa

Najbolje na štandu ŠKODE

Scala
17 (19.1%)
Karoq Scout
6 (6.7%)
Fabia
6 (6.7%)
Octavia
7 (7.9%)
Superb L&K
11 (12.4%)
Rapid
2 (2.2%)
Kodiaq RS
17 (19.1%)
Vision E
2 (2.2%)
Vision RS
7 (7.9%)
Škoda devojke!
14 (15.7%)

Ukupno glasova: 52

Autor Tema: Sajam automobila Beograd 2019 22-31 mart  (Pročitano 2497 puta)

Na mreži bigor

• RallyeSport
  • L&Ke: 36
Odg: Sajam automobila Beograd 2019 22-31 mart
« Odgovor #60 poslato: Mart 25, 2019, 09:15:20 posle podne »
  • 0
  • 0
  • Jos koja slika

Послато са Redmi 4X уз помоћ Тапатока

• Vozi: skoda oktavia 2.0 AZJ

Na mreži Karlheinz

• Administrator
    • L&Ke: 99
    « Odgovor #61 poslato: Mart 26, 2019, 10:31:02 pre podne »
  • 0
  • 0
  • Nekoliko zanimljivosti i malih "tajni" sa sajma:

- Saznao sam na sajmu da je transport ovih Vision Škoda poseban proces i zahteva dodatno angažovanje a naročito sredstva. Npr. cena da se dopremi i vrati (iz/u CZ verovatno) jedan ovakav automobil iznosi kao lepa Fabija a to plaća delom i uvoznik, jer
    - Škoda odobrava neka sredstva uvozniku za ovakve sajmove, ali ona nisu ni blizu dovoljna da pokriju celokupan iznos ovakve izložbe.
    - Ako ste primetili da je često na štandu Škode bar jedan crveni i jedan plavi auto, to nije slučajno - to simbolizuje boje zastave CZ, a u ovom slučaju i naše, tj. RS.
    - Zbog čega su svi automobili beli ovoga puta - mora, Škoda zahtevala tako.
    - Zašto je Scala prva a Rapid odmah iza nje a ne na drugom mestu - da bi se videlo odmah oba auta jedan pored drugog i moglo uporediti koliko je razlika i poboljšanje Scale u odnosu na Rapid kojeg na neki način nasleđuje...
    - Izgled štanda i raspored automobila radi uvoznik ali je to proces koji traje i dogovara se direktno sa Škodom, i Škoda mora da zna i odobri svaku sitnicu u vezi izgleda, rasporeda, isl...
    • Vozi: OctaviA5 1.9TDI 2008 Elegance+

Na mreži Karlheinz

• Administrator
    • L&Ke: 99
    « Odgovor #62 poslato: Mart 27, 2019, 11:36:52 pre podne »
  • 0
  • 0
  • Links are saved / Linkovi su sakriveni Register / Registrujte se or / ili Login / Ulogujte se
    • Vozi: OctaviA5 1.9TDI 2008 Elegance+

Na mreži Super 20

• Ambition
    • L&Ke: 0
    « Odgovor #63 poslato: Mart 28, 2019, 06:40:45 pre podne »
  • 0
  • 0
  • Links are saved / Linkovi su sakriveni Register / Registrujte se or / ili Login / Ulogujte se
    Imaš majicu Škoda Motorsport, ona sigurno još bolje prolazi nego forumska :-)

Ja nisam (hteo) ni u jedan auto seo na celom sajmu, mislim da sam samo u Scalu seo.

Evo slike gde Zlatić uživa u Škodi od tri milke eur. :-)
    Ali još jedan forumaš je ušao/seo u VISION E unutra, ali više slika o tome ko, Zlatića kako uživa u VISION E (poslao mi AZ), kao i današnje moje slike Škoda VISION RS, ubaciću u onaj Google album sa sajma, link je negde gore...

Ja sam taj drugi koji je usao u Vision E :) I nisam imao majicu skode. Lepo sam popricao sa Cehom koji je obezbedjivao auto oko tehnickih detalja i prvi seo u auto, naravno uz dozvolu :) Rekao sam mu nakon ovog Vision E moj Superb deluje kao old timer :) Cheh se zahvalio na kompliment :)
    • Vozi: Superb